Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamień na nowszy model :naughty:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

to Pablo jego nowa audika...

no co Ty??

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

polecam od 39 sek, dobry tekst :polew:

od 44 sekundy cięta wielicka riposta, już teraz nie ma przelewek-bez kitu-to już jest zaklepane :polew::polew::polew:

a widziałeś ten wywiad

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

naprawdę Wieliczka rulezzzzz

Opublikowano

:hi:

1357439486_7ahw3q_600.jpg

:grin:

Opublikowano

No i trzeba bylo zostawic samochod w warsztacie....:kwasny:

Okazalo sie, ze to nie wina czujnika cisnienia w klimie tylko jakis inny problem... ciekawe ile mnie podliczy :facepalm::facepalm::facepalm:

Jedynym plusem jest to, ze nie kupilem czujnika przez allegro...

Dzien sie cudownie zaczal :kwasny:

Bry :hi:

Opublikowano
to Pablo jego nowa audika...

Mówiłem byś nie mówił bo chciałem zrobić niespodziankę na spocie:facepalm:

:siema:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Info od dziadka:

"gość na forum A5 sprzedaje oponki po przebiegu 7500km z nowego autka - Pirelli P7 Cinturato w rozmiarze 245/40/ 18 data produkcji początek 2012 - cena 1500zł w/g mnie jak za darmo - jak ktoś potrzebuje - pisać lub bezpośrednio na forum a5 kolegajohnny"

Opublikowano

Myślałem że po groźniejszym wypadku doznał takie obrażenia..

Jednak siła uderzenia musiała być tak potężna przez co są takie a nie inne obrażenia.

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

O psia mać! :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Panowie,

Jak latacie sie poslizgac, to gdzie?

i mam pytanie - glownie do "wladz"... z jakiej okazji jest mandat za slizganie sie po parkingu np pod Carefour'em na zakopiance?

Opublikowano
Panowie,

Jak latacie sie poslizgac, to gdzie?

i mam pytanie - glownie do "wladz" z jakiej okazji jest mandat za slizganie sie po parkingu np pod Carefour'em na zakopiance?

Na pasie startowym w Czyżynach jeśli więcej śniegu spadnie a tak to teraz najlepiej jest obok plazy pod Decathlonem.

Opublikowano

Panowie, wazne pytanie...

Dzwonilem właśnie do warsztatu i gosc mi powiedzial ze przeswietlil cala instalacje i najprawdopodobniej wina lezy w sterowniku klimatyzacji bo caly czas pokazuje za wysokie cisnienie. Powiedzial ze wysle mnie do innego mechanika bo on tego nie zrobi...:facepalm:

Macie moze kogos poleconego co mogłby to ogarnac? Nie wiadomo do kogo on mnie wysle...

Opublikowano
Panowie, wazne pytanie...

Dzwonilem właśnie do warsztatu i gosc mi powiedzial ze przeswietlil cala instalacje i najprawdopodobniej wina lezy w sterowniku klimatyzacji bo caly czas pokazuje za wysokie cisnienie. Powiedzial ze wysle mnie do innego mechanika bo on tego nie zrobi...:facepalm:

Macie moze kogos poleconego co mogłby to ogarnac? Nie wiadomo do kogo on mnie wysle...

pewnie do swojego byłego wspólnika :wink:widzę że Robertowi już się nie chce pracować i kładzie lagę :kwasny:

Marcin ul.Śliczna 601 454 886 co do spraw elektromechanicznych jest dużo lepszy od Roberta

Opublikowano

pewnie do swojego byłego wspólnika :wink:widzę że Robertowi już się nie chce pracować i kładzie lagę :kwasny:

Marcin ul.Śliczna 601 454 886 co do spraw elektromechanicznych jest dużo lepszy od Roberta

80 zł za przegląd Klimy mnie podliczyl. Idzie przeboleć. Wysłał mnie do Sebastiana na Balicka. Byłem juz tam kiedyś, wiec pewnie tam pojade.

Dzięki wielkie za pomoc.:drinks:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

ta s4 fajna tylko włąsnie jak tu ośką jeździć przy takiej mocy.....toż to w miejscu stoi pewnie i ESP włączone non stop. ciekawe jak to lata.....

Opublikowano

Panowie zobaczcie jaki pakiet S4 koleś wrzucił :facepalm:

AUDI A4 QUATTRO TFSI pakiet -S4 !!! (2915492473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak można coś takiego robić z samochodem :shock3:

Opublikowano

pewnie do swojego byłego wspólnika :wink:widzę że Robertowi już się nie chce pracować i kładzie lagę :kwasny:

Marcin ul.Śliczna 601 454 886 co do spraw elektromechanicznych jest dużo lepszy od Roberta

80 zł za przegląd Klimy mnie podliczyl. Idzie przeboleć. Wysłał mnie do Sebastiana na Balicka. Byłem juz tam kiedyś, wiec pewnie tam pojade.

Dzięki wielkie za pomoc.:drinks:

Sebastiana też znam zadzwoń rano to tym razem może coś wskóramy :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

hahah za młoda :wink: miałem kiedyś taką super auto nie do zajechania no chyba że bączki się robi przez 5 min w jedną stronę :naughty:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

FANTI :notworthy::notworthy: bardzo dziękuję

Opublikowano

FANTI :notworthy::notworthy: bardzo dziękuję

nie ma za co :wink: ja Tobie również dziękuję za wszelką pomoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.