Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Że rybitwy?

Wiosna

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, będzie upalanie w koło studzienki kanalizacyjnej :kox:

Opublikowano
Tak, będzie upalanie w koło studzienki kanalizacyjnej :kox:

Chodzi o towarzystwo, rozmowy, relaks, śmiech, dorośniesz to zrozumiesz

Wiosna

Opublikowano
Jak koguty :grin:

Jazdaaa

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

Polecam Panowie !!!

https://www.facebook.com/RKart :kox:

Opublikowano
Polecam Panowie !!!

https://www.facebook.com/RKart :kox:

Organizuj sciganie. Ja sie pisze

Wiosna

Opublikowano

dobrywieczór

1382553089_by_Charakterek.jpg?1382553089

Opublikowano
Tak, będzie upalanie w koło studzienki kanalizacyjnej :kox:

Chodzi o towarzystwo, rozmowy, relaks, śmiech, dorośniesz to zrozumiesz

Wiosna

Te dorosły

Opublikowano
Tak, będzie upalanie w koło studzienki kanalizacyjnej :kox:

Chodzi o towarzystwo, rozmowy, relaks, śmiech, dorośniesz to zrozumiesz

Wiosna

tiaaaaa... o muszkach owocówkach

Opublikowano
za***istych to ty masz lakierników :whistling:

Z tego co słyszałem to miałeś przyjechać i więcej się nie pojawiłeś :naughty:. Tam chodziło o wypolerowanie? Olałeś to nie narzekaj :wink:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

fantowski ile dźwigasz na zime auto?. Ja Ci powiem że tył wyjechałem na maksa tak żeby gwint z gwintem się schodził w pełni + oryginalne gumy na których siedzą sprężyny (na lato je ściągałem), a przód tak samo maks do góry - na gwincie gdzieś 4cm poszło w górę. Teraz wygląda jak ori koza :decayed:, za to wrażenia z jazdy bez wpatrywania się z każdy kamyk bezcenne

Opublikowano
Z tego co słyszałem to miałeś przyjechać i więcej się nie pojawiłeś :naughty:. Tam chodziło o wypolerowanie? Olałeś to nie narzekaj :wink:

Tak miałem przyjechać ale odpuściłem bo po co mam przyjechać by wypolerował??

Za polerowanie to on w ogóle nie powinien się brać, wystarczy zobaczyć jak wyglądają błotniki i maska po polerce, same hologramy na każdym miejscu, prawda jest taka że lakiernicy w ogóle nie powinni brać się za polerkę.

A nie przyjechałem bo polerka nic nie da a malować jeszcze to na pewno by się nie podjął a powinien "naprawić" swoją pracę za którą nie mało zapłaciłem, przyjedziesz kiedyś na spota to zobaczysz..

Opublikowano

PABLO jak masz krzywdę to ostaw mu auto i Ci poprawi. Sam piszesz że odpuszczasz temat, on na pewno by Cię nie olał.

Zamówiłem tarcze i klocki ATE przód/tył, jutro się biorę za wymianę :kox::kox:

Opublikowano

Witam wszystkich:hi:

Mam pytanko byłby ktoś z was zainteresowany lub zna kogoś kto chciałby fele 18" z bojej A4-ki?

Oddam tanio z nowymi oponami kupionymi w maju tego roku.

Oddam same felgi lub same oponki lub komplet,kwestia dogadania.

Parametry:

FELGI

ASA Revolution AR4-BLACK

8x18

et 45

otwór centrujący 72,5 + pierścienie 57,1

OPONKI

Nankang NS2

215/40 wszystkie 4 sztuki

Opublikowano
PABLO jak masz krzywdę to ostaw mu auto i Ci poprawi. Sam piszesz że odpuszczasz temat, on na pewno by Cię nie olał.

Spoko może kiedyś do niego podjadę jeszcze to zobaczy auto.

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

1382634629_by_Booczak.jpg?1382687641

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Wąski, nie masz czasem pożyczyć klucza do wkręcania tłoczka hamulcowego na tylne zaciski?? Bo przód wystarczy wcisnąć. Potrzebuje na jutro

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

aaaa zresztą już nic, i tak będę rozbierał tłoczki na części pierwsze

Opublikowano
Może ktoś coś gdzieś szuka małego praktycznie nowego jeździdełka??!!??

OPEL CORSA 1.4 JAK NOWA KS. SERWIS 27000KM OKAZJA (3659670218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ladna sztuka ja sie zapytam bo cos ktos mi wspominal ze by chcisl cos takieho

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

KERCZI : szukam SUZUKI SWIFT 4X4 ( lub inne małe 4x4)

(FORDA KA 2009 mam do sprzedania - to aktualny żony)

Gdybyś cos miał -pisz smiało .

Opublikowano

Panowie szukam przełącznika świateł z funkcją AUTO z końcówką 531B lub 531D. Nie ma któryś z Was takiego zbędnego u siebie??

Opublikowano
:hi:,kolega kupił zaciski od s4 i szuka teraz felg,najlepiej 7,5j x 17 et 45 , lub podobne zeby zacisk sie zmieściły, kto ma felgi na zbyciu to pisać:wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.