Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
szukaj go bo ciekawy jestem :wink:

Zalogowałem się specjalnie teraz na S3 i dalej widzę ten :kox: cytat, zrobię rzut i wrzucę z kompa :grin:

Jest to post z wczoraj godzina 22:23

o to Ci chodzi?? :wink:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3439.html#post3583475

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4cLd-XaanKEGj5XpAdPiGb-3OWzrrX7IToNgTUQ93JY?size=1024x768

I jeszcze się ciągnie w ciul niżej :grin:

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

ogranij temat bo gdzies czytalem ze dluzsze jezdzenie z tym problemem niszczy pompe paliwa

a dobry ten lakiernik?? gdzie on sie znajduje? pytam na zas :whistling:

Fantowski kupuj Oferta - Audi 90 - #### MAM DO SPRZEDANIA AUDI 90 SILNIK 2.2E WTRYSK ##### #### DODATKOWE WYPOSAŻENIE ##### * WSPOMAGANIE KIEROWNICY * CENTRALNY ZAM

W Niegoszowicach, bodajże numer 105, fanti u niego malował dokładki i jeszcze kilka osób z forum, A4 też u niego będę robić bo błotnik czeka do zrobienia, co mi od 19" rant wypierdzieliło :decayed:

Opublikowano

co jest z tą ankietą ?

może z bomby dajmy tą niedzielą a nie bawmy się znowu w jakieś demokracje bo jak na razie nie widziałem głosu sprzeciw a tylko za albo obojętne co rozumiem jako na tak

Opublikowano
co jest z tą ankietą ?

może z bomby dajmy tą niedzielą a nie bawmy się znowu w jakieś demokracje bo jak na razie nie widziałem głosu sprzeciw a tylko za albo obojętne co rozumiem jako na tak

nie i chuy ! :decayed:

Opublikowano
co jest z tą ankietą ?

może z bomby dajmy tą niedzielą a nie bawmy się znowu w jakieś demokracje bo jak na razie nie widziałem głosu sprzeciw a tylko za albo obojętne co rozumiem jako na tak

nie i chuy ! :decayed:

gości od naleśników co zostawiają ślad na jezdni jak laska bez nóg vel ślimak NIE PYTAM !

Opublikowano
co jest z tą ankietą ?

może z bomby dajmy tą niedzielą a nie bawmy się znowu w jakieś demokracje bo jak na razie nie widziałem głosu sprzeciw a tylko za albo obojętne co rozumiem jako na tak

nie i chuy ! :decayed:

gości od naleśników co zostawiają ślad na jezdni jak laska bez nóg vel ślimak NIE PYTAM !

:baseball:

hamownia:

Opublikowano

To jak z tą Niedzielą robimy spota jeszcze jutro w święto czy przekładamy na Niedziele?

Opublikowano

Jak będą chętni to ja przyjadę jutro, pogoda ma być ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Myślę że jutro bez problemu możemy zrobić spota bo zanim ankieta się skończy to trochę minie :)

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

Jest ankieta, głosować :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No jutro mogę w sumie też się gdzies pojawić na spociku :) np. możemy się spiknąć pod Plazą :)

Opublikowano

Cuber przyjedź, trza przetestować 3G i oblookać nową kierę :kox:

Opublikowano

niedziela od kilku lat była dobrym terminem na spoty to kombinowaliście :wink:

W niedziele każdy ma walne (no zdarza się :grin:) a w tyg ludzie pracują.

Opublikowano

jest jutro? przyjadę! jest w niedzielę? też przyjadę:decayed:

Opublikowano

Zaś parkingi jutro pozamykane:wink:

Opublikowano

decathlon

Opublikowano

siema ja też jutro przyjadę

Opublikowano
siema ja też jutro przyjadę

a mógłbym się z Tobą zabrać jak coś? bo mnie znajomi ciągną wcześniej na :drinks: i nie wiem czy im odmówić i jechać samemu, czy byś mnie zgarnął po drodze?:wink:

Opublikowano
  • Autor

o kurczę patrząc po ankiecie to Niedziela wygląda jak najbardziej na OK termin :decayed:

Opublikowano

Takiej większości jeszcze nie było:decayed:

Przypomną się stare czasy :)

Opublikowano

no to po hu ciągnąć tą ankietę jeszcze ponad tydzień ?

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

może zróbmy ankietę czy zamknąć ankietę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.