Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

upytaru6.jpgklubowicz

Sent from my Porsche

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko :wink:

Opublikowano

Plac w Mogile ;-)

Opublikowano

Panowie mam pytanko, gdzie w krakowie najlepiej mi zrobią centralny IC,orurowanie itd?

Opublikowano
Panowie mam pytanko, gdzie w krakowie najlepiej mi zrobią centralny IC,orurowanie itd?

Pisz do wąskiego

Sent from my Porsche

Opublikowano

Dokładnie, On się tym zajmuje

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

OK dzięki wielkie

Opublikowano
Panowie mam pytanko, gdzie w krakowie najlepiej mi zrobią centralny IC,orurowanie itd?

zestaw dedykowane z tego co pamietam kosztuje 1300zl (IC, rury, silikony, obejmy) - oplaca sie robic?

Opublikowano
Panowie mam pytanko, gdzie w krakowie najlepiej mi zrobią centralny IC,orurowanie itd?

zestaw dedykowane z tego co pamietam kosztuje 1300zl (IC, rury, silikony, obejmy) - oplaca sie robic?

a kto bogatemu zabroni :wink:

Opublikowano

hehe a wyglądam na bogatego:)

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

myślałem właśnie o dedyku ale nie wiem jak idą rury czy da się mieć dalej halogeny w zderzaku

Opublikowano

Łukasz zastanów się ile jeszcze chcesz do B5ki włożyć kasy bo dobrze wiesz że te mody które przeprowadziłeś w ostatnim czasie Ci się nie zwrócą a odmieniłeś ją bardzo dobrze :wink:

Opublikowano

Do budy

20131021_111011.jpg

Opublikowano
Łukasz zastanów się ile jeszcze chcesz do B5ki włożyć kasy bo dobrze wiesz że te mody które przeprowadziłeś w ostatnim czasie Ci się nie zwrócą a odmieniłeś ją bardzo dobrze :wink:

Masz rację. Ale jeszcze tylko IC i koniec:kwasny:

Opublikowano
Łukasz zastanów się ile jeszcze chcesz do B5ki włożyć kasy bo dobrze wiesz że te mody które przeprowadziłeś w ostatnim czasie Ci się nie zwrócą a odmieniłeś ją bardzo dobrze :wink:

Masz rację. Ale jeszcze tylko IC i koniec:kwasny:

Kerczi i ja też mowiliśmy że jeszcze to i to i koniec :wink: ta choroba jest nieuleczalna.. pamiętaj:wink:

Opublikowano
Łukasz zastanów się ile jeszcze chcesz do B5ki włożyć kasy bo dobrze wiesz że te mody które przeprowadziłeś w ostatnim czasie Ci się nie zwrócą a odmieniłeś ją bardzo dobrze :wink:

Masz rację. Ale jeszcze tylko IC i koniec:kwasny:

Kerczi i ja też mowiliśmy że jeszcze to i to i koniec :wink: ta choroba jest nieuleczalna.. pamiętaj:wink:

Właśnie wiem,ale to czasem silniejsze:grin:

Opublikowano

Przecież ja juz nic nie robie przy aucie

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Przecież ja juz nic nie robie przy aucie

Wysłane z mojego urQuattro

jak ja to słyszę..

Opublikowano

Ryli

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

6ybyre4e.jpg

Opierdalania dzień 17-ty

Sent from my Porsche

Opublikowano
Ryli

Wysłane z mojego urQuattro

chyba banie

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/21/6ybyre4e.jpg

Opierdalania dzień 17-ty

Sent from my Porsche

jak tatuś dziubek zrobi to nie ma ch*ja we wsi :grin: tzw sweet focia :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.