Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo, Boseron, szykujcie dla mnie dres :grin::polew::polew::polew::pali:

Kupiles bejce?

Potwierdzam :glupek2:

jaka??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie x3 do sprzedania wszystko zrobione, oddam za rozsadne pieniadze, a jak sie nikt nie trafi to pojezdze zime cisnienia nie mam ale za 35 oddam

tak Ci się tylko wydaje że wszystko zrobione, poczekaj jeszcze chwilę :decayed:. Nie no joke

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

KERCZI nie masz jakiś opon zimy 195/65R15 ? 7-8mm takie coś szukam w rozsądnych pieniądzach

mam koła alu 1500

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/15/yzehega9.jpg

Sent from my Porsche

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/15/ajymevub.jpg

Sent from my Porsche

i jaki dźwięk :naughty: poka że umie ta

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

podobna do mojej :naughty:

ciekawe ile za moją wezmę :whistling:

Opublikowano

dlatego wrzuciłem ją bo jak siostra Twojej :wink:

zwróć uwagę na ostatni link i opis :naughty: posiadają inne z innymi silnikami :kox:

Twoja już ma właściciela :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie :)

To co dzisiaj szybki spot przed meczem ?

Opublikowano

dlatego wrzuciłem ją bo jak siostra Twojej :wink:

zwróć uwagę na ostatni link i opis :naughty: posiadają inne z innymi silnikami :kox:

Twoja już ma właściciela :whistling:

Tak - KERCZIEGO :)

Opublikowano

Robert Twoja w o niebo lepszym stanie przynajmniej lakier

Opublikowano

dlatego wrzuciłem ją bo jak siostra Twojej :wink:

zwróć uwagę na ostatni link i opis :naughty: posiadają inne z innymi silnikami :kox:

Twoja już ma właściciela :whistling:

Tak - KERCZIEGO :)

chyba jednak nie

Opublikowano
Robert Twoja w o niebo lepszym stanie przynajmniej lakier
:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

jak by ktoś szukał mieszkania do wynajęcia chętnych zapraszam na PV :wink:

Opublikowano

dlatego wrzuciłem ją bo jak siostra Twojej :wink:

zwróć uwagę na ostatni link i opis :naughty: posiadają inne z innymi silnikami :kox:

Twoja już ma właściciela :whistling:

Tak - KERCZIEGO :)

chyba jednak nie

Chyba jednak Wąski dostał juz ode mnie zadatek :]

Opublikowano

dlatego wrzuciłem ją bo jak siostra Twojej :wink:

zwróć uwagę na ostatni link i opis :naughty: posiadają inne z innymi silnikami :kox:

Twoja już ma właściciela :whistling:

Tak - KERCZIEGO :)

chyba jednak nie

Chyba jednak Wąski dostał juz ode mnie zadatek :]

pocieszę Cię, że tym właścicielem nie jesteś ani Ty ani ja :wink: objechał nas młody

Opublikowano

dlatego wrzuciłem ją bo jak siostra Twojej :wink:

zwróć uwagę na ostatni link i opis :naughty: posiadają inne z innymi silnikami :kox:

Twoja już ma właściciela :whistling:

Tak - KERCZIEGO :)

chyba jednak nie

Chyba jednak Wąski dostał juz ode mnie zadatek :]

pocieszę Cię, że tym właścicielem nie jesteś ani Ty ani ja :wink: objechał nas młody

Eeeeee... Młody ma obiecane 3.0 biturbo na 18 to na takiego strucla nie spojrzy :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

Wąski masz ściągacz? Wyjeżdżam z domu za 15minut

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

gdzie?

jaki sciągacz ?

Opublikowano

Do śrub

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

mam nadzieję że u siebie sprawdzę

Opublikowano

No to daj znać

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

witam mam pytanie i prośbę zarazem, potrzebuje podłączyć swoją audice pod komputer błędy sprawdzić, w trasie spadła mi temperatura na silniku do 60-70 stopni i tak już zostało pytanie czy to termostat czujnik czy jeszcze jakieś inne cholerstwo?!:/ czy na terenie Krakowa ktoś może mi pomóc zdiagnozować problem? dzięki pozdrawiam

Opublikowano
witam mam pytanie i prośbę zarazem, potrzebuje podłączyć swoją audice pod komputer błędy sprawdzić, w trasie spadła mi temperatura na silniku do 60-70 stopni i tak już zostało pytanie czy to termostat czujnik czy jeszcze jakieś inne cholerstwo?!:/ czy na terenie Krakowa ktoś może mi pomóc zdiagnozować problem? dzięki pozdrawiam

sprawdz na początku czujnik temperatury i termostat :wink: dzisiaj jest spot w galerii kazimierz na parkingu niebieskim o godzinie 20. podjedź

Opublikowano
witam mam pytanie i prośbę zarazem, potrzebuje podłączyć swoją audice pod komputer błędy sprawdzić, w trasie spadła mi temperatura na silniku do 60-70 stopni i tak już zostało pytanie czy to termostat czujnik czy jeszcze jakieś inne cholerstwo?!:/ czy na terenie Krakowa ktoś może mi pomóc zdiagnozować problem? dzięki pozdrawiam

wal śmiało do Gruszki :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.