Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłem służbową Insignią 2.0T 4x4 i wrażenia na mnie nie zrobiła, zresztą jeździłem większością modeli Opla i żadnego z nich nie chciałbym prywatnie mieć. W tej kasie szukałbym innego samochodu...np.

Oferta - BMW 535 - BMW 535 BI-TURBO ZAREJESTROWANY W POLSCE PEŁNY M-PAKIET ROCZNIK:2008 SAMOCHÓD POSIADA BARDZO BOGATE WYPOSAŻENIE: -AUTOMAT

Z innej beczki chyba właśnie załatwiłem prawie nowe tarcze ATE PowerDisc. Po hamowaniu na autostradzie z bardzo wysokiej prędkości zaczęły niemiłosiernie bić. Jutro będę musiał wrzucić jakieś nowe i gładkie tarcze :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mnie sie w domu po piorunie spalil tv

jak masz jakieś ubezpieczenie na chatę to szkodę pokryje.

jesteś tego pewien?. Sytuacja z przed 2 tygodni u mnie w miejscowości 5 domów dalej. Piorun strzelił i spalił przewody idące od słupa do domu, dom ubezpieczony, sprawa zgłoszona do Tauronu (dostawca energii). Tauron wypina się i twierdzi że to nie jest w ich kwestii i trzeba sobie za kabel i robotę zapłacić jeżeli oni mają to robić. Dom ubezpieczony więc sprawę zgłosili do ubezpieczalni, ubezpieczalnia na to że owszem pieniądze da, ale warunek jest taki że zakład energetyczny musi dać oświadczenie że kabel spaliło od pioruna a nie z innego powodu. Więc dalej do Tauronu a Tauron pokazuje (_|_) i niczego takiego nie wypisze. Za wszystko musieli sami zapłacić.

Opublikowano
Sprzedam trzy iphony 5

Jeśli z T-Mobile lub Play to Ci daje 2 tys za sztukę.

Opublikowano
mnie sie w domu po piorunie spalil tv

jak masz jakieś ubezpieczenie na chatę to szkodę pokryje.

jesteś tego pewien?. Sytuacja z przed 2 tygodni u mnie w miejscowości 5 domów dalej. Piorun strzelił i spalił przewody idące od słupa do domu, dom ubezpieczony, sprawa zgłoszona do Tauronu (dostawca energii). Tauron wypina się i twierdzi że to nie jest w ich kwestii i trzeba sobie za kabel i robotę zapłacić jeżeli oni mają to robić. Dom ubezpieczony więc sprawę zgłosili do ubezpieczalni, ubezpieczalnia na to że owszem pieniądze da, ale warunek jest taki że zakład energetyczny musi dać oświadczenie że kabel spaliło od pioruna a nie z innego powodu. Więc dalej do Tauronu a Tauron pokazuje (_|_) i niczego takiego nie wypisze. Za wszystko musieli sami zapłacić.

Pinpong, wiem :/

Kiedyś 2007 był huragan i wylamalo mi okno (swoją droga nie domknięte) i zerwało władz dachowy, ubezpieczenie przyjechało spisali raport i po miesiącu wypłacili kasę ;)

Może droga jest przez urząd ochrony konsumenta? W sumie jesteś konsumentem energii i polisy...

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
mnie sie w domu po piorunie spalil tv

jak masz jakieś ubezpieczenie na chatę to szkodę pokryje.

jesteś tego pewien?. Sytuacja z przed 2 tygodni u mnie w miejscowości 5 domów dalej. Piorun strzelił i spalił przewody idące od słupa do domu, dom ubezpieczony, sprawa zgłoszona do Tauronu (dostawca energii). Tauron wypina się i twierdzi że to nie jest w ich kwestii i trzeba sobie za kabel i robotę zapłacić jeżeli oni mają to robić. Dom ubezpieczony więc sprawę zgłosili do ubezpieczalni, ubezpieczalnia na to że owszem pieniądze da, ale warunek jest taki że zakład energetyczny musi dać oświadczenie że kabel spaliło od pioruna a nie z innego powodu. Więc dalej do Tauronu a Tauron pokazuje (_|_) i niczego takiego nie wypisze. Za wszystko musieli sami zapłacić.

Pinpong, wiem :/

Kiedyś 2007 był huragan i wylamalo mi okno (swoją droga nie domknięte) i zerwało władz dachowy, ubezpieczenie przyjechało spisali raport i po miesiącu wypłacili kasę ;)

Może droga jest przez urząd ochrony konsumenta? W sumie jesteś konsumentem energii i polisy...

iPad Tapatalk HD

nie udowodnie niczego nikomu, jedyne co mi pozostaje to oddac tv na gwarancje i czekac na werdykt

Opublikowano

nie licz na to że naprawią CI to na gwarancji. Masz tam zapiskę że od wyładowań gwarancja nie obowiązuje. Lepiej oddaj do jakiegoś fachowca od TV żeby zobaczył jakie szkody, może nie dużo popaliło i da się naprawić. Jak chcesz to dam Ci namiar na bardzo dobrego fachowca w krk od TV, dojeżdża do domu.

Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie wy ubezpieczacie domy?? Ja mam ubezpieczenie w Hestii (pakiet 7) i sprzęt mam ubezpieczony od wyładowań atmosferycznych

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam

Opublikowano

Ja juz od kiku lat wchodze na wygodnie.pl i tam wybieram w porownywarce polise na chate.

Opublikowano
  • Autor

Co do ubezpieczeń to kontaktujcie się z Kamilem lub Ozim Escaro – Agencja Ubezpieczeniowa | www.escaro.pl powołujcie się na Klub nasz :) Tak dobrze to tylko Oni umieją zrobić hahahaha ( mowa o ubezpieczeniach )

Panowie jako ze Biznes liga wraca do łask od dnia dziejszego wobec tego moje boserona i deante wizyty na spotach zostaną mocno ograniczone...... chyba ze dzień zmienimy :)

Siemka ALL :hi:

Opublikowano

nex bedziesz dzisiaj na spocie? moze sie wyrobie i Ci podrzuce SWRa.

Opublikowano

Cześć.

Jako że wsadziłem gwint a został mi stary zawias to proszę Was o pomoc w rozszyfrowaniu co to było:)

DSC_0066.jpg

DSC_0068.jpg

DSC_0069.jpg

DSC_0071.jpg

Opublikowano
nie licz na to że naprawią CI to na gwarancji. Masz tam zapiskę że od wyładowań gwarancja nie obowiązuje. Lepiej oddaj do jakiegoś fachowca od TV żeby zobaczył jakie szkody, może nie dużo popaliło i da się naprawić. Jak chcesz to dam Ci namiar na bardzo dobrego fachowca w krk od TV, dojeżdża do domu.

spoko mozesz ddac namiar. jak narazie poszedl tv do media markt i zobaczymy

Opublikowano

Idzie ktoś na Gumballa?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

auto fajne w

w top gear wypadlo super mnie sie tez podoba ale sedan. jak to tam wszystko wyglada to nie wiem bo to tylko łopel

za ta kase wolalbym to

AUDI A5 S-LINE 3.2FSI QUATTRO KRÓLEWSKA WERSJA S5 (3247077102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Co do ubezpieczeń to kontaktujcie się z Kamilem lub Ozim Escaro – Agencja Ubezpieczeniowa | www.escaro.pl powołujcie się na Klub nasz :) Tak dobrze to tylko Oni umieją zrobić hahahaha ( mowa o ubezpieczeniach )

Panowie jako ze Biznes liga wraca do łask od dnia dziejszego wobec tego moje boserona i deante wizyty na spotach zostaną mocno ograniczone...... chyba ze dzień zmienimy :)

Siemka ALL :hi:

Również polecam Kamila, ostatnio wykupiłem OC i minicasco do bety w dobrej cenie, zresztą jak zawsze cena super :)

A co do spotów to oczywiście jestem za Niedzielą, sprawdzimy jak nowe grono klubowiczów przystosuje się do tego dnia :wink:

Opublikowano

Pablo a gdzie sie znajduje to biuro ubezpieczen?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.