Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Koledzy :decayed:

Szifo :)

:grin: Z 5 minut zrobili 5 sekund :decayed:
Opublikowano

Pablowy, PW :wink4:

Opublikowano

to prędzej boseron :decayed:

Opublikowano

ale Pablo w łańcuchach chodzi :grin:

Opublikowano
Pablowy, PW :wink4:

Wiem widziałem w nocy :decayed:

Zaraz Ci sprawdzę czy mam.

:hi: ekipa.

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Za mało się rzuca w oczy :decayed::grin:

Opublikowano
to prędzej boseron :decayed:

po Tede nawet bym Rosati nie wziął.....

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

jak dobrze ze jutro pracuje cały dzień , szaleństwo mnie ominie i święty spokój, ja wczoraj byłem na grębałowie i powiem Wam ludzi juz było w ..j

Opublikowano

nex coś tam ino chcioł :decayed:

Dzwoń :wink:

Opublikowano

Co za żarówa miazga duperenciału gdyby to czarne było to inna sprawa ale o gustach się nie dyskutuje.:facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie mam b8 3.0 TDI quattro jakby ktoś szukał. Avant 190kkm 100%oryginał nie bita 79kzl faktura

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

y5edybed.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

atemerut.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Tip ?

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

Jaka skrzynia ?

wysłane z one v :)

Opublikowano

Tak tip

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Kurw... wjebali... się mi do samochodu :ranting: Popierd... nic nie ukradli (a miałem np. CB)tylko wkładkę zamka rozdupcyli w drobny mak i klamka też oberwała. Prawdopodobnie myśleli, że mam nawigację w schowku który przegrzebali bo miałem zostawione na wierzchu mocowanie ala na telefon. Wszystko miało miejsce na parkingu przy placu św. Ducha.:facepalm: Gdzie mi dorobią wkładkę do drzwi tak żebym nie musiał mieć dwóch kluczy ?

Opublikowano

Proponuje wystawic gdzies jakies auto na podpuche i kilka wozow dalej zrobic imprezke.

Poczekac na delikwenta a potem go ladnie przywitac

Wiosna

Opublikowano
Kurw... wjebali... się mi do samochodu :ranting: Popierd... nic nie ukradli (a miałem np. CB)tylko wkładkę zamka rozdupcyli w drobny mak i klamka też oberwała. Prawdopodobnie myśleli, że mam nawigację w schowku który przegrzebali bo miałem zostawione na wierzchu mocowanie ala na telefon. Wszystko miało miejsce na parkingu przy placu św. Ducha.:facepalm: Gdzie mi dorobią wkładkę do drzwi tak żebym nie musiał mieć dwóch kluczy ?

na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę :wink:

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

9xhw.jpg

Tu Wam jeszcze nie dziękowaliśmy za kibicowanie i świetną zabawę:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: KOLEDZY :decayed:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

SĄ chętni pojeździć na kartach na nowym torze.Niedziela godzina 11 ???????

RacingKart

Opublikowano
Kurw... wjebali... się mi do samochodu :ranting: Popierd... nic nie ukradli (a miałem np. CB)tylko wkładkę zamka rozdupcyli w drobny mak i klamka też oberwała. Prawdopodobnie myśleli, że mam nawigację w schowku który przegrzebali bo miałem zostawione na wierzchu mocowanie ala na telefon. Wszystko miało miejsce na parkingu przy placu św. Ducha.:facepalm: Gdzie mi dorobią wkładkę do drzwi tak żebym nie musiał mieć dwóch kluczy ?

na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę :wink:

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

http://img12.imageshack.us/img12/321/9xhw.jpg

Tu Wam jeszcze nie dziękowaliśmy za kibicowanie i świetną zabawę:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: KOLEDZY :decayed:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

SĄ chętni pojeździć na kartach na nowym torze.Niedziela godzina 11 ???????

RacingKart

Ja + 1

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Kurw... wjebali... się mi do samochodu :ranting: Popierd... nic nie ukradli (a miałem np. CB)tylko wkładkę zamka rozdupcyli w drobny mak i klamka też oberwała. Prawdopodobnie myśleli, że mam nawigację w schowku który przegrzebali bo miałem zostawione na wierzchu mocowanie ala na telefon. Wszystko miało miejsce na parkingu przy placu św. Ducha.:facepalm: Gdzie mi dorobią wkładkę do drzwi tak żebym nie musiał mieć dwóch kluczy ?

na Malborskiej ,Radzikowskiego i 29 jak się wylatuje na Warszawę :wink:

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

http://img12.imageshack.us/img12/321/9xhw.jpg

Tu Wam jeszcze nie dziękowaliśmy za kibicowanie i świetną zabawę:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: KOLEDZY :decayed:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

SĄ chętni pojeździć na kartach na nowym torze.Niedziela godzina 11 ???????

RacingKart

Ja + 1

Plus Kerczi

Wiosna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.