Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KERCZI a od kiedy mam quattro? :whistling:

Opublikowano
KERCZI a od kiedy mam quattro? :whistling:

A kto mowi ze masz?

Wiosna

Opublikowano

Zawsze mówiłeś ze masz taki sam motor jak 3.0 tylko 2.5 to myślałem ze masz quattro tylko ze w osce...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Siema krakusy

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

12086_601364603258148_1683079085_n.jpg

:decayed:

Opublikowano
:grin::grin: :thumbup1:
Opublikowano

Co za daaaaaun

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie, ktoś się orientuje czy na Et35 i felgę 18, 8J na której obecnie mam oponę 225/40 zmieści się oponka 245?? Tzn czy nie będzie tarło. I czy jest sens kupować szerszą oponkę od 225. Za miesiąc będę chciał kupić na przyszły sezon letni.

W B5FL jest chyba tak samo jak w B6

Opublikowano

Nex po co chcesz 245 przeciez nie masz 300 koni pod maską, 225 mysle ze jest jak najbardziej ok, szeroka opona to spalanie do gory i koleiny lapiesz zle sie jezdzi

Opublikowano

tak jak Ci boseron napisał.. po co Ci taka szeroka guma?

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

buahahaha....zal.pl

WRZUTA - policja film

Żepotem bym ich objechał...

Opublikowano
Nex po co chcesz 245 przeciez nie masz 300 koni pod maską, 225 mysle ze jest jak najbardziej ok, szeroka opona to spalanie do gory i koleiny lapiesz zle sie jezdzi

będę kupował oponki dlatego się zastanawiam czy tak szerokie opony mają sens, np lepsze hamowanie, lepsze trzymanie w zakrętach.

Opublikowano

podajcie mi numery alternatora do b7 2.0tdi tylko tego mocniejszego

Opublikowano
Nex po co chcesz 245 przeciez nie masz 300 koni pod maską, 225 mysle ze jest jak najbardziej ok, szeroka opona to spalanie do gory i koleiny lapiesz zle sie jezdzi

będę kupował oponki dlatego się zastanawiam czy tak szerokie opony mają sens, np lepsze hamowanie, lepsze trzymanie w zakrętach.

A brakuje Ci trzymania w zakrętach na 225? Większość ludzi nie wykorzystuje więcej niż 50% przyczepności opony, jak ktoś ogarnia jazdę trochę więcej to skorzysta z 75% więc kupowanie szerszych jest kompletnym bezsensem jak już koledzy napisali :whistling:

Kolejna sprawa że pogarsza się przyczepność na wodzie i to o wiele bardziej niż polepsza na suchym.

Parę linków a propos dobierania opon:

Tire/Wheel Combination Calculator

Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com

Online Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit

plus jak to wygląda na feldze:

Tyrestretch.com - Because Size Matters!

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł.

W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach

Dobze godo

Wiosna

To ciekawe, ja byłem u Kamila i o ile za OC wyszło nie całe 400 PLN (full zniżek) to jednak AC policzył coś koło 1000 PLN (wartość auta~24k) a nie 300...

Jesień :wink:

Panie Ty coś źle zrozumiałeś. Pisaliśmy o tym że AC za auto z rocznika 1996 takie jak ma bodowp wyjdzie ~~300zł/rok. Przeczytaj wszystko od początku :naughty:

Nex, ja też nie mam najnowszego auta ale skoro twierdzicie że lata 90-te mają tak niskie AC to może i tak jest

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.