Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema wszystkim :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema gorąco strasznie

Opublikowano
Wąski, nie masz czasem pożyczyć klucza do wkręcania tłoczka hamulcowego na tylne zaciski?? Bo przód wystarczy wcisnąć. Potrzebuje na jutro

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

aaaa zresztą już nic, i tak będę rozbierał tłoczki na części pierwsze

Ja mam cały zestaw do wkręcania tłoczków jak coś

Opublikowano

22 stopnie na fisie w tej chwili w A4ce :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Panowie, pytanie, może mi ktoś z was polecić romantyczna restauracje w Krakowie ? :) Chodzi mi najbardziej o to by bylo romantycznie :)

Opublikowano

Zamek przegorzały

Opublikowano
Wąski, nie masz czasem pożyczyć klucza do wkręcania tłoczka hamulcowego na tylne zaciski?? Bo przód wystarczy wcisnąć. Potrzebuje na jutro

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

aaaa zresztą już nic, i tak będę rozbierał tłoczki na części pierwsze

Ja mam cały zestaw do wkręcania tłoczków jak coś

dzięki, poradziłem sobie bez :wink:. Cały dzień robiłem ale cały układ hamulcowy lśni, teraz będzie hamowanie :kox:

Opublikowano

Ale w d*pie ynusyqyv.jpg

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Wąski, nie masz czasem pożyczyć klucza do wkręcania tłoczka hamulcowego na tylne zaciski?? Bo przód wystarczy wcisnąć. Potrzebuje na jutro

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

aaaa zresztą już nic, i tak będę rozbierał tłoczki na części pierwsze

Ja mam cały zestaw do wkręcania tłoczków jak coś

dzięki, poradziłem sobie bez :wink:. Cały dzień robiłem ale cały układ hamulcowy lśni, teraz będzie hamowanie :kox:

Ja muszę chyba odpowietrzyć raz jeszcze u siebie bo po zmianie na 320/288 nie widzę różnicy ale trzeba kogoś do pomocy bo samemu to ciężko :whistling:

Opublikowano

2 osoby. Wczoraj również wymieniałem cały płyn hamulcowy.

Opublikowano

No to wy***ali mi znowu RNSa

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

KERCZI, daleko trzymasz auto od miejsca zamieszkania?? Jak niedaleko to zastosuj czujnik ruchu z powiadomieniem na odbiornik który masz w domu - taki jak ja mam działa do 100 metrów. Kładziesz w odpowiednim miejscu w aucie i nikt się nawet nie spodziewa, wykrywa każdy ruch w polu widzenia 110 stopni, a Ty od razu będziesz wiedział że ktoś wszedł do auta.

Opublikowano

Auto miałem pod oknem pod dwiema kamerami. Takie rozwiązania jak mówisz nic nie dają...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

no za rękę nie złapią złodzieja, ale wiesz od razu jak ktoś wejdzie do auta, a nie rano idąc do auta albo jak sąsiad zadzwoni. Każdy ma swoje sposoby

Opublikowano

Karol współczuję :(

Prawdopodobnie ten sam Qtas co poprzednio. Pewnie się spodziewał że założysz nowego masz coś na kamerze ?

Opublikowano

:hi:Panowie jak to jest z punktami karnymi tzn. kasują się po roku od wykroczenia czy datą wiążącą jest data wprowadzenia w rejestr i od tego rok?:wink:

Opublikowano

Karol moje kondolencje

Wysłane z ambasady

Opublikowano

Nie wiem bo siedzimy w Zakopanem, ale na pewno jest na kamerze bo auto stało centralnie pod. Wrócę do Krk i się będę tylko wk***ial patrząc na c**ja na kamerze, sprzedaje auto wp***u

Wysłane z mojego urQuattro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.