Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

KERCZI, daleko trzymasz auto od miejsca zamieszkania?? Jak niedaleko to zastosuj czujnik ruchu z powiadomieniem na odbiornik który masz w domu - taki jak ja mam działa do 100 metrów. Kładziesz w odpowiednim miejscu w aucie i nikt się nawet nie spodziewa, wykrywa każdy ruch w polu widzenia 110 stopni, a Ty od razu będziesz wiedział że ktoś wszedł do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miałem pod oknem pod dwiema kamerami. Takie rozwiązania jak mówisz nic nie dają...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za rękę nie złapią złodzieja, ale wiesz od razu jak ktoś wejdzie do auta, a nie rano idąc do auta albo jak sąsiad zadzwoni. Każdy ma swoje sposoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol współczuję :(

Prawdopodobnie ten sam Qtas co poprzednio. Pewnie się spodziewał że założysz nowego masz coś na kamerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie jak to jest z punktami karnymi tzn. kasują się po roku od wykroczenia czy datą wiążącą jest data wprowadzenia w rejestr i od tego rok?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo siedzimy w Zakopanem, ale na pewno jest na kamerze bo auto stało centralnie pod. Wrócę do Krk i się będę tylko wk***ial patrząc na c**ja na kamerze, sprzedaje auto wp***u

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale te sku..syny mają u ciebie dobrą miejscówkę. Praktycznie zero ruchu słabo oświetlone łatwo gdzieś przepaść między blokami jakby ktoś coś.

3-4 w nocy może z termosem i kanapkami przyjść bo mało prawdopodobne żeby ktoś przeszkodził łajzie :kwasny:

Karol ochłoń wiem że są nerwy ale sprzedaż auta to bezsens jeśli tylko to jest powód. Kup radio 2-din takie jak ma Lennox i będziesz miał spokój bo zakładanie kolejnego rns-a raczej skończy się podobnie bo widać że łajzy już miejscówkę mają w notesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zlego, z ac wezmiesz kase tylko co dalej..... Na bulwarowej przy myjni masz parking strzeżony to rzut beretem od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w pobliżu żadnego parkingu strzeżonego

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

To jest Huta... Tutaj nikt nie trzyma aut na takich parkingach

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego zlego, z ac wezmiesz kase tylko co dalej..... Na bulwarowej przy myjni masz parking strzeżony to rzut beretem od Ciebie

Parkingu nie ma już z dwa lata albo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...