Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mi się pepsi skończyło, a czystej whiskey nie lubię :facepalm:

Wpadaj do mnie pepsi jeszcze stoi, whsky tez ;-)

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Ale mnie bierze na miasto hehe

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak teraz wyjdę z Bochni, to na rano do Ciebie jakoś dojdę :naughty: Prościej chyba będzie skoczyć do "nocnego" po pepsi :tongue4: Ja mam whiskey cały barek :drinks:

No i zaczęło się...kobita wróciła z pracy, zobaczyła pustą butelkę po Jamesonie w kuchni i jej się kłapaczka nie zamyka :kwasny:

Opublikowano

Uuu to nie fajnie, Moja spi od godziny wiec lepsze chyba to, ale ogolnie to:

Baby do garów!

Opublikowano

Ciiiii, bo się wyda...

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Boseron miłej nocki :thumbup1: Ja wcześnie rano jadę do krk więc najwyższa pora podkulić ogon i iść do budy :facepalm:

Opublikowano

Jameson nie pilem chyba ogolnie to przerzucilem sie z JW red na Passport Scotch dzieki Lenoxowi, no i raz na czas Jacka delektuje, jeszcze Balentines jest ok.

Opublikowano

Ja wolę łagodniejsze whisky typu Tullamore Dew lub Jameson. Na JW Red nie mogę patrzeć od momentu jak spędziłem trochę czasu w USA i kupowaliśmy 1,7L JW Red za 20 USD/butelkę :facepalm:

Na specjalną okazję trzymam buteleczkę Midleton Very Rare Whiskey - Master of Malt, dostałem ją kilka lat temu od jednego klienta i co roku przybiera na wartości. Może kiedyś ją sprzedam i kupię za nią kierownicę z TT RS :decayed:

Opublikowano
Panowie...

odnosnie klasykow - ktos cos wie nt tego auta w tle?

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377436_670188793006053_1775028141_n.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/y4y3uju4.jpg

Że to? :)

Sent from my Porsche

:hi:

Wyprzedziłem go wczoraj przed rondem grunwaldzkim:)

Dalej się zastanawiam skąd się u nas wziął:)

No z San Marino :decayed:

Opublikowano
Ja wolę łagodniejsze whisky typu Tullamore Dew lub Jameson. Na JW Red nie mogę patrzeć od momentu jak spędziłem trochę czasu w USA i kupowaliśmy 1,7L JW Red za 20 USD/butelkę :facepalm:

Na specjalną okazję trzymam buteleczkę Midleton Very Rare Whiskey - Master of Malt, dostałem ją kilka lat temu od jednego klienta i co roku przybiera na wartości. Może kiedyś ją sprzedam i kupię za nią kierownicę z TT RS :decayed:

Wlasnie dlatego Jaśka nie pije juz bo za ostry, wypróbuje Twoje, ja czystej nie pije wogole juz, wole whisky,

Lenox potwierdzi hehe, a wlasnie kiedy jakaś bibka

Opublikowano

Dzień dobry

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

Idę do kuchni jakby kto coś gdzieś

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Kto rano wstaje... hehe

Opublikowano

ypyrevu4.jpg

Siema tępe cube

Sent from my Porsche

Opublikowano

Sima. Wkoncu w domu

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/10/19/ypyrevu4.jpg

siema tępe cube

sent from my porsche

co ZA DWA pedały!!!

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Dla nie wtajemniczonych dwaj CHŁOPCY pojechali do Kielc po autko dla Gruszki :wink: konkurent Kamila :decayed:

Audi 80 17200.00 PLN. Kielce - otoMoto.pl

Opublikowano

A ja jadę właśnie pierwszy raz od pół roku autobusem do pracy bo A4 na parę godzin pożyczyłem sąsiadowi :decayed:

Poszło z solarisa za pomocą WiFi :decayed:

Opublikowano
ypyrevu4.jpg

:buziak:

ale gołąbeczki

Opublikowano

To gruszka bedzie drifter hehe

Opublikowano

Ale wóz zadupca...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Napewno 300 kuni w takim wozie robi robote pewnie z 5sec do 100

Opublikowano

Koledzy.

Opublikowano

Zdupcaj

Sent from my Porsche

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.