Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***ali ci radio to sprzedajesz auto? Zmien adres zamieszkania

Wysłane z ambasady

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol masz kurva pecha z tym autem, nie myślałeś o parkingu strzeżonym

Opublikowano
  • Autor

:hi:alll

Kerczi :facepalm:

ps. ........w Zakopanym........... koledzy :whistling:

Opublikowano

No niestety ale te sku..syny mają u ciebie dobrą miejscówkę. Praktycznie zero ruchu słabo oświetlone łatwo gdzieś przepaść między blokami jakby ktoś coś.

3-4 w nocy może z termosem i kanapkami przyjść bo mało prawdopodobne żeby ktoś przeszkodził łajzie :kwasny:

Karol ochłoń wiem że są nerwy ale sprzedaż auta to bezsens jeśli tylko to jest powód. Kup radio 2-din takie jak ma Lennox i będziesz miał spokój bo zakładanie kolejnego rns-a raczej skończy się podobnie bo widać że łajzy już miejscówkę mają w notesie

Opublikowano

Kerczi moje kondolencje :facepalm:

Zam ten ból .....

Opublikowano

Pozdro z Tarnowa:hi:

Opublikowano

Nie ma tego zlego, z ac wezmiesz kase tylko co dalej..... Na bulwarowej przy myjni masz parking strzeżony to rzut beretem od Ciebie

Opublikowano

Nie ma w pobliżu żadnego parkingu strzeżonego

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

To jest Huta... Tutaj nikt nie trzyma aut na takich parkingach

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Nie ma tego zlego, z ac wezmiesz kase tylko co dalej..... Na bulwarowej przy myjni masz parking strzeżony to rzut beretem od Ciebie

Parkingu nie ma już z dwa lata albo więcej.

Opublikowano

AVI się da wrzucić na YouTube? Albo DAV ?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
AVI się da wrzucić na YouTube? Albo DAV ?

Wysłane z mojego urQuattro

Karolku dziękuję za wspaniały weekend

Wiosna

Opublikowano
AVI się da wrzucić na YouTube? Albo DAV ?

Wysłane z mojego urQuattro

Karolku dziękuję za wspaniały weekend

Wiosna

Hahahaha Miodzio a Ty nie komentuj :)

Opublikowano
AVI się da wrzucić na YouTube? Albo DAV ?

Wysłane z mojego urQuattro

avi jasne że się da. Ja tak zawsze dodaje z kam samochodowej z tym że konwertuje żeby nie zajmowało gigab programem VirtualDub

Opublikowano
Hahahaha Miodzio a Ty nie komentuj :)

No widziałem właśnie że tym razem była kolacja z teściami ;)

Opublikowano

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

zapraszam do lektury od 3:00

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Jedyny plus jest taki ze sie c**j nadzial na siatke...i patrzac na to jak biegl szybko i jak wyglada siatka to musialo bolec...

Opublikowano

o Cie pier**le, przez szybę bez wejścia do auta idzie to tak szybko wyjąć?? To faktycznie nie ma na to rady

Opublikowano

Od momentu wybicia szyby trwało to dokładnie 25sekund

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Miał sk***iel nerwy bo trzy syreny w tym piezo w środku musiały mu nieźle dać popalić

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Policjant powiedział ze jeszcze się nie spotkał z takim alarmem.. Tylko co z tego... Jak rnsa nie ma

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

a do auta się nie dostanie bez wyłamania drzwi...

Opublikowano

no ale jak auto wyło to nie slyszales?

czy nie bylo Cie w domu?

Opublikowano

czyta forum, był w Zakopcu.

KERCZI, RNS jest mocowany coś na zasadzie MFD?? wyjmakami 4-ma się wyciąga?? jeżeli tak to czy nie da się jakoś zblokować możliwość jego wyjęcia?? Inaczej nie ma rady na to jak to w takim czasie można za***ać

Opublikowano

nie bylo mnie w domu, bylem na rajdzie zubrow... poza tym co bym zrobil w 25sekund? pewnie po 10 dotarloby do mozgu i bym sie obudzil co sie dzieje...tyle ze zobaczylbym to odrazu a nie rano

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.