Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie to co racją jest to, że w przypadku wyłamania zamka rozkodowuje fabryczny alarm?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a tak juz wiem Kazimierzowskie 4 KWI...... no przykra sprawa ale niestety audi to bardzo popularne dla złodziei pojazdy niestety :kwasny:

Zgadza sie, na rowni z passatami ida. Prawdopodobie cos ich sploszylo, bo na pewno by odjechali... :kwasny: Najbardziej chodliwe samochody.... ale moze po zgloszeniu, cos wiecej patroli bedzie jezdzic.

w cuda wierzysz bo ja nie

Opublikowano

w cuda wierzysz bo ja nie

ehhh... nasza kochana Polska.. :kwasny:

Opublikowano
Pablo po co wklejasz zdjęcie swojej dziewczyny :shock3:

dzień dobry :)

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

panowie mam pytanko chce kupić kierownice multifun. i ori radio. wiecie czy orginalnie są już przeciągnięte kable z kiery do radia czy trzeba się z tym bawić ?

nie ma żadnych kabli łączących, kabelki wpinasz w moduł kierownicy high , jak zakupisz częsci pomoge w montażu bo juz dwa razy to modziłem u siebie. :wink:

dzięki boseron będę pamiętał :thumbup1:

Opublikowano

:hi:

Panowie kiedy zaczną się zapisy na zlot?? Moja Pani dała mi zielone światło (choć jeśli sie dowie o moich ostatnich inwestycjach w B6 to pewnie nie dożyję marca) :)

Opublikowano
  • Autor

zapisy na zlot zapewne od konca tygodnia beda dostepne dla "niebieskich"

ps. pozdro z Bukowiny dla Was Panowie :wink:

Opublikowano

Ale temu dobrze :naughty:

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Ozi Wszystkiego najlepszego z okazji 30 urodzin!

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Opublikowano

dzien dobry Kierownyki :)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

ozi najlepszego :)

Opublikowano

PODZIĘKOWAŁ, ale załamka 30lat.... brzmi fatalnie, zamiast sie cieszyć to mam depresję :grin:

Opublikowano
PODZIĘKOWAŁ, ale załamka 30lat.... brzmi fatalnie, zamiast sie cieszyć to mam depresję :grin:

100 LAT WTEDY to się będziesz martwił :wink: najlepszego

Opublikowano
100 LAT WTEDY to się będziesz martwił :wink: najlepszego

U mnie w domu babcia za 9 dni kończy 100 lat i czuje się za***iście :kox::banan::grin:

Powaga :)

24.01.1913r kilka miesięcy po zatonięciu Titanica :decayed:

Opublikowano

no w takim wieku to to szacun...

Opublikowano

Koledzy czy mógł by ktoś wystawić w dziale SPRZEDAM w moim imieniu ogłoszenie:

Sprzedam navi RNS-E, rok produkcji 2009-2010, nowa mapa Polski, polskie menu. Stan bdb. Cena 1400 zł z przesyłką.

??

Opublikowano
Koledzy czy mógł by ktoś wystawić w dziale SPRZEDAM w moim imieniu ogłoszenie:

Sprzedam navi RNS-E, rok produkcji 2009-2010, nowa mapa Polski, polskie menu. Stan bdb. Cena 1400 zł z przesyłką.

??

moze nie trzeba bedzie wystawiac jak zrobisz dobra cene :wink: daj wiecej info na PW

Opublikowano
PODZIĘKOWAŁ, ale załamka 30lat.... brzmi fatalnie, zamiast sie cieszyć to mam depresję :grin:

Nie jest tak źle, po 30-tce człowiek coraz młodszy :banan::wink:

Wszystkiego dobrego! :drinks:

Opublikowano

Ozi Ty Stary Grzmocie Najlepszego :naughty: 3 z przodu hm..... w końcu stałeś sie prawdziwym mężczyzną a nie młodzieniaszkiem hehe , Twoje zdrowie :wink:

Cuber jeździsz tam coś na deskach ? jak warunki ?

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

ruks jak już obczaisz gdzie sie ustawia głośność włączania RNSa to daj cynka bo mam to samo :kwasny:

Opublikowano
3 z przodu hm..... w końcu stałeś sie prawdziwym mężczyzną a nie młodzieniaszkiem hehe

Dzięki :kwasny:

Dziadku :takiego:

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Panowie warunki na ślizganko rewelacja :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.