Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ruks ile teraz kosztuje trzeci stopień ?

Jako takiego III stopnia w tym momencie nie robimy, możesz wziąć II stopień 1/1 gdzie instruktor modyfikuje program stopnia II do umiejętności kursanta - 1200 PLN/dzień szkolenia. W szkleniu 1/1 jest sporo więcej jazdy niż w grupowym czyli koło 200 km na torze jak ktoś ma siłę i już co nieco ogarnia :kox: i oczywiście masz instruktora przez cały dzień dla siebie.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jasio pyta mame podczas wycieczki w ZOO:

-A co tak wisi konikowi pod brzuchem??

-To jest c**j Jasiu. Konik pier**li nim inne koniki jak mu się chce ruchać. Ale nie pokazuj paluszkiem, bo to niekulturalnie

Opublikowano

:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Panowie, Szwagier się nakręcił na takie coś. B6 kupuje się teraz za takie psie pieniądze?? czy to byle co, no i silnik 2.5 tdi to chyba żenada awaryjna??

Audi A4 12999.00 PLN. Katowice - Szopienice,dzielnica burowiec - otoMoto.pl

Opublikowano

Transit :polew:

Opublikowano
:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Panowie, Szwagier się nakręcił na takie coś. B6 kupuje się teraz za takie psie pieniądze?? czy to byle co, no i silnik 2.5 tdi to chyba żenada awaryjna??

Audi A4 12999.00 PLN. Katowice - Szopienice,dzielnica burowiec - otoMoto.pl

Jako Rodzina.....spokojnie możesz go pacnąć...na opamiętanie :grin:.....jakby co to masz moje pozwoleństwo :wink:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Panowie, Szwagier się nakręcił na takie coś. B6 kupuje się teraz za takie psie pieniądze?? czy to byle co, no i silnik 2.5 tdi to chyba żenada awaryjna??

Audi A4 12999.00 PLN. Katowice - Szopienice,dzielnica burowiec - otoMoto.pl

nex.. :facepalm: proszę Cię :facepalm:

Opublikowano
...znam takiego....co klekotem 2.0 dojeżdża er'esowe heble :decayed:

Nawet nie mów o nim, znów człowiek będzie musiał przejść drogę krzyżową jak go zobaczy w Bukowinie :decayed:

Opublikowano
:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Panowie, Szwagier się nakręcił na takie coś. B6 kupuje się teraz za takie psie pieniądze?? czy to byle co, no i silnik 2.5 tdi to chyba żenada awaryjna??

Audi A4 12999.00 PLN. Katowice - Szopienice,dzielnica burowiec - otoMoto.pl

nex.. :facepalm: proszę Cię :facepalm:

to samo mu powiedziałem przez tel, że b6 wartą uwagi na pewno ponad 20 trzeba dac

Opublikowano
:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Panowie, Szwagier się nakręcił na takie coś. B6 kupuje się teraz za takie psie pieniądze?? czy to byle co, no i silnik 2.5 tdi to chyba żenada awaryjna??

Audi A4 12999.00 PLN. Katowice - Szopienice,dzielnica burowiec - otoMoto.pl

nex.. :facepalm: proszę Cię :facepalm:

to samo mu powiedziałem przez tel, że b6 wartą uwagi na pewno ponad 20 trzeba dac

sprzedam mu moją :wink:

Opublikowano

nie bo masz koze

Opublikowano
Ruks ile teraz kosztuje trzeci stopień ?

Jako takiego III stopnia w tym momencie nie robimy, możesz wziąć II stopień 1/1 gdzie instruktor modyfikuje program stopnia II do umiejętności kursanta - 1200 PLN/dzień szkolenia. W szkleniu 1/1 jest sporo więcej jazdy niż w grupowym czyli koło 200 km na torze jak ktoś ma siłę i już co nieco ogarnia :kox: i oczywiście masz instruktora przez cały dzień dla siebie.

widzę ze inne zasady teraz są :kwasny: a kto szkoli :whistling:

Opublikowano

Ja z Gruszka

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Ja z Gruszka

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
...znam takiego....co klekotem 2.0 dojeżdża er'esowe heble :decayed:

Nawet nie mów o nim, znów człowiek będzie musiał przejść drogę krzyżową jak go zobaczy w Bukowinie :decayed:

:grin:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:wink:

Panowie,

Jezdzil ktos na oponach Federal 595RS-R i moze cos powiedziec na ich temat?

Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią

dzieki za opinie,

podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja.

Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami :facepalm:

ja mam takie w clio 195/50r15 na suchym naprawde za***iście, nie jest to slick ale za to ma dot-a wiec mozna jezdzic po drogach, na mokrym z kolei jak jest tylko wilgotno tez dają rade, ale jak juz leje tak konkretnie to szału nie ma, mimo ze jest jodełka.

Opublikowano
A brakuje Ci trzymania w zakrętach na 225? Większość ludzi nie wykorzystuje więcej niż 50% przyczepności opony, jak ktoś ogarnia jazdę trochę więcej to skorzysta z 75% więc kupowanie szerszych jest kompletnym bezsensem jak już koledzy napisali :whistling:

Kolejna sprawa że pogarsza się przyczepność na wodzie i to o wiele bardziej niż polepsza na suchym.

Ruks to nie tędy chyba droga myślisz że po co oni robią te naleśniki żeby się to lepiej turlało ;-)

Ma być nisko i szeroko i h.....

Opublikowano
:wink:

Panowie,

Jezdzil ktos na oponach Federal 595RS-R i moze cos powiedziec na ich temat?

Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią

dzieki za opinie,

podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja.

Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami :facepalm:

ja mam takie w clio 195/50r15 na suchym naprawde za***iście, nie jest to slick ale za to ma dot-a wiec mozna jezdzic po drogach, na mokrym z kolei jak jest tylko wilgotno tez dają rade, ale jak juz leje tak konkretnie to szału nie ma, mimo ze jest jodełka.

dzieki, chyba na przyszly sezon sie skusze - widze, ze sa tez nie najgorsze ceny tych opon:wink:

Opublikowano

Widac ze idzie zima bo temat opon pojawia sie nieuchronnie, ja szukam do siebie 235/55/17 uzywek w dobrej cenie jak nie znajde nie przejmuje sie, moje jeszce dają rade zwlaszcza ze bedzie naped x 4, zobaczymy pierwsza zima na cztery kola, ciekawe czy duza roznica miedzy ośką

Opublikowano
Widac ze idzie zima bo temat opon pojawia sie nieuchronnie, ja szukam do siebie 235/55/17 uzywek w dobrej cenie jak nie znajde nie przejmuje sie, moje jeszce dają rade zwlaszcza ze bedzie naped x 4, zobaczymy pierwsza zima na cztery kola, ciekawe czy duza roznica miedzy ośką

Nie ma porównania żadnego.....

PABLO założyłeś te RF zimowe ?...latasz już na tym ?

wysłane z one v :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.