Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no to do pracy rodacy... ciężki długi dzień mnie czeka...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dexter nie chciałem ci przeszkadzać :sexinbed:

a no chyba, że tak; to tym razem wybaczę:decayed:

Opublikowano
BOSERON dzięki za spota :whip2:

fajnie ze są ludzie którzy potrafią sie zebrac w godzine na spontana , nie przypuszczałem ze tak długo wymienia sie ramke z linką szyby :kwasny:

Późno zobaczyłem że spotujecie bo pewnie też bym wpadł ale chwilę przed 21 wróciłem z roweru

BTW

Może ktoś zerknąć na osłonę tarczy do hamulców 320/288, będę w końcu zmieniał i brakuje mi osłon z tym że na forum piszą że numery osłon dla 320/288 są takie same dla przodu jak w 288/256. U mnie wygląda to tak że osłona ma promień ze 2 cm większy niż tarcza więc może zostają te same? :eusathink:

Opublikowano
BOSERON dzięki za spota :whip2:

fajnie ze są ludzie którzy potrafią sie zebrac w godzine na spontana , nie przypuszczałem ze tak długo wymienia sie ramke z linką szyby :kwasny:

Późno zobaczyłem że spotujecie bo pewnie też bym wpadł ale chwilę przed 21 wróciłem z roweru

BTW

Może ktoś zerknąć na osłonę tarczy do hamulców 320/288, będę w końcu zmieniał i brakuje mi osłon z tym że na forum piszą że numery osłon dla 320/288 są takie same dla przodu jak w 288/256. U mnie wygląda to tak że osłona ma promień ze 2 cm większy niż tarcza więc może zostają te same? :eusathink:

w B5 przy zmianie hampli z 288 na 312 wystarczy ciut tą osłone podgiąc i nic nie będzie zawadzać. Przy zmianie na 320 raczej jest inna ale to B6 to może jest inaczej.

Opublikowano
a ja za 249

:grin:

Dzięki panowie za mini spota :decayed:

może ktoś jeszcze za 248 :decayed:

i co? jest szansa na niedzielne spoty - może mym się częściej pojawiał :wink:

Opublikowano

witajcie panowie jak tam?

Opublikowano

heloł Panowieee :decayed::hi:

Opublikowano
i co? jest szansa na niedzielne spoty - może mym się częściej pojawiał :wink:

Proponuje zrobić ankietę odnośnie spotów w niedziele czy zostajemy we Czwartek (może inny dzień) czy wracamy do Niedzieli, ciekawi mnie jak nowe osoby zagłosują.

Opublikowano

Panowie, jest szansa zeby ktos mi pomogl ogarnac problem z centralnym zamkiem?

Mam takie objawy jak tu sa opisane:

Centralny zamek "buczy" po zamknięciu / otwarciu : Techniczne (archiwum) - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

VW Polo Klub Polska • Zobacz wątek - Centralny (ori) buczy po otwarciu

Po otwarciu pompka jeszcze dziala (buczy) przez okolo 10s.

Wydaje mi sie ze jest to wlasnie wina jakiejs nieszczelnosci.

Opublikowano

Właśnie miałem wrzucić linka :wink:

BTW

Znalazłem na allegro felgę prawie identyczną jak mam u siebie komplet i łyknąłbym ją na zapas ale ma większy otwór centrujący (moje 66,6, ta z allegro 67,1) Myślicie że może być odczuwalne bicie ze względu na różnicę w masie? :eusathink:

Opublikowano

czesc Pablo

Zainteresował mnie ten kolor , ale zobacz co sie pokazało :

Myle się czy to fatalny zbieg okoliczności bo "otoczenie" sie zgadza ?

!!!AUTA /VAG/ KTÓRYM COFNIĘTO PRZEBIEG!!! Zobacz koniecznie! : Chcę kupić auto - Strona 20 - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Opublikowano

Jak to się okaże prawdą to sobie poważnie z nim porozmawiam:whistling:

Opublikowano

no to piękne jaja..

Opublikowano

ta.... no bo to nie jest szkoda parkingowa :(

a i Twoja opinia może mieć "rysę" ......na lakierze :)

Opublikowano

"kolega" :doh:

Opublikowano
ta.... no bo to nie jest szkoda parkingowa :(

a i Twoja opinia może mieć "rysę" ......na lakierze :)

Dobrze że napisałem by wszystkie pytania zadawać jemu co z autem itd..

Opublikowano

siema wszystkim :hi: boseron no własnie nie mam daj na pw :wink: fanta ja juz zapomniałem jak ty wyglądasz :facepalm:

Opublikowano

Napisał w tym temacie kusiek..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.