Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł.

W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach

Dobze godo

Wiosna

Był na spocie u Was chłopak co sie tym zajmuje...

Taka wycenę mam w pzu....full zniżek na oc ,ac,ewentualne naprawy na ori gratach ,assistance (2,5 :grin: ) na całą europę

Problem był z wrzuceniem do wartości auta rns'a...bo w serii go nigdy nie było ,a chciałem .....bo gdyby była sytuacja jaką miał KERCZI ....nie chciałem się martwić i też spokojnie dzwonić do siemiana :wink:

wysłane z one v :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak czy inaczej dużo za dużo. Ja place za 3.0 tez full komplet wartość auta 40kzl i to stała wartość przez cały okres. Tez pzu za wszystko 2999zl

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Dzien dobry, ja mini casco 3.0 2004 rok 700 zl, OC 660

Opublikowano

Ale mój niedługo dostanie żółte blachy ...i to pewnie dlatego ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano

Ja mam komplet zniżek bo ojciec współwłaściciel, a sam już chyba też powinienem mieć, ale dochodzi kochana zwyżka za wiek(do chyba 25-26 roku życia) i ciekawe jak plasowało by się AC do tego OC mnie wychodzi jakieś 700zł z tego co ostatnio pytałem bo mam do grudnia i robię pomału rozeznanie. Jak coś znajdę fajnego na studencką kieszeń to się skuszę na AC, a jak nie to będę się musiał jeszcze pomęczyć z rok zanim mgr. nie skończę.

Opublikowano
Czyja A6 Avant z naklejką Aqua Auto stała na Olszańskiej koło 22?

Albo moja albo Mikosia :-)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Ja tak zrobie bez kitu. Cos tam trzeba wiecej robic jeszcze?

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Siemian tez ma do sprzedania cena nizsza tylko ja troche brak kasy na ta chwile

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Jak tam się nowy wóz sprawuje?

Wiosna

Musze się przejechać inna sztuka, bo albo jest coś nie tak, albo one tak mają... Auto idzie strasznie od dołu... A od 5 tyś obrotów się już meczy strasznie...

Wysłane z mojego urQuattro

yyyyy...chyba każdy tdi "od" 5k sie męczy

:wink:

:decayed:

wysłane z one v :)

:-) tylko ze to benzin

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
to koszt teraz może 200-300zł rocznie??, z tym że nie wiem jakie firmy leciwe auta ubezpieczają, ale na pewno idzie znaleźć.

MC ~500PLN, AC na pewno dużo więcej. I oczywiście może być problem z ubezpieczeniem auta powyżej 10 lat

jak auto ma więcej niż 10 lat a wcześniej nie było AC i chcesz ubezpieczyć z AC to są takie koszta, że proszę... najlepiej mini casco od kradzieży i po kłopocie:wink:

Opublikowano

Dokładnie tak jak fanta mówi :wink:

:siema:

Opublikowano
Czyja A6 Avant z naklejką Aqua Auto stała na Olszańskiej koło 22?

Albo moja albo Mikosia :-)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Ja tak zrobie bez kitu. Cos tam trzeba wiecej robic jeszcze?

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Siemian tez ma do sprzedania cena nizsza tylko ja troche brak kasy na ta chwile

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Jak tam się nowy wóz sprawuje?

Wiosna

Musze się przejechać inna sztuka, bo albo jest coś nie tak, albo one tak mają... Auto idzie strasznie od dołu... A od 5 tyś obrotów się już meczy strasznie...

Wysłane z mojego urQuattro

yyyyy...chyba każdy tdi "od" 5k sie męczy

:wink:

:decayed:

wysłane z one v :)

:-) tylko ze to benzin

Wysłane z mojego urQuattro

Jeśli avant to ani Twoje ani Mikiego tylko moje :)

Wiosna

Opublikowano

A to nie doczytałem ze to avant

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
A to nie doczytałem ze to avant

Wysłane z mojego urQuattro

albo moje :decayed:

Opublikowano

k**wy ksc poprzebijali w nocy opony w 8 autach pod blokiem i w tym tylna opona w mojej A4ce jeszcze klatki KSC pomalowali..

Opublikowano

ja p... :doh:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

dobrze ze 'tylko' opony poprzebijali a nie popisali cos na autach :kwasny:

Opublikowano

Będę potrzebować zimowki 2szt. 205/55/R16 jakieś w miarę nie z wyższej półki dla brata na taxi.

Poleciało z Aqua Parku za pomocą suszarki :decayed:

Opublikowano

:hi:

k**wy ksc poprzebijali w nocy opony w 8 autach pod blokiem i w tym tylna opona w mojej A4ce jeszcze klatki KSC pomalowali..

Masakra :doh:

Opublikowano

Pablo ale do Quattro musza byc takie same...

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

AUDI A4 QUATTRO 3.0 TDI 240KM AUTOMAT LED BIKSENON (3679691125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

siema, jestem najeany jak balon, i co??

Opublikowano
k**wy ksc poprzebijali w nocy opony w 8 autach pod blokiem i w tym tylna opona w mojej A4ce jeszcze klatki KSC pomalowali..

Coś ostatnio pechowo u nas :kwasny:

Opublikowano
siema, jestem najeany jak balon, i co??

i pstro :wink: ja też..

dobranoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.