Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dam 30k

idealnie...dorzucasz jeszcze swoje auto i deal ;)

Dam Ci 30K i moją kobitę - jeden właściciel, nie bita, lakier jeszcze fabryczny :wink:

Poka foto...

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dam 30k

idealnie...dorzucasz jeszcze swoje auto i deal ;)

Dam Ci 30K i moją kobitę - jeden właściciel, nie bita, lakier jeszcze fabryczny :wink:

Poka foto...

Wysłane z mojego urQuattro

2013_08_30_20_32_08.jpg

Masz z tej perspektywy. Tylko nie wiem czy się zdecydujesz bo nie ma RNS-a:kwasny:

Opublikowano
Dam 30k

idealnie...dorzucasz jeszcze swoje auto i deal ;)

Dam Ci 30K i moją kobitę - jeden właściciel, nie bita, lakier jeszcze fabryczny :wink:

Poka foto...

Wysłane z mojego urQuattro

http://s7.postimg.org/6ws1g71pz/2013_08_30_20_32_08.jpg

Masz z tej perspektywy. Tylko nie wiem czy się zdecydujesz bo nie ma RNS-a:kwasny:

:decayed:

a przód ? pokaż bo nie widać czy faktycznie nie bita :decayed:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

Z tyłu lekko klepana, ale z przodu nie bita

Opublikowano

buahaha

dokładnie...poka przod...nie kupuje kota w worku...

Opublikowano

Tu będziesz miał blondynkę w worku. To mam do niej dzwonić żeby się pakowała czy nie??

Opublikowano

pokaz ja z przodu :wink: nie widać też poduszek.. w ogóle posiada taki pakiet? :decayed:

Opublikowano

Pakiet sportowy... odpuszczam temat wymiany, wywiozę ją do Egiptu i puszczę jakiemuś arabowi za A5 Sportback.

Opublikowano

zebys tylko sie nie przejechal na darmo....bo wowczas dojdzie do kosztow wycieczka....

Opublikowano
Pakiet sportowy... odpuszczam temat wymiany, wywiozę ją do Egiptu i puszczę jakiemuś arabowi za A5 Sportback.

ale oni tam 13latek nie chcą :decayed:

Usiądź i trzymaj kapcie! #PICZOMAGNES# Opel Astra Cabrio Kozak-Maślak Wyszków ? Tablica.pl :grin: za koleś to pisał :polew:

Opublikowano

Zaryzykuję...

Opublikowano
Pakiet sportowy... odpuszczam temat wymiany, wywiozę ją do Egiptu i puszczę jakiemuś arabowi za A5 Sportback.

czyli klasyczny handlarzyna....

płakał jak sprzedawał...pewnie w schowku woziłeś rafaello...

jak przychodzi co do czego to vinu nie da sie przesłać...

Opublikowano

Mogę Ci podesłać PESEL :tongue4:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Boseron kumpel sprzedaje BMW 730d

BMW 730 33800.00 PLN. Bochnia - otoMoto.pl

Auto w Polsce od ponad roku, miało uderzone lewe przednie drzwi. Kumpel wymienił drzwi i kurtynę.

Opublikowano

Dajecie po piździe :grin:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

a przód ? pokaż bo nie widać czy faktycznie nie bita :decayed:

Była kiedyś na spocie i potwierdzam że nie bita dobra sztuka :decayed:

Opublikowano

Pablo a skąd Ty możesz wiedzieć jak Ty wieczny kawaler jesteś...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Pablo a skąd Ty możesz wiedzieć jak Ty wieczny kawaler jesteś...

Wysłane z mojego urQuattro

+1 :grin:

Opublikowano
Dajecie po piździe :grin:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

a przód ? pokaż bo nie widać czy faktycznie nie bita :decayed:

Była kiedyś na spocie i potwierdzam że nie bita dobra sztuka :decayed:

Pablo na Ciebie zawsze można liczyć :thumbup1: Przyznam, że oko masz dobre :wink:

Opublikowano

Wolę być kawalerem i mieć kilka kobiet :decayed:

Ale od 3 tygodni to się zmieniło i jestem wierny jednej :decayed:

Opublikowano
panowie , oprozniam garaz ... mam do sprzedania w dobrych cenach ogumienie moze komus przypasuje , ewentualnie na tor .

245/45/18 ZIMA WinterSport Dunlop 3d DOT 08 , bieznik 5mm i 5.5mm - komplet 400zl

245/45/18 LATO Conti 3 DOT 08 , bieznik 5-6mm - komplet 400zl

245/45/17 LATO Bridge 050a potenza DOT 08 5mm - komplet 300zl

Wszystkie gumy sa ROF> , ceny do negocjacji .

nom ceny dobre, a 15" lepsiejszej zimy nie znajdziesz? :naughty:

kurde nie pamietam kiedy mialem 15ki w aucie :/ wiec nie ma bata.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.