Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

garaż duży, wszystko się zmieści

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Wiem wiem buda z Murejem to przykrywka do niezlej produkcji prochów, obserwuje Cie Gruszka...

zygaj to będziesz kierował ruchem w deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

garaż duży, wszystko się zmieści

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Wiem wiem buda z Murejem to przykrywka do niezlej produkcji prochów, obserwuje Cie Gruszka...

zygaj to będziesz kierował ruchem w deszczu

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gruszka kupił dzisiaj niezłego szpeja....niby ma duzy garaz...ale już nie ma gdzie tego stawiac...

a6, a3, Crystyna, Boxter, Dwa skutery, Skuter wodny...no ja pier....wez Ty sie jebnij w czółko zbieraczu :)

tia... ałdi bez bocznej szyby że niby się mu ekiera nie mieści

on tam na dole zmontuje rozlewnie wody z lichenia instalacje na ścianach mu mu już zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem buda z Murejem to przykrywka do niezlej produkcji prochów, obserwuje Cie Gruszka...

zygaj to będziesz kierował ruchem w deszczu

te bo słyszałem ze na Monte w celach resocjalizacyjnych organizują kurs tańca i będziesz gwoździem programu

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

th_650x488x80_wwatermark.png21368_logo.jpg

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

jak tan spontan Panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś sie Arturoo nie chwalil ze bedziesz...bym wpadł chociaz na chwile... tak to miałem w domu tylko za***isty seks :grin:

ja jeszcze sie nie chwalę....

a jesli chodzi o KPR to Kapusta Piniądze Robota - tudzież Kapusta Piniądze Rybitwy tudzież Krakowskie Przedmieście Rolnicze :P

nie ważne co ma na początku rejestracji, ważne ze ma 88 i to jeszcze HS tak jak w mojej poprzedniej Buni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....przykro mi ,że miałeś taki wieczór......jak to mówią ..." Nie zawsze będzie niedziela "...:grin:....

O 18 wyszło ,że mam do KR podjechać .....coś tam czytałem u Was ostatnio i dlatego wpadłem...wiedząc ,że zawsze kilka osób jest :wink:....

Będzie jeszcze okazja kawkę wypić :wink:...

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...