Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzieki za spota :hi:

Fajny ten twój furacz klasyk

Jakie mody w planach?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrzuccie to normalnie bo nie mam facesyfu i nie moge ogladnac

Opublikowano

panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Jak przypomne sobie moje lata młodzieńcze, to dziękuję bogu że tak nigdy nie dostałem :)

Dopiero musiałeś być prze uj wkurwiacz za małolata więc jestem pod wrażeniem żeś jest cały :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Zarzuciłbym filmik na YT (niepublicznie) z wczorajszego spota jak kolega jeździł RS'em na spocie ale poczekam jak się zarejestruje i wyrazi zgodę bo wszyscy którzy są na filmiku rozumiem że się zgadzają:question::decayed:

Opublikowano

nie wyrażam zgody, aha mandat z wczorajszą datą juz wypisałem

Opublikowano
nie wyrażam zgody, aha mandat z wczorajszą datą juz wypisałem

Ty się nie liczysz.

Opublikowano
panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

nom ceny dobre, a 15" lepsiejszej zimy nie znajdziesz? :naughty:

Opublikowano
panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

nom ceny dobre, a 15" lepsiejszej zimy nie znajdziesz? :naughty:

nex nie bądź picza bierz 18 :decayed:

Opublikowano

Wzial bym ze dwa komplety lecz 45 to za duzo szkoda ze nie masz 40

Opublikowano
panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

nom ceny dobre, a 15" lepsiejszej zimy nie znajdziesz? :naughty:

nex nie bądź picza bierz 18 :decayed:

auto już wywindowałem na gwincie w górę ile się dało więc pasuje tylko 15 czarna stal :grin:

Opublikowano
wszyscy którzy są na filmiku rozumiem że się zgadzają:question::decayed:

zdupczaj

Opublikowano
panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

nom ceny dobre, a 15" lepsiejszej zimy nie znajdziesz? :naughty:

nex nie bądź picza bierz 18 :decayed:

auto już wywindowałem na gwincie w górę ile się dało więc pasuje tylko 15 czarna stal :grin:

sprzedam CI moje 16tki w stali z oponkami z zeszłego roku GY Ultragrip 8 :wink:

Opublikowano

Jak chcesz 500zł to wezmę :grin:

Opublikowano
Jak chcesz 500zł to wezmę :grin:

chyba samą stal :polew:

Opublikowano

Panie i Panowie mam 1kg Gruszek do sprzedania gdyby ktoś coś gdzieś

inne_gruszka_michalka_2.jpg

Opublikowano

Hahaha

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.