Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Starego niegdyś klubowicza którego nie miałeś okazji poznać Trzeńka (obecnie Bieńkowóz).

Ja jeździłem później na jego 19" felach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego niegdyś klubowicza którego nie miałeś okazji poznać Trzeńka (obecnie Bieńkowóz).

Ja jeździłem później na jego 19" felach.

dzięki :wink: a miałem zapytać Cię wprost bo byłem bardziej niż pewny że mi odpowiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka ja zaraz wpadnie na forum to zawalu

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Gruszka jak wpadnie na forum to wylewu dostanie

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

Pablo gdzie akcja sms

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBER dawaj mnie tu VIPa, lud się domaga

Sent from my Porsche

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

ynepa8us.jpg

Teraz siedzimy w ciemni.

Zobaczycie soon fotki Fantomasa :)

Sent from my Rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dziękuję bo przegrałem

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

a czego sie spodziewałeś z taką nadwagą..... Jabłko nie ma sobie równych chyba ze next time wystartuja koledzy z Etiopii :decayed:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

Panowie ktoś sie orientuje czy w BMW E60/61 3.0 D wszystkie od początku produkcji były montowane ze skrzyniami ZF czy wystepowały tam jeszcze GM ?

i drugie pytanie motor 3.0 D i 3.5 D to ta sama jednostka napędowa ? tylko drugi jest bi-turbo i tyle różnicy ? awaryjność drugiego ?

nie czytalem wszystkiego wiec nie wiem czy ktos odpowiadal .

E60 ma skrzynie tylko ZF.. Nie ma czegos takiego jak 3.5D jest 35d , motor 3.0 na podwojnym doladowaniu . Oba silniki sa swietne ale... maja swoja wady jak kazde . Koszty spore. 35d z racji na 2 turba i dosc drogie hamulce, zawieszenie jest drozszy w utrzymaniu . Awaryjnosc zalezy od wielu rzeczy . Jak sie zesra to poplyniesz z kasy grubo . Nie wiem w jaki przedzial cenowy celujesz i wjakie przebiegi .

35d wypije wiecej o 2l w miesice. Chetniej sie uzywa wnim gazu .

Przerabialem /przerabiam oba.

Problemy to : termostaty (brak wskazan temp na liczniku), kolektor standardowo , pompa wody (bo nikt sie nia specjalnie nie przejmuje... a przeciez normlanie wymienia sie z rozrzadem), potrafi stukac tlok (robi sie luz delikatny). Bywaja problemy z popychaczami (skutki olejow longlife)

Mowie tu oczywiscie o autach z przebiegami 300-400 + (jesli chodzi o powazniejsze sprawy) .Do tych przebiegow jest ok .

takie 635d w serii jezdzi jak EVO X, tylko fajniej w fotel wciska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stranger dzisiaj byłem u pimów i gość do którego wysłali wtryski i pompę powiedział że pompa walnęła a dokładnie jej części wewnątrz jakiś uszczelniacz poszedł i przez to ciekło do silnika, zamówił części do tej pompy i najwcześniej w środę będzie ją składać, o wtryskach nic nie mówili więc koleś je musiał sprawdzić i są ok. To gość przy Aqua parku gdzieś na dobrego pasterza, wszystkie grubsze części do niego wysyłają i jest przez nich sprawdzony.

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Przyjedź na spota do nas jak możesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...