Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mądry polak po szkodzie ;/ na następny raz będą wiedzieli, o ile nast raz bedzie

mnie sie wydaje ze przez ta akcje nastepnego razu nie bedzie jedynie co to przejada przeez polske szybciorem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mądry polak po szkodzie ;/ na następny raz będą wiedzieli, o ile nast raz bedzie

mnie sie wydaje ze przez ta akcje nastepnego razu nie bedzie jedynie co to przejada przeez polske szybciorem

No nie umiemy się ładnie zaprezentować. Euro nam nie wyszło, Gumball też nie... ehh jeszcze dużo przed nami

Opublikowano

dzieki za spota Dexter musimy częściej robić taki the end :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

---------- Post dopisany at 02:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------

Opublikowano
dzieki za spota Dexter musimy częściej robić taki the end :decayed:

słuchaj, nie ma problemu! ze mną - jak z dzieckiem - za rękę i do baru :grin:

Opublikowano

Witam i dzięki z spota

Opublikowano

Dobry wszystkim,

Pablo - co do spotow w niedziele - odkad mam dzieciaka, mysle ze to dobry pomysl :)

Opublikowano

:hi:

w końcu Krk...

:hi:czy znacie kogoś kto naprawia radia CD potrzebuję wymienić laser prawdopodobnie w Concercie :whistling: nie czyta wszystkich płyt ?

Pinokio na Bronowicach (501162796) - zrobił mi moje i jest cacy.. :wink:

Panowie prośba o głosy:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/kwiecien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-274600/

będę wdzięczny :wink:

Opublikowano
:hi:

w końcu Krk...

:hi:czy znacie kogoś kto naprawia radia CD potrzebuję wymienić laser prawdopodobnie w Concercie :whistling: nie czyta wszystkich płyt ?

Pinokio na Bronowicach (501162796) - zrobił mi moje i jest cacy.. :wink:

Gość faktycznie zna się na rzeczy... a nie wiedziałem ze na niego mówią Pinokio :grin:

Opublikowano

po po poszło :decayed:

Ja dziś ostatni dzień wolności... a jutro przechodzę na ciemną stronę mocy

Opublikowano

po po poszło :decayed:

Ja dziś ostatni dzień wolności... a jutro przechodzę na ciemną stronę mocy

dzięki :wink:

dobrze to przemyślałeś ?? :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Ja dziś ostatni dzień wolności... a jutro przechodzę na ciemną stronę mocy

Mogłeś wczoraj na spota przyjechać się pożegnać, bo Cie długo nie zobaczymy :wink::grin:

Opublikowano

ale mogliście wybrać ściane bez klimatyzatorów :whistling:

nie było takiej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hahaha no oki głos poszedł ale na kogo to nie powiem :grin:

Opublikowano
hahaha no oki głos poszedł ale na kogo to nie powiem :grin:

dzięki :wink:

potrzebuje kogoś kto mi ogarnie naprawę karty graficznej w laptopie..

Opublikowano

Ja Ci juz nie wystarczam hehehe ? Co lapkowi dolega?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

fanti poszedł głos :wink:

Widzę że idziecie niemal łeb w łeb z evrybady :decayed:

Opublikowano

ode mnie tez poszedl :wink:

Opublikowano
Ja Ci juz nie wystarczam hehehe ? Co lapkowi dolega?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

biały ekran po włączeniu albo paski... karta graficzna..

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

fanti poszedł głos :wink:

Widzę że idziecie niemal łeb w łeb z evrybady :decayed:

dzięki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.