Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widać polują na coś bardziej cennego.

na auto.. :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hmm... Widze ze Chlopcy są aż nadto aktywni bo ja Was widzialem na marszu, brawo za odwage

Boseron, po jakich Ty marszach chodzisz że później marzą Ci się takie hasła :grin:

Opublikowano

Ciekawe ile zapłacę za taką zabawę w serwisie AUDI :facepalm: Zadzwonię sobie tam na Malborską "kluczyk" zobaczymy co mi powiedzą w poniedziałek.

Nie opłacasz AC??

Opublikowano
Widać polują na coś bardziej cennego.

na auto.. :whistling:

ciekawe kto by chciał starą B5`ke :facepalm:

Ciekawe ile zapłacę za taką zabawę w serwisie AUDI :facepalm: Zadzwonię sobie tam na Malborską "kluczyk" zobaczymy co mi powiedzą w poniedziałek.

Nie opłacasz AC??

nie :kwasny:

Opublikowano

to koszt teraz może 200-300zł rocznie??, z tym że nie wiem jakie firmy leciwe auta ubezpieczają, ale na pewno idzie znaleźć.

Opublikowano

:hi:

to koszt teraz może 200-300zł rocznie??, z tym że nie wiem jakie firmy leciwe auta ubezpieczają, ale na pewno idzie znaleźć.

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

wysłane z one v :)

Opublikowano
Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Jak tam się nowy wóz sprawuje?

Wiosna

Musze się przejechać inna sztuka, bo albo jest coś nie tak, albo one tak mają... Auto idzie strasznie od dołu... A od 5 tyś obrotów się już meczy strasznie...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
to koszt teraz może 200-300zł rocznie??, z tym że nie wiem jakie firmy leciwe auta ubezpieczają, ale na pewno idzie znaleźć.

MC ~500PLN, AC na pewno dużo więcej. I oczywiście może być problem z ubezpieczeniem auta powyżej 10 lat

Opublikowano

A u nas w zabrzu...

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Ja tak zrobie bez kitu. Cos tam trzeba wiecej robic jeszcze?

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Siemian tez ma do sprzedania cena nizsza tylko ja troche brak kasy na ta chwile

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Jak tam się nowy wóz sprawuje?

Wiosna

Musze się przejechać inna sztuka, bo albo jest coś nie tak, albo one tak mają... Auto idzie strasznie od dołu... A od 5 tyś obrotów się już meczy strasznie...

Wysłane z mojego urQuattro

Tdi?

Wysłane z kosmosu

Opublikowano
A u nas w zabrzu...

Wysłane z telewizora Note2

:polew:

Opublikowano

Czyja A6 Avant z naklejką Aqua Auto stała na Olszańskiej koło 22?

Opublikowano
Czyja A6 Avant z naklejką Aqua Auto stała na Olszańskiej koło 22?

Albo gruszki albo fantomasa

Wysłane z kosmosu

Opublikowano
Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Ja tak zrobie bez kitu. Cos tam trzeba wiecej robic jeszcze?

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Siemian tez ma do sprzedania cena nizsza tylko ja troche brak kasy na ta chwile

Wysłane z kosmosu

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Załóż klamkę od Anglika

Wysłane z mojego urQuattro

Jak tam się nowy wóz sprawuje?

Wiosna

Musze się przejechać inna sztuka, bo albo jest coś nie tak, albo one tak mają... Auto idzie strasznie od dołu... A od 5 tyś obrotów się już meczy strasznie...

Wysłane z mojego urQuattro

yyyyy...chyba każdy tdi "od" 5k sie męczy

:wink:

:decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł.

W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach

Opublikowano

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł.

W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach

Dobze godo

Wiosna

Opublikowano

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł.

W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach

Dobze godo

Wiosna

To ciekawe, ja byłem u Kamila i o ile za OC wyszło nie całe 400 PLN (full zniżek) to jednak AC policzył coś koło 1000 PLN (wartość auta~24k) a nie 300...

Jesień :wink:

Opublikowano

np...pzu :wink:

komplet (oc,ac nnw)....przy wycenie auta na 16k..wychodzi...ok 2,2k

zmień ubezpieczyciela bo ten Cię niemiłosiernie tnie. Przy zniżkach 60% (OC,AC wariant MAXI, NW) przy wycenie auta 16k wychodzi 1244zł.

W 2009 roku z tego co pamiętam jak miałem audi A4 96r AC wychodziło mnie w Warcie bodajże 500zł rocznie, ale wtedy wartość auta była większa niż obecnie rocznika 96. Teraz nie zapłaci więcej jak 300zł/rok przy full zniżkach

Dobze godo

Wiosna

To ciekawe, ja byłem u Kamila i o ile za OC wyszło nie całe 400 PLN (full zniżek) to jednak AC policzył coś koło 1000 PLN (wartość auta~24k) a nie 300...

Jesień :wink:

Panie Ty coś źle zrozumiałeś. Pisaliśmy o tym że AC za auto z rocznika 1996 takie jak ma bodowp wyjdzie ~~300zł/rok. Przeczytaj wszystko od początku :naughty:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.