Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ty lepiej powiedz czy Będziesz mym sąsiadem, czy może gardzisz tak za***ista ofertą...

Wysłane z mojego urQuattro

ja niczym nie gardzę... a czy bede to sie okaze

Czyli gardzisz

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie nie mogę wrzucać ogłoszeń sprzedaży i nie wiem do końca jakie są zasady tu u nas. Mam do sprzedania box BOX TAURUS XTREME 450 CARBON CZARNY - Boks (3671182193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli nie można tak wrzucać ogłoszenia to wykasuję.

Opublikowano
Panowie nie mogę wrzucać ogłoszeń sprzedaży i nie wiem do końca jakie są zasady tu u nas. Mam do sprzedania box BOX TAURUS XTREME 450 CARBON CZARNY - Boks (3671182193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli nie można tak wrzucać ogłoszenia to wykasuję.

Czytaj forum :wink4::arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/regulamin-dzialu-sprzedam-38200/

Opublikowano

to co widzę to brak informacji, że tylko tam należy umieszczać ogłoszenie... wiem jak należy tam umieścić ogłoszenie :) ale mam za mało postów

Opublikowano
Panowie żarówka w halogenie B6 ma symbol H11??

H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 8E2 B6 (3615405246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie to banglać :whistling:

Zamawiasz z dodatkowymi rezystorami czy bez?

no właśnie nie wiem jakie zamówić bo nie mam cana u siebie, ale to że ma żarówka cana to nie powinno robić problemu?

Opublikowano

Nie będzie problemu.

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Poza tym Gruszka tym też handluje wiec jak coś uderz do Niego...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

załatwię mu sweterek ręcznej roboty w zamian :decayed:

Opublikowano
Panowie żarówka w halogenie B6 ma symbol H11??

H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 8E2 B6 (3615405246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie to banglać :whistling:

Zamawiasz z dodatkowymi rezystorami czy bez?

no właśnie nie wiem jakie zamówić bo nie mam cana u siebie, ale to że ma żarówka cana to nie powinno robić problemu?

Cuber chyba podobne do siebie założył. Czytałem, że te żarówki gorzej oświetlają drogę w czarsie mgły w porównaniu do zwykłych H11. Jak przetestujesz je u siebie to i może ja zamówię.

Opublikowano

Oczywiście ze gorzej bo są bardziej białe im bardziej żółta barwa im mniej K tym lepszy efekt podczas mgły

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Panowie żarówka w halogenie B6 ma symbol H11??

H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI A4 8E2 B6 (3615405246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie to banglać :whistling:

Zamawiasz z dodatkowymi rezystorami czy bez?

no właśnie nie wiem jakie zamówić bo nie mam cana u siebie, ale to że ma żarówka cana to nie powinno robić problemu?

Cuber chyba podobne do siebie założył. Czytałem, że te żarówki gorzej oświetlają drogę w czarsie mgły w porównaniu do zwykłych H11. Jak przetestujesz je u siebie to i może ja zamówię.

Ja je zamówiłem z myślą że będę jeździł jako drl :wink:

liczę się z tym że na mglę będzie kiepsko :decayed:

Opublikowano

Przecież masz już ledy dzienne

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Nie mów ze będziesz jeździł jak Pablo na postojowkach i halo

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Przecież masz już ledy dzienne

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Nie mów ze będziesz jeździł jak Pablo na postojowkach i halo

Wysłane z mojego urQuattro

Ledy wyleciały przy zmianie zderzaka na eskowego, a zrobię sobie moda i przy halo nie będą mi się postoje świecić

Opublikowano

No to chyba że tak...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Przemek 100 lat

Wysłane z ambasady

Opublikowano
Wąski lampy tylne poliftowe w a3 pasują do przedlifta? Mowa o 8L

Wysłane z mojego urQuattro

tak :wink:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Gruszka ostatnio montował i mówił że 30 mi roboty :wink:

Opublikowano

Mówią ,że jak coś jest do wszystkiego to jest do d..y :wink:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Wąski lampy tylne poliftowe w a3 pasują do przedlifta? Mowa o 8L

Wysłane z mojego urQuattro

tak :wink:

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Gruszka ostatnio montował i mówił że 30 mi roboty :wink:

What?? To chyba montował je po wypiciu 1L Łąckiej gruszkówki :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.