Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:

Może dziś spota zrobimy godzinke wcześniej z uwagi na kolejke ligową :mysli:

Nie

Wiosna

:foch:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: panowie :hi:

Nie zapomnijcie o spociku w ten wiosenny dzień :decayed:

Opublikowano
:siema: panowie :hi:

Nie zapomnijcie o spociku w ten wiosenny dzień :decayed:

:hi: dzisiaj będę :wink:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Witam koledzy czy ma ktoś do sprzedania lampki oświetlenia rejestracji do a4 b6 (pasują też od A3/S3 04~09

A3 Kabriolet 09~09

A4 /S4 B6(8E/8H) 01~05

A4 /S4 B7(8E/8H) 05~08

A6 /C6 (4F) 05~09

A8 /S8 03~07 tylko z rynku USA

Q7 2007~2009

a nóż ktoś wymieniał na LEDy to odkupie stare bo moje odpadły :/

Ja mam jedną to jak znajdę to na spota przywiozę, drugą musiałem zniszczyć bo śrubę rozwiercałem

Opublikowano
Bry Panowie, dzis mnie nie ma pracuje niestety :/

ja też niestety pracuje i nie dam rady sie pokazac dzis

Opublikowano
ale po co jezdzic wolniejszym BMW, jak mozna miec szybsze audi :decayed:

A po co jeździć bmw/audi jak można maluchem i też się dojedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

ja też niestety pracuje i nie dam rady sie pokazac dzis

Masz być.

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

Bry Panowie, dzis mnie nie ma pracuje niestety :/

Ty też.

Opublikowano

mnie na spocie też nie będzie.. ide na rzeke :decayed:

Opublikowano

To ja tez nie bede

Wiosna

Opublikowano

Ci co nie przyjadą będą musieli słuchać przez godzinę bez przerwy ten kawałek za karę :decayed:

Opublikowano

Ci co nie przyjadą będą musieli słuchać przez godzinę bez przerwy ten kawałek za karę :decayed:

gdybyś przyjechał z dziewczyną to może skusiłbym się, ale że jej nie masz to nie przyjade.. tzn chłopak sie nie liczy pomimo ze tworzycie zwiazek :grin:

Opublikowano

Ci co nie przyjadą będą musieli słuchać przez godzinę bez przerwy ten kawałek za karę :decayed:

O qr**... To ja wole się pojawić na chwile :facepalm:

Opublikowano
gdybyś przyjechał z dziewczyną to może skusiłbym się, ale że jej nie masz to nie przyjade.. tzn chłopak sie nie liczy pomimo ze tworzycie zwiazek :grin:

:grin::grin::grin:

Spotkamy się to Ci pokaże jej zdjęcie :wink:

Bo ty mi pokazywałeś ostatnio jednego ze swoich dwóch partnerów i nadal nie wiem co Ci doradzić :grin:

1380477_10202189483047884_581291830_n.jpg

Opublikowano

fantowski, ale gust to Ty masz :grin:

Opublikowano

Hahaha :grin:

Siema :hi:

Opublikowano

A ja myślałem, że to ten

Smeagol.jpg

Opublikowano
To ja tez nie bede

Wiosna

ufff...

mnie nie będzie bo napisałem do gruszki czy zakładać zimę

i mam zimę

(oszust p...:kwasny:)

szkoda mi zimy tej wiosny gdy jest jesień

Opublikowano

Obiecałem że nikomu nie pokaże, ale nie mogę się powstrzymać...

Dziewczyna Pabla kilka miesięcy temu:

1624401954_ugly_girl_xlarge.jpg

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Dziewczyna Pabla obecnie:

octomom_front.jpg

octomom_side.jpg

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Obiecałem że nikomu nie pokaże, ale nie mogę się powstrzymać...

Dziewczyna Pabla kilka miesięcy temu:

http://s22.postimg.org/fg8gvo5sd/1624401954_ugly_girl_xlarge.jpg

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Dziewczyna Pabla obecnie:

http://s16.postimg.org/6vupxxktt/octomom_front.jpg

http://s8.postimg.org/wanvisrox/octomom_side.jpg

Opublikowano

A oto była dziewczyna (?) Pabla:

She.jpg

Opublikowano

Dajesz Transit po piździe :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.