Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać z rana :siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam All:hi:

Opublikowano
Ktoś, coś, kiedyś wspominał:

Porsche 924 - (buda TURBO). Poznań ? Tablica.pl

już nie aktualne ogłoszenie Gruszka już je ma w garażu :wink:

Monitoring zarejestrował kradzież BMW. Policja wciąż nie znalazła złodziei :kwasny:

Opublikowano

Ostatnio pod M1 stałem koło czegoś takiego:decayed::decayed::decayed:

d75b.jpg

ciekawe co miał pod maską:facepalm:

Opublikowano
Ostatnio pod M1 stałem koło czegoś takiego:decayed::decayed::decayed:

http://img15.imageshack.us/img15/4890/d75b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ciekawe co miał pod maską:facepalm:

jak to co miał ? konie miał, ale ile to Ci nie powiem.. zapytaj Gruszki bo to jego nowe "porsche" :decayed:

Opublikowano
Ostatnio pod M1 stałem koło czegoś takiego:decayed::decayed::decayed:

http://img15.imageshack.us/img15/4890/d75b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ciekawe co miał pod maską:facepalm:

jak to co miał ? konie miał, ale ile to Ci nie powiem.. zapytaj Gruszki bo to jego nowe "porsche" :decayed:

Biorąc pod uwagę ilość końcówek to szacuje że drzemie tam wielkie stado:grin::grin: a może i nawet jakaś V8-ka :grin:

Opublikowano

Panowie miałby ktoś do pożyczenia sonde lambde do mojej 2 litrowej benzyny, pojawił mi się check i po sprawdzeniu wszystkiego padło że lambda się prawdopodobnie kończy a przed kupnem nowej potrzebował bym założyć inną by zobaczyć czy to faktycznie lambda. :mysli:

Opublikowano

gruszka :facepalm:

1239934_581121221952678_1458060564_n.jpg

Opublikowano
:hi: czesc
Opublikowano
A ja bym wolał 1.8 T Q

Panowie x3 do sprzedania wszystko zrobione, oddam za rozsadne pieniadze, a jak sie nikt nie trafi to pojezdze zime cisnienia nie mam ale za 35 oddam

porobiles wszystko i sie pozbywasz? cos masz na oku , czy boisz sie kolejnych kosztow?

Opublikowano
A ja bym wolał 1.8 T Q

Panowie x3 do sprzedania wszystko zrobione, oddam za rozsadne pieniadze, a jak sie nikt nie trafi to pojezdze zime cisnienia nie mam ale za 35 oddam

porobiles wszystko i sie pozbywasz? cos masz na oku , czy boisz sie kolejnych kosztow?

dowiedział się, że ma ćwiartkę wspawaną i jeszcze kilka ciekawostek i sprzedaje... ja mu się nie dziwie... :wink::decayed:

boseron gdybyś zostawił swoją b7 popatrz ile modów za tą kase byś zrobił:whistling:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

no Gruszka :kwasny:

mówiłem żeby sobie fotel podniósł to nie ...spoko wszystko widzę

gość nie zdążył wcisnąć wajchy w dół od platformy a u Gruchy już było R i but

zdjęcie banana z przed buta

IMG_0629_2.jpg

Opublikowano

W taką temp jak teraz to zagrzejesz po jakichś 30-40 minutach. Na mrozie wątpię czy dojdzie do 90*. Przy -20* miałem nawet tak że jadąc ECO w czasie jazdy temp spadała poniżej 90*, nieznaczenie ale widocznie na zegarze więc faktyczna temp musiała być pewnie koło 80*

eee.....już nie przesadzaj przecież to nie ciężarówka z 15L borygo w układzie

W taką pogodę jak teraz zapalasz silnik wyłączasz wentylację na OFF (bo jej wiatrak schładza płyn w nagrzewnicy non stop stąd też dłuższe nagrzewanie) i nie ma bata żeby po 15-20 min nie złapało 90st na postoju.

Ja jednak obstawiam że tam jest uwalony termostat. Można to też sprawdzić łapiąc za górny wąż od chłodnicy. Jeśli po odpaleniu na zimnym silniku po kilku minutach czuć że wąż się robi cieplejszy to na bank termostat. Termostat powinien otworzyć wyjście z bloku dopiero w pobliżu 90st.

Dzięki za radę Fantomas o tym wąż od chłodnicy można sprawdzić zapomniałem ktoś mi o tym mówił ale macher ze mnie marny:D sprawdzę dziś jak to wygląda jadąc do pracy. Pozdrawiam i dzięki za wskazówki i zainteresowanie tematem

Opublikowano

no Gruszka :kwasny:

mówiłem żeby sobie fotel podniósł to nie ...spoko wszystko widzę

gość nie zdążył wcisnąć wajchy w dół od platformy a u Gruchy już było R i but

zdjęcie banana z przed buta

http://s12.postimg.org/5uxm10l4t/IMG_0629_2.jpg

:facepalm::facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

jak zwykle roz..ebał system. :heat:

Opublikowano

Warjootyyy jedne :grin::grin::grin:

Opublikowano

Zna ktos jakiegos dobrego serwisanta laptopow?

Opublikowano

pisz do Wąskiego :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.