Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a tak juz wiem Kazimierzowskie 4 KWI...... no przykra sprawa ale niestety audi to bardzo popularne dla złodziei pojazdy niestety :kwasny:

Zgadza sie, na rowni z passatami ida. Prawdopodobie cos ich sploszylo, bo na pewno by odjechali... :kwasny: Najbardziej chodliwe samochody.... ale moze po zgloszeniu, cos wiecej patroli bedzie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a tak juz wiem Kazimierzowskie 4 KWI...... no przykra sprawa ale niestety audi to bardzo popularne dla złodziei pojazdy niestety :kwasny:

Zgadza sie, na rowni z passatami ida. Prawdopodobie cos ich sploszylo, bo na pewno by odjechali... :kwasny: Najbardziej chodliwe samochody.... ale moze po zgloszeniu, cos wiecej patroli bedzie jezdzic.

w cuda wierzysz bo ja nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo po co wklejasz zdjęcie swojej dziewczyny :shock3:

dzień dobry :)

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

panowie mam pytanko chce kupić kierownice multifun. i ori radio. wiecie czy orginalnie są już przeciągnięte kable z kiery do radia czy trzeba się z tym bawić ?

nie ma żadnych kabli łączących, kabelki wpinasz w moduł kierownicy high , jak zakupisz częsci pomoge w montażu bo juz dwa razy to modziłem u siebie. :wink:

dzięki boseron będę pamiętał :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie kiedy zaczną się zapisy na zlot?? Moja Pani dała mi zielone światło (choć jeśli sie dowie o moich ostatnich inwestycjach w B6 to pewnie nie dożyję marca) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisy na zlot zapewne od konca tygodnia beda dostepne dla "niebieskich"

ps. pozdro z Bukowiny dla Was Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale temu dobrze :naughty:

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Ozi Wszystkiego najlepszego z okazji 30 urodzin!

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIĘKOWAŁ, ale załamka 30lat.... brzmi fatalnie, zamiast sie cieszyć to mam depresję :grin:

100 LAT WTEDY to się będziesz martwił :wink: najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 LAT WTEDY to się będziesz martwił :wink: najlepszego

U mnie w domu babcia za 9 dni kończy 100 lat i czuje się za***iście :kox::banan::grin:

Powaga :)

24.01.1913r kilka miesięcy po zatonięciu Titanica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy mógł by ktoś wystawić w dziale SPRZEDAM w moim imieniu ogłoszenie:

Sprzedam navi RNS-E, rok produkcji 2009-2010, nowa mapa Polski, polskie menu. Stan bdb. Cena 1400 zł z przesyłką.

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy mógł by ktoś wystawić w dziale SPRZEDAM w moim imieniu ogłoszenie:

Sprzedam navi RNS-E, rok produkcji 2009-2010, nowa mapa Polski, polskie menu. Stan bdb. Cena 1400 zł z przesyłką.

??

moze nie trzeba bedzie wystawiac jak zrobisz dobra cene :wink: daj wiecej info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIĘKOWAŁ, ale załamka 30lat.... brzmi fatalnie, zamiast sie cieszyć to mam depresję :grin:

Nie jest tak źle, po 30-tce człowiek coraz młodszy :banan::wink:

Wszystkiego dobrego! :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozi Ty Stary Grzmocie Najlepszego :naughty: 3 z przodu hm..... w końcu stałeś sie prawdziwym mężczyzną a nie młodzieniaszkiem hehe , Twoje zdrowie :wink:

Cuber jeździsz tam coś na deskach ? jak warunki ?

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

ruks jak już obczaisz gdzie sie ustawia głośność włączania RNSa to daj cynka bo mam to samo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...