Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy jutro normalnie o 20:00 spot w galerii? chciałem podjechać pierwszy raz ;)

Zawsze jest normalnie

no raczej nie zawsze

Nie strasz chlopaka

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

:) jak to mówią jak nie sprawdzisz się nie przekonasz

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/10/21/e2eramut.jpg

Sent from my Porsche

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/21/a9aqyvyd.jpg

Forumowe zakupy

Sent from my Porsche

22st a oni zimówki zakładają :polew::polew:

:decayed:

Opublikowano

Jutro ma podobno pogoda zaskoczyć drogowców

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Jutro ma podobno pogoda zaskoczyć drogowców

Wysłane z mojego urQuattro

Za duzo przebywasz z gruszka

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

YOU WANNA FIGHT?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
czy jutro normalnie o 20:00 spot w galerii? chciałem podjechać pierwszy raz ;)

Zawsze jest normalnie

no raczej nie zawsze

Nie strasz chlopaka

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

no wszystko zależy czy ekipa jest normalna czy nie

Jutro ma podobno pogoda zaskoczyć drogowców

Wysłane z mojego urQuattro

Za duzo przebywasz z gruszka

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

zdziwiłbyś się

japko ma dojścia do tak niusów że .....

np. prof. Rońda i Macierwicz wszystkie hicory mają od japka

Opublikowano

zimówki w środku lata? :shock3:

Kerczi po prostu chce się jutro felunkiem pochwalić :wink:

Opublikowano
YOU WANNA FIGHT?

Wysłane z mojego urQuattro

Karol pamiętaj że zły dotyk boli przez całe życie :lol1:

Opublikowano

Z Ronda na informatyce na AGH miałem metody numeryczne oraz statystykę i opracowanie danych... Buc straszny... Straszył nas ze on kupuje w ministerstwie rakiety i ze był szkolony przez wywiad i żebyśmy nie próbowali ściągać bo on wszystko wie i widzi

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

KERCZI jutro nie jedzie na spota :-)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
zimówki w środku lata? :shock3:

Kerczi po prostu chce się jutro felunkiem pochwalić :wink:

Nie ...Kerczi chce po prostu zaskoczyć zimę

bo to jest tak zwana zasada uprzedzenia wydarzeń

tutaj panowie ci to dokładnie wytłumaczą

Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie - YouTube

Opublikowano
zimówki w środku lata? :shock3:

Kerczi po prostu chce się jutro felunkiem pochwalić :wink:

Nie ...Kerczi chce po prostu zaskoczyć zimę

bo to jest tak zwana zasada uprzedzenia wydarzeń

tutaj panowie ci to dokładnie wytłumaczą

Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie - YouTube

Ot to to :-) uprzerziles mnie. Tak to jest jak ma się zimę większą od lata :-)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Tak to jest jak ma się zimę większą od lata :-)

a mówią że to się kurczy na zimnie :eusathink:

Opublikowano
zimówki w środku lata? :shock3:

Kerczi po prostu chce się jutro felunkiem pochwalić :wink:

Nie ...Kerczi chce po prostu zaskoczyć zimę

bo to jest tak zwana zasada uprzedzenia wydarzeń

tutaj panowie ci to dokładnie wytłumaczą

Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie - YouTube

nie znam tych panów no ale fantomas rozumiem.. to jest już ten pesel :decayed:

Opublikowano
Tak to jest jak ma się zimę większą od lata :-)

a mówią że to się kurczy na zimnie :eusathink:

Może się kurczyc na zimnie. I tak w lecie nie mogę chodzić w krótkich spodenkach.

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

a tak odnośnie zimy i opon jeździ ktoś na run flat??:whistling: Przez przypadek sprawiłem sobie takie na zimę i teraz kminie czy :dziura:

Opublikowano

Ja jeździłem i Kenya

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Głośne, twarde i jeszcze nie każdy wulkan je robi

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

No właśnie, ktoś, coś, gdzieś?

Opublikowano

no to :facepalm: Mam 225/50/17 może nie będzie aż tak źle. Wszystko zmontowane

Opublikowano
Gruszka przyjebal mini rnsa do siebie do Kryski http://img.tapatalk.com/d/13/10/21/3a6esyga.jpg

Z czego ta skrzynka?

Opublikowano
zimówki w środku lata? :shock3:

Kerczi po prostu chce się jutro felunkiem pochwalić :wink:

Nie ...Kerczi chce po prostu zaskoczyć zimę

bo to jest tak zwana zasada uprzedzenia wydarzeń

tutaj panowie ci to dokładnie wytłumaczą

Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie - YouTube

nie znam tych panów no ale fantomas rozumiem.. to jest już ten pesel :decayed:

Wszystko przed tobą SYNU :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.