Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kartę masz wlutowaną czy wyciąganą ? i co to za lapek ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ode mnie tez poszedl :wink:

dzięki :wink:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

a kartę masz wlutowaną czy wyciąganą ? i co to za lapek ?

podwiozę Ci go to zobaczysz.. :wink:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

lecę na mecz :wink:

Opublikowano

oki

Opublikowano
:hi:

w końcu Krk...

:hi:czy znacie kogoś kto naprawia radia CD potrzebuję wymienić laser prawdopodobnie w Concercie :whistling: nie czyta wszystkich płyt ?

Pinokio na Bronowicach (501162796) - zrobił mi moje i jest cacy.. :wink:

Panowie prośba o głosy:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/kwiecien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-274600/

będę wdzięczny :wink:

Prosz

Opublikowano

Fantowski poszło :)

ktoś pytał o naprawę kart graficznych w lapku, kilka lat temu robiłem chyba tam 2 xps dell Naprawa płyta główna DELL XPS M1330 M1530 M1730 (3261444971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

ale mogliście wybrać ściane bez klimatyzatorów :whistling:

No żeby było widać że auta z klimą

szczerze to kaszana te zdjęcia

fantowski lepiej to twoje auto wygląda na żywca niż na tym zdjęciu a reszta to już całkiem :thumbdown:

a zwłaszcza to nomber fajf co to kurna jest to już takie są uznawane za naj :facepalm: kto to selekcjonuje te zdjęcia

to już Kercziego jest ładniejsza w wersji po dzwonie

Opublikowano
Audi A4 b7 07r s-line, skóra,navi,led,klima alu. Turek ? Tablica.pl

Ładna B7 kolegi z forum, tylko brak quattro tak to bym podjechał ją oglądnąć.

:hi: z wieczora .Pablo a co już ci się znudziła Bmka że rozglądasz się za nową furą :decayed::naughty:

Opublikowano
Opublikowano

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: cena dobra

Opublikowano

:hi: z wieczora .Pablo a co już ci się znudziła Bmka że rozglądasz się za nową furą :decayed::naughty:

Sąsiad daje mi dobrą cenę za betkę i kminie właśnie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:49 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-2005r-2-0-tdi-s-line-caly-sprzedam-270814/#post3570163

Cuber weź zrób porządek w wątku boserona bo robi się syf:facepalm:

Opublikowano
Cuber weź zrób porządek w wątku boserona bo robi się syf:facepalm:

no gość napisał swoją obiektywną opinię na temat auta, miał prawo. Widać że szuka auta w stanie idealnym. Myślę że nie kłamał w tym co napisał i naprawdę oglądał auto (kilka rzeczy które podał sam widziałem) więc wyraził opinie na temat oglądanego auta na forum i tyle. Dziwi mnie tylko ten przebieg, czy Ty boseron o tym cofnięciu wiedziałeś??:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale co mam usuwać z tego tematu ? Bo nie bardzo rozumiem ?

Jesli coś usunę to już w ogóle będzie podejrzane bo Boseron Krakus , Ja Krakus :whistling:

Opublikowano

ale tam jest pelno ot cisna na calego!!

Opublikowano
ale tam jest pelno ot cisna na calego!!

nie przesadzaj :whistling:

Opublikowano
zero organizacji powinien byc ruch odciety, bramki za nimi ludzie, policja, ochrona straz miejska itd

Z tym że to jest impreza, która chyba nie do końca oficjalnie się odbywa stąd brak zabezpieczenia...

Opublikowano
zero organizacji powinien byc ruch odciety, bramki za nimi ludzie, policja, ochrona straz miejska itd

Z tym że to jest impreza, która chyba nie do końca oficjalnie się odbywa stąd brak zabezpieczenia...

polska dziwny kraj tutaj nie ma bramek ani ochrony

Opublikowano
Pablo ale co mam usuwać z tego tematu ? Bo nie bardzo rozumiem ?

Jesli coś usunę to już w ogóle będzie podejrzane bo Boseron Krakus , Ja Krakus :whistling:

'

Chodziło mi Grzesiek byś tam napisał i zwrócił uwagę by niepotrzebne niektóre posty nie pisali i robili OT.

Opublikowano
  • Autor

posprzątane

Opublikowano

W PL raczej duża większość osób nie miała możliwości widzieć takich aut na żywo, tym bardziej z bliska to się każdy pchał zrobić foto. Gdyby padało pewnie ludzi byłoby mniej :wink:

Jak dla mnie impreza do d*py, gdyby było rzeczywiście ogrodzone to spoko a tak to dziki tłum atakował i w sumie guzik można było obejrzeć czy zafocić.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.