Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

...znam takiego....co klekotem 2.0 dojeżdża er'esowe heble :decayed:

Nawet nie mów o nim, znów człowiek będzie musiał przejść drogę krzyżową jak go zobaczy w Bukowinie :decayed:

:grin:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Panowie,

Jezdzil ktos na oponach Federal 595RS-R i moze cos powiedziec na ich temat?

Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią

dzieki za opinie,

podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja.

Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami :facepalm:

ja mam takie w clio 195/50r15 na suchym naprawde za***iście, nie jest to slick ale za to ma dot-a wiec mozna jezdzic po drogach, na mokrym z kolei jak jest tylko wilgotno tez dają rade, ale jak juz leje tak konkretnie to szału nie ma, mimo ze jest jodełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A brakuje Ci trzymania w zakrętach na 225? Większość ludzi nie wykorzystuje więcej niż 50% przyczepności opony, jak ktoś ogarnia jazdę trochę więcej to skorzysta z 75% więc kupowanie szerszych jest kompletnym bezsensem jak już koledzy napisali :whistling:

Kolejna sprawa że pogarsza się przyczepność na wodzie i to o wiele bardziej niż polepsza na suchym.

Ruks to nie tędy chyba droga myślisz że po co oni robią te naleśniki żeby się to lepiej turlało ;-)

Ma być nisko i szeroko i h.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Panowie,

Jezdzil ktos na oponach Federal 595RS-R i moze cos powiedziec na ich temat?

Ja jeździłem w Focusie ST zrobionym na ponad 300KM,polecam nawet sam chyba kupię sobie na przyszły sezon:) dużo lepsze niż TOYO R888 wolniej się ścierają a tak samo lepią

dzieki za opinie,

podobno nie jest za dobrze na mokrym i z racji twardej mieszanki pekaja.

Jak wpiszesz model opony, to google Ci pokaze foty z peknieciami :facepalm:

ja mam takie w clio 195/50r15 na suchym naprawde za***iście, nie jest to slick ale za to ma dot-a wiec mozna jezdzic po drogach, na mokrym z kolei jak jest tylko wilgotno tez dają rade, ale jak juz leje tak konkretnie to szału nie ma, mimo ze jest jodełka.

dzieki, chyba na przyszly sezon sie skusze - widze, ze sa tez nie najgorsze ceny tych opon:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze idzie zima bo temat opon pojawia sie nieuchronnie, ja szukam do siebie 235/55/17 uzywek w dobrej cenie jak nie znajde nie przejmuje sie, moje jeszce dają rade zwlaszcza ze bedzie naped x 4, zobaczymy pierwsza zima na cztery kola, ciekawe czy duza roznica miedzy ośką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze idzie zima bo temat opon pojawia sie nieuchronnie, ja szukam do siebie 235/55/17 uzywek w dobrej cenie jak nie znajde nie przejmuje sie, moje jeszce dają rade zwlaszcza ze bedzie naped x 4, zobaczymy pierwsza zima na cztery kola, ciekawe czy duza roznica miedzy ośką

Nie ma porównania żadnego.....

PABLO założyłeś te RF zimowe ?...latasz już na tym ?

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u kogo można zamówić tablice i i naklejkę klubową?

Tablice robi Gruszka z forum, siedzibę ma przy urzędzie komunikacji. Naklejki robi Pablo

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

Witam u kogo można zamówić tablice i i naklejkę klubową?

Wal do wujka Pabla

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO założyłeś te RF zimowe ?...latasz już na tym ?

Jeszcze nie.

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Witam u kogo można zamówić tablice i i naklejkę klubową?

Marcin wpadłbyś po latach na spota to Ci opchnę od razu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO założyłeś te RF zimowe ?...latasz już na tym ?

Jeszcze nie.

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Witam u kogo można zamówić tablice i i naklejkę klubową?

Marcin wpadłbyś po latach na spota to Ci opchnę od razu :wink:

To będę jutro drugi raz po latach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks ile teraz kosztuje trzeci stopień ?

Jako takiego III stopnia w tym momencie nie robimy, możesz wziąć II stopień 1/1 gdzie instruktor modyfikuje program stopnia II do umiejętności kursanta - 1200 PLN/dzień szkolenia. W szkleniu 1/1 jest sporo więcej jazdy niż w grupowym czyli koło 200 km na torze jak ktoś ma siłę i już co nieco ogarnia :kox: i oczywiście masz instruktora przez cały dzień dla siebie.

widzę ze inne zasady teraz są :kwasny: a kto szkoli :whistling:

A kiedy byłeś u nas? Generalnie w ofercie jest: I stopień w grupie lub 1/1 oraz II stopień w grupie lub 1/1 z tym że ta opisana przeze mnie powyżej opcja jest najczęściej wybieraną przez stałych klientów, którzy chcą dużo jazdy, oczywiście o ile mają ukończony I stopień w jakiekolwiek szkole stowarzyszonej w PSM. III stopień póki co wypadł z oferty bo las był w remoncie :ad: Szkolą generalnie te same głowy, które robią tam od pokoleń :wink: plus ja i Rafał Z. jako powiew świeżej krwi :wink: oraz młodzi gniewni czyli Gruszka i Kerczi :polew:. Powiedz co Cię interesuję to doradzę co brać albo do której konkurencji iść :grin:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Widac ze idzie zima bo temat opon pojawia sie nieuchronnie, ja szukam do siebie 235/55/17 uzywek w dobrej cenie jak nie znajde nie przejmuje sie, moje jeszce dają rade zwlaszcza ze bedzie naped x 4, zobaczymy pierwsza zima na cztery kola, ciekawe czy duza roznica miedzy ośką

Nie ma porównania żadnego.....

Ale hamuje tak samo...

A tak a propos rozważań o oponach to ja na zimę schodzę z rozmiarem w dół a przynajmniej taki jest plan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks ile teraz kosztuje trzeci stopień ?

Jako takiego III stopnia w tym momencie nie robimy, możesz wziąć II stopień 1/1 gdzie instruktor modyfikuje program stopnia II do umiejętności kursanta - 1200 PLN/dzień szkolenia. W szkleniu 1/1 jest sporo więcej jazdy niż w grupowym czyli koło 200 km na torze jak ktoś ma siłę i już co nieco ogarnia :kox: i oczywiście masz instruktora przez cały dzień dla siebie.

widzę ze inne zasady teraz są :kwasny: a kto szkoli :whistling:

A kiedy byłeś u nas? Generalnie w ofercie jest: I stopień w grupie lub 1/1 oraz II stopień w grupie lub 1/1 z tym że ta opisana przeze mnie powyżej opcja jest najczęściej wybieraną przez stałych klientów, którzy chcą dużo jazdy, oczywiście o ile mają ukończony I stopień w jakiekolwiek szkole stowarzyszonej w PSM. III stopień póki co wypadł z oferty bo las był w remoncie :ad: Szkolą generalnie te same głowy, które robią tam od pokoleń :wink: plus ja i Rafał Z. jako powiew świeżej krwi :wink: oraz młodzi gniewni czyli Gruszka i Kerczi :polew:. Powiedz co Cię interesuję to doradzę co brać albo do której konkurencji iść :grin:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Widac ze idzie zima bo temat opon pojawia sie nieuchronnie, ja szukam do siebie 235/55/17 uzywek w dobrej cenie jak nie znajde nie przejmuje sie, moje jeszce dają rade zwlaszcza ze bedzie naped x 4, zobaczymy pierwsza zima na cztery kola, ciekawe czy duza roznica miedzy ośką

Nie ma porównania żadnego.....

Ale hamuje tak samo...

A tak a propos rozważań o oponach to ja na zimę schodzę z rozmiarem w dół a przynajmniej taki jest plan...

Albo i ciut gorzej bo kilogramy trochę inne porównując do analogicznego auta bez Q.....:wink:

.

.

.chyba ,że hebel zmieniony na :wink: bardziej "normalny" :decayed:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie jutro padać to wpadne na spota Prosiakiem

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

sciagcie rs4 i rs2 to jeszcze zaprosze jakies wozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka nie chce cie martwić ale na jutro zapowiadaja deszcz

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka dzięki wielkie za info. Jutro ogarnę temat, coś mi kumpel wspominał, że jakaś w miarę stacja jest na klinach, coś jutro wybiorę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...