Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

True :-)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Można przywieźć swojego karta?

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
True :-)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Można przywieźć swojego karta?

Wysłane z mojego urQuattro

Zawsze :)

Wiosna

Opublikowano

Przyklejone z wątku Hammera

Padlem :-)

http://m.sadistic.pl/pomoc-drogowa-vt240847.htm

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Opublikowano

Hmm... Widze ze Chlopcy są aż nadto aktywni bo ja Was widzialem na marszu, brawo za odwage

qe9ase7y.jpg

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Popłakałem się ze śmiechu

:polew::polew::polew::polew::polew:

:bry:

Opublikowano

siema Mario :wink:

Opublikowano

Siema siema :) Właśnie zbieram się na groby :whistling: Do później :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
Hmm... Widze ze Chlopcy są aż nadto aktywni bo ja Was widzialem na marszu, brawo za odwage

http://img.tapatalk.com/d/13/11/01/qe9ase7y.jpg

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Jednak będziesz patrolowal nowa hute przez zimę i to z buta...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

może wówczas rns sie uchowa ...... na sportowym zrobimy posterunek stały :wink:

Opublikowano

Siema :)

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

http://img12.imageshack.us/img12/321/9xhw.jpg

Tu Wam jeszcze nie dziękowaliśmy za kibicowanie i świetną zabawę:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: KOLEDZY :decayed:

dokładnie :notworthy::notworthy: dziękujemy koledzy :wink:

Opublikowano
Proponuje wystawic gdzies jakies auto na podpuche i kilka wozow dalej zrobic imprezke.

Poczekac na delikwenta a potem go ladnie przywitac

Wiosna

nie głupie pomysł...myślę, że znajdzie się wielu chętnych co by z tym panem sobie porozmawiali bo pana władza powiedział, że zdarzają im się tam zgłoszenia. Powiedział, że gdybym nie miał zostawionego mocowania na nawi i nie miał śląskich blach to by się nic nie stało.

Kurw... wjebali... się mi do samochodu :ranting: Popierd... nic nie ukradli (a miałem np. CB)tylko wkładkę zamka rozdupcyli w drobny mak i klamka też oberwała. Prawdopodobnie myśleli, że mam nawigację w schowku który przegrzebali bo miałem zostawione na wierzchu mocowanie ala na telefon. Wszystko miało miejsce na parkingu przy placu św. Ducha.:facepalm: Gdzie mi dorobią wkładkę do drzwi tak żebym nie musiał mieć dwóch kluczy ?

na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę :wink:

Ciekawe ile zapłacę za taką zabawę w serwisie AUDI :facepalm: Zadzwonię sobie tam na Malborską "kluczyk" zobaczymy co mi powiedzą w poniedziałek. Dzięki Wąski

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

Chyba się zastanowię nad jakimś alarmem :eusathink:

Opublikowano

do serwisu nawet nie dzwoń , jedz tam gdzie Wąski polecał.

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

mówi Putin do Komorowskiego:

-nasze kraje są do siebie podobne jak dwie butelki wody mineralnej

Tak, tylko ze jedna jest bez gazu.....

Opublikowano

Tak zrobię... ciekawi mnie czym sprawca się kierował bo nic mi nie zniknęło. CB pod siedzeniem, stare dvd w schowku, antena cb w bagażniku, radio i panel od radia też został. Widać polują na coś bardziej cennego.

Opublikowano

ktoś lub cos musiał go spłoszyć....

Opublikowano
Tak zrobię... ciekawi mnie czym sprawca się kierował bo nic mi nie zniknęło. CB pod siedzeniem, stare dvd w schowku, antena cb w bagażniku, radio i panel od radia też został. Widać polują na coś bardziej cennego.

wez sobie zaslep zamek w drzwiach wtedy nie bedzie problemu jest watek o tym w zrob to sam

Opublikowano

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Jak tam się nowy wóz sprawuje?

Wiosna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.