Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to może wkońcu sie pojawisz na spocie jak na klubowicza przystało :naughty:

ostatno bylem to Ciebie nie bylo :whistling:

nie nie ostatnio to ja byłem a ciebie nie było !!!! będziesz w ten czwartek?

no zobaczymy czy spot będzie a jak będzie to gdzie :wink:

mało to parkingów w krk :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fanta, a może Seginy w 18"?

Opublikowano
Fanta, a może Seginy w 18"?

a co masz takie do popchania?? :wink:

Opublikowano
  • Autor

siemka all wieczorową porą :)

Wreszcie moja audiola odebrana NAVI 3G z DVD zapierda.... aż miło :)

Robimy zamiennego spota za czwartek ?

Opublikowano
Fanta, a może Seginy w 18"?

a co masz takie do popchania?? :wink:

masz ładne felgi zostaw je ;-)

Zdrówko panowie ;-)

Opublikowano
Robimy zamiennego spota za czwartek ?

Załóż ankietę.

Gruszka na szczęście nie musiałem wzywać lawety:decayed:

Chwile grozy były zwłaszcza na telewizyjnej :decayed:

Opublikowano

co sie stalo pablo?

Opublikowano
co sie stalo pablo?

Sprawdzałem czy zamknie beta licznik na telewizyjnej :decayed:

A serio to drugi raz zgasł w trakcie jazdy, raz jak miałem rezerwe ok 6 litrów a dzisiaj ok 15l, rezerwa się włącza jak jest 8l, coś świruje pływak w baku (2 komory) i tamtym razem odpalił po chwili a teraz nic nie kręcił, zero prądu, jedne kable nic nie dały, przyjechał kumpel busem i miał wyjebane kable to w końcu odpalił, muszę jechać z tym do chłopaków od BMW i ogarnąć sprawę bo to nie jest jazda by kminić czy znów to się stanie jak zostanie z 10 litrów paliwa.

3h zeszło z tym a już miałem lawete wzywac..

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

fantowski na górze walnął rekordowy cytat w historii Krakowskich :grin:

Opublikowano
co sie stalo pablo?

Sprawdzałem czy zamknie beta licznik na telewizyjnej :decayed:

A serio to drugi raz zgasł w trakcie jazdy, raz jak miałem rezerwe ok 6 litrów a dzisiaj ok 15l, rezerwa się włącza jak jest 8l, coś świruje pływak w baku (2 komory) i tamtym razem odpalił po chwili a teraz nic nie kręcił, zero prądu, jedne kable nic nie dały, przyjechał kumpel busem i miał wyjebane kable to w końcu odpalił, muszę jechać z tym do chłopaków od BMW i ogarnąć sprawę bo to nie jest jazda by kminić czy znów to się stanie jak zostanie z 10 litrów paliwa.

3h zeszło z tym a już miałem lawete wzywac..

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

fantowski na górze walnął rekordowy cytat w historii Krakowskich :grin:

to zalej więcej paliwa i po kłopocie :tongue4:

który cytat?? :wtf:

943097_524647510929858_1422951700_n.jpg

:slina::slina::slina:

Opublikowano
Robimy zamiennego spota za czwartek ?

Załóż ankietę.

Gruszka na szczęście nie musiałem wzywać lawety:decayed:

Chwile grozy były zwłaszcza na telewizyjnej :decayed:

Tylko mi się czas przez Ciebie zepsuł :)

Opublikowano
siemka all wieczorową porą :)

Wreszcie moja audiola odebrana NAVI 3G z DVD zapierda.... aż miło :)

No i elegancko:wink:

Masz spolszczenie do tej navi:whistling:?? Kto to Ci zakładał może być na PW Będę potrzebował wgrać spolszczenie albo przynajmniej uruchomić sds-a i menu w jakimś cywilizowanym języku .

Opublikowano

Powitać :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
co sie stalo pablo?

Sprawdzałem czy zamknie beta licznik na telewizyjnej :decayed:

A serio to drugi raz zgasł w trakcie jazdy, raz jak miałem rezerwe ok 6 litrów a dzisiaj ok 15l, rezerwa się włącza jak jest 8l, coś świruje pływak w baku (2 komory) i tamtym razem odpalił po chwili a teraz nic nie kręcił, zero prądu, jedne kable nic nie dały, przyjechał kumpel busem i miał wyjebane kable to w końcu odpalił, muszę jechać z tym do chłopaków od BMW i ogarnąć sprawę bo to nie jest jazda by kminić czy znów to się stanie jak zostanie z 10 litrów paliwa.

3h zeszło z tym a już miałem lawete wzywac..

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

fantowski na górze walnął rekordowy cytat w historii Krakowskich :grin:

no to pieknie sie dzieje moze to nic powaznego!!. czytales na forum bmw klubu o tym cos?

tutaj masz cos na ten temat poczytaj sobie

BMW-klub.pl • Zobacz temat - e39 3,0d 2001r - pompa paliwa ? nie odpala ? Gaśnie.

tam jest o 530d ale tez o 525d w e39

Opublikowano
  • Autor

Panowie to co z czwartkowym spotem ? zmieniamy dzień ? Bo jutro święto jest

Opublikowano
Panowie to co z czwartkowym spotem ? zmieniamy dzień ? Bo jutro święto jest

ja dzisiaj odpuszczam.. jakby co to jutro jestem

Opublikowano

to zalej więcej paliwa i po kłopocie :tongue4:

który cytat?? :wtf:

fanti wtedy zalałem full 70 litrów tylko jak doszło poniżej 15 litrów to wówczas to się stało.

Na telefonie miałem taki mega cytat, teraz na kompie tego nie widzę :decayed:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

no to pieknie sie dzieje moze to nic powaznego!!. czytales na forum bmw klubu o tym cos?

tutaj masz cos na ten temat poczytaj sobie

BMW-klub.pl • Zobacz temat - e39 3,0d 2001r - pompa paliwa ? nie odpala ? Gaśnie.

tam jest o 530d ale tez o 525d w e39

Tak już dawno czytałem o tym i u mnie prawdopodobnie też ten problem występuje, zalałem wczoraj znów do pełna i nie będę schodził poniżej 20l zanim tego nie ogarnę. Rano byłem w PIM BMW i chłopaki znają ten temat, może być kilka przyczyn ale prawdopodobnie jest coś z pompą i ciśnieniem paliwa. W niedziele jadę do Piotrka lakiernika od nexa i maluję maskę bo miesiąc czasu czekam, takie ma terminy.

Opublikowano

to zalej więcej paliwa i po kłopocie :tongue4:

który cytat?? :wtf:

fanti wtedy zalałem full 70 litrów tylko jak doszło poniżej 15 litrów to wówczas to się stało.

Na telefonie miałem taki mega cytat, teraz na kompie tego nie widzę :decayed:

szukaj go bo ciekawy jestem :wink:

Opublikowano
szukaj go bo ciekawy jestem :wink:

Zalogowałem się specjalnie teraz na S3 i dalej widzę ten :kox: cytat, zrobię rzut i wrzucę z kompa :grin:

Jest to post z wczoraj godzina 22:23

Opublikowano

to zalej więcej paliwa i po kłopocie :tongue4:

który cytat?? :wtf:

fanti wtedy zalałem full 70 litrów tylko jak doszło poniżej 15 litrów to wówczas to się stało.

Na telefonie miałem taki mega cytat, teraz na kompie tego nie widzę :decayed:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

no to pieknie sie dzieje moze to nic powaznego!!. czytales na forum bmw klubu o tym cos?

tutaj masz cos na ten temat poczytaj sobie

BMW-klub.pl • Zobacz temat - e39 3,0d 2001r - pompa paliwa ? nie odpala ? Gaśnie.

tam jest o 530d ale tez o 525d w e39

Tak już dawno czytałem o tym i u mnie prawdopodobnie też ten problem występuje, zalałem wczoraj znów do pełna i nie będę schodził poniżej 20l zanim tego nie ogarnę. Rano byłem w PIM BMW i chłopaki znają ten temat, może być kilka przyczyn ale prawdopodobnie jest coś z pompą i ciśnieniem paliwa. W niedziele jadę do Piotrka lakiernika od nexa i maluję maskę bo miesiąc czasu czekam, takie ma terminy.

ogranij temat bo gdzies czytalem ze dluzsze jezdzenie z tym problemem niszczy pompe paliwa

a dobry ten lakiernik?? gdzie on sie znajduje? pytam na zas :whistling:

Fantowski kupuj Oferta - Audi 90 - #### MAM DO SPRZEDANIA AUDI 90 SILNIK 2.2E WTRYSK ##### #### DODATKOWE WYPOSAŻENIE ##### * WSPOMAGANIE KIEROWNICY * CENTRALNY ZAM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.