Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pasują P&P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękuję :-) Was masz takie?

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

BTW Krumak a wiesz jak z przodem?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
fantowski, nie chcesz kupić kierownicy sline?? wyprzedaż jest :grin:

http://s13.postimg.org/b2if26zjn/3669120284.jpg

heh :decayed: ee no za bardzo styrana...

Ty właśnie bo miałem Ci pisać, jest do Twojej pasty fajna felga :decayed: przy Twojej obecnej kozie koło od razu wyda się optycznie większe

http://img.wiocha.pl/images/f/4/f415d2bafe55c3562cafc82bffc78f91.jpg

teee kozo.. zaproszę Cię w zimie do siebie przy twojej obecnej NIE KOZIE i zobaczymy jak wysoko dojedziesz :grin::grin:

Opublikowano
Dziękuję :-) Was masz takie?

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

BTW Krumak a wiesz jak z przodem?

Wysłane z mojego urQuattro

Nie chce już Twojej B7 :tongue4:, kiedyś przy zmianie będę celował w A5 Sportback. A "przód" narazie będzie umilał mi ten czas, który dzieli mnie pomiędzy B6, a A5.

Opublikowano
Dziękuję :-) Was masz takie?

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

BTW Krumak a wiesz jak z przodem?

Wysłane z mojego urQuattro

Nie chce już Twojej B7 :tongue4:, kiedyś przy zmianie będę celował w A5 Sportback. A "przód" narazie będzie umilał mi ten czas, który dzieli mnie pomiędzy B6, a A5.

Chodziło mi o lampy przednie w a3

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Dziękuję :-) Was masz takie?

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

BTW Krumak a wiesz jak z przodem?

Wysłane z mojego urQuattro

Nie chce już Twojej B7 :tongue4:, kiedyś przy zmianie będę celował w A5 Sportback. A "przód" narazie będzie umilał mi ten czas, który dzieli mnie pomiędzy B6, a A5.

Chodziło mi o lampy przednie w a3

Wysłane z mojego urQuattro

Musisz podmienić kostki w lampach (najtaniej można kupić w ASO Skody) i dremelem lekko przyciąć kawałek blachy w błotnikach. Dla kumatej osoby max. 2h roboty (Na a3-club.net jest szeroko opisany temat)

[8L] Montaż lamp poliftowych ( z wtyczkami ) dla auta przed liftem

Lampy na tył możesz kupić zamienniki, na przód kup tylko i wyłącznie ori.

Z "przodem" to ładnie mi się pojebało.

Opublikowano
fantowski, nie chcesz kupić kierownicy sline?? wyprzedaż jest :grin:

http://s13.postimg.org/b2if26zjn/3669120284.jpg

heh :decayed: ee no za bardzo styrana...

Ty właśnie bo miałem Ci pisać, jest do Twojej pasty fajna felga :decayed: przy Twojej obecnej kozie koło od razu wyda się optycznie większe

http://img.wiocha.pl/images/f/4/f415d2bafe55c3562cafc82bffc78f91.jpg

teee kozo.. zaproszę Cię w zimie do siebie przy twojej obecnej NIE KOZIE i zobaczymy jak wysoko dojedziesz :grin::grin:

:wink:na zime też kręce w góre ale nie na koze :decayed:

Opublikowano

przygotuj się na za***isty ból kręgosłupa przy kręceniu bo to kilka h Cię zbawi :decayed:

Opublikowano

Witam opłaca się zamieniać klasyczne pióra wycieraczek na jednogumowe aero? Lepiej się zachowują przy zbieraniu wody, są bardziej ciche? Jakie są wasze opinie?

Opublikowano

Ja mam 3 sezony BOSH-a i nie zostawiają ani jednej smugi, nigdy nie piszczały i nie piszczą, tak że śmiało. Tylko naucz się używać wycieraczek w zimie (nie harować po zamarzniętej szybie)

Opublikowano
Witam opłaca się zamieniać klasyczne pióra wycieraczek na jednogumowe aero? Lepiej się zachowują przy zbieraniu wody, są bardziej ciche? Jakie są wasze opinie?

tak jak napisał nex cichsze są na pewno i wytrzymalsze. Warto zmienić, ja mam z b7 ori :audi::wink:

Opublikowano
przygotuj się na za***isty ból kręgosłupa przy kręceniu bo to kilka h Cię zbawi :decayed:

a Ty nie masz inoxa czy jakieś inne że tak długo kręciłeś? :wink:

Opublikowano

Ja tam lodówkę w inox ie

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Ja tam lodówkę w inox ie

Wysłane z mojego urQuattro

Ty masz... krzywe nogi jak srasz :grin:

Opublikowano

Ty lepiej powiedz czy Będziesz mym sąsiadem, czy może gardzisz tak za***ista ofertą...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Tak

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Ty lepiej powiedz czy Będziesz mym sąsiadem, czy może gardzisz tak za***ista ofertą...

Wysłane z mojego urQuattro

ja niczym nie gardzę... a czy bede to sie okaze

Opublikowano

Ruks wszystkiego najlepszego kolego :wink:

Dzięki za wczorajszego spota :hi:

Arturoo dzięki za odwiedziny, szykuj się znów na Bukowinę :naughty::wink:

Opublikowano
Panowie żarówka w halogenie B6 ma symbol H11??

H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 8E2 B6 (3615405246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie to banglać :whistling:

Zamawiasz z dodatkowymi rezystorami czy bez?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.