Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a jak rozkoduje Ci sie kluczyk to co wtedy?

to wtedy juz Karolu problem na całego wszystkiego są plusy i minusy:wink:. Rozkodował ci się kiedyś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na dwa razy, lub rozładowania bat.. W kluczyki i wymiana

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację taki widok z rana w poniedziałek :kwasny: to tylko Pablo mógł

Miłego dnia Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo po co wklejasz zdjęcie swojej dziewczyny :shock3:

dzień dobry :)

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

panowie mam pytanko chce kupić kierownice multifun. i ori radio. wiecie czy orginalnie są już przeciągnięte kable z kiery do radia czy trzeba się z tym bawić ?

nie ma żadnych kabli łączących, kabelki wpinasz w moduł kierownicy high , jak zakupisz częsci pomoge w montażu bo juz dwa razy to modziłem u siebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Wrocka

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Waski podalbys numer plastiku do silnika nad akumulator

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

to bagaznika kluczyk tez zaslepic i otwierac tylko z pilota wszystko

yhy, a jak Ci padnie aku to warto nosić przy sobie coś ostrego do zbicia szyby szczególnie mając podwójne ryglowanie, gdzie wkładanie drutu przez szybę nic nie da.

no wlasnie to tez nie ciekawa sprawa o ktorej myslalem. ewentualnie zaslepic w taki sposob, zeby np malutkim imbusem ta zaslepke odkrecic. Najwazniejsze zeby wydluzyc czas dostania sie do srodka do maximum.

na ogledziny jestem umowiony na 12 w PZU, zobaczymy na ile to wycenia...

Pablo, po jakich stronach trzeba chodzic, zeby cos takiego znalesc :facepalm::doh::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E1 819 447 80ZŁ

8E1 819 422A 35 ZŁ

:wink: osłony na podszybie jeśli o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, po jakich stronach trzeba chodzic, zeby cos takiego znalesc :facepalm::doh::grin:

Po naszym forum, będziesz klubowiczem to przekonasz się co się dzieje na miętkich pytkach :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa!! Ciągle mi startuje za głośno, za każdym razem tak samo :kwasny: Toż RNS-D miał w cholerę wiecej opcji w menu :facepalm:

ruks zamień się dam ci jvc on cicho się wł. :decayed:

Wolę swoje RNS-D niż JVC :tongue4: Za 1550 RNS-E + przejściówki są Twoje :polew:

Powiem tak, wygląda ładnie ale funkcjonalność, taka sobie :kwasny: Drugi raz bym chyba nie kupił, może takie coś:

P1050873.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wygląda ładnie ale funkcjonalność, taka sobie :kwasny: Drugi raz bym chyba nie kupił, może takie coś:

http://s16.postimage.org/hp9e0gkus/P1050873.jpg

Jak dla mnie RNS-E to super radyjko i wszystko w nim jest co potrzeba, a jezeli chodzi o cokolwiek polerowanego w srodkowym panelu, to przynajmniej mnie sie w ogole nie podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak ja też bym wolał RNS-E bo się super komponuje jak to ORI ale jeśli ktoś chce mieć więcej funkcji z dotykowym ekranem to kupi jakiegoś Pionka, Alpine, JVC itd bo to już nowsza technologia i więcej funkcji w porównaniu z nie nowym już RNS-E

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

ruks PW lub fejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj do ASO. Jak przywalilem w jelenia crafterem to rzeczoznawca wycenil na 6000 brutto, wkurzylem się i zawiozlem do Autospeciala i wyszło 27000netto to ubezpieczyciel chciał się skichac ze przeciez zawsze mam prawo wnioskować o ponowna wycenę anie musze odrazu jechać do ASO

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest czarna, mialem wlam do samochodu, chceli ja ukrasc...:kwasny: masz wszystko kilkanascie postow wczesniej.

w ASO d*pa wielka, powiedzieli ze na glupi zamek trzeba czekac DO 14 DNI a calkowiety koszt to ok 1200 zl. Ja w niedziele wracam do pracy, wiec odpada. Goscia do wymiany zamka juz mam, teraz tylko musze znalesc kogos kto dobrze ogarnia zabezpieczenia samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak juz wiem Kazimierzowskie 4 KWI...... no przykra sprawa ale niestety audi to bardzo popularne dla złodziei pojazdy niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...