Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O f*ck mój łeb :-(

Dzien dobry

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi: miłego dnia Panowie :wink:

Opublikowano
O f*ck mój łeb :-(

Dzien dobry

mój nie lepszy jak się cieszę że się wczoraj nie spotkaliśmy pojachał bym już w tedy do d*py a nie nad morze :facepalm:

Opublikowano

Co tu tak pusto dziś??:wink:

Opublikowano
O f*ck mój łeb :-(

Dzien dobry

mój nie lepszy jak się cieszę że się wczoraj nie spotkaliśmy pojachał bym już w tedy do d*py a nie nad morze :facepalm:

Chyba tak, Mam super koncert dvd Armina jak ktos chce, dzwiek 5.1

Opublikowano
Co tu tak pusto dziś??:wink:

Ja dziś testowałem A4 na A4 do Tarnowa i właśnie przyjechałem :decayed:

Siema z wieczora :hi:

Teraz trzeba nadrobić kilka dni przerwy w GTAV :naughty:

Opublikowano
Panie i Panowie, zanim wrzuce na ogolny albo alledrogo

zimowe kółka...

MAM:

a4/a5 - niemieckie felgi JIL wzor rs4 b7 17" z piękną zimą

a3/a4/a6 5x112 57,1 17" oryginał audi s-line - ze srednią zimą

Zainteresowanych zdjeciami i cenami zapraszam - APACZOM i innym gadom dziękujemy :)

Cena i foto poproszę :decayed:

I o tym Pasku też coś więcej info potrzebuje, masz go na alledrogo?

Opublikowano

zaraz zrobie auckje i wrzuce

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Ruks - VW PASSAT HIGHLINE 2.0 TDI CR SKÓRA 2009 JAK NOWY (3626097822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - cena + oplaty - auto było całe malowane ale nie po wypadku tylko bylo porysowane... - cena oczywiscie do urwania jak cos...ori przebieg...

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

aaa i rocznik jego produkcji jest 2008

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Panowie sprzedam A3 1.6 + LPG 101KM - idealny do pomykania - stan lakierniczo-blacharski mocno sredni - ale stan techniczny bdb - auto jakies 10lat praktycznie w jednych rekach...

CLIMATRONIC, GAZ do 2019, skladane lusterka podgrzewane, centralny zamek, alarm, aluski 15" + oponki zimowe - ktos kto nie bedzie musial miec odpicowanego wizualnie samochodu pocieszy sie nim jeszcze długo

w zeszłym roku autko a wlasciwie jego silnik przeszlo gruntowny remont...w tym roku na wakacje serwis klimatyzacji....wsiadac i jezdzic...

rocznik 1998 i pierwsza rejestracja lipiec 1999 - przebieg 262000

Cena 7500 do negocjacji

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Felgi do a4 a5 ponieważ jest dużo zapytań...

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dawaj cene tych felg

Opublikowano
Opublikowano
zaraz zrobie auckje i wrzuce

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Ruks - VW PASSAT HIGHLINE 2.0 TDI CR SKÓRA 2009 JAK NOWY (3626097822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - cena + oplaty - auto było całe malowane ale nie po wypadku tylko bylo porysowane... - cena oczywiscie do urwania jak cos...ori przebieg...

Rzuciłem kumplowi temat, niech myśli :naughty:

Jaka cena felunku? Chociaż pewnie mnie nie stać :whistling: Szkoda że opona 225, do B6 na zimę za szeroka :kwasny: Felgi za to piękne, jaka szerokość i ET?

Opublikowano

mam 205 Bridgeston Blizzakto mozemy zamienic

musze sprawdzic reszte jutro...

CZESIOCIUSZKI :)

CzesioCiuch

Opublikowano
2490 felgi...

No tak myślałem :tongue4:

Chyba trzeba zacząć z bronią chodzić :shock3: Miał koleś niefarta ale zasłużył na to co go spotkało...

Opublikowano

Już wiemy co Cuber kupi next:

1375836_537518169652029_364994224_n.jpg

Opublikowano

Właśnie Kornacki wmawia potencjalnemu kupującemu A4 B6 ze 2.o benzyna to namniej awaryjny motor w tej budzie :grin::grin::facepalm:

Że 1.8Turbo bardziej się psuje.:decayed:

Opublikowano

:hi:miłego dnia:wink:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:bry::hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.