Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert jak do sprzedania jest to ze zdjęć to aftomat nie manual i klima jedno strefowa z tego co widzę

wydaje mi się na 99% że do obecnego liftu x3 wcale nie miały dwustrefowej klimy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OCZYWIŚCIE tak to jest jak się wystawia samochód wirtualnie :naughty:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Dobrze że Ciebie mam :decayed:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

nie robi

Opublikowano
OCZYWIŚCIE tak to jest jak się wystawia samochód wirtualnie :naughty:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Dobrze że Ciebie mam :decayed:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

nie robi

Poprawiłem, powinno banglać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemka alll :hi:

Opublikowano

Witam panowie, dawno mnie tu nie bylo ale zagladam i mam do was pytanie jako ze ostatnio sporo sprowadzam a4 b6 to i rozwazam opcje powrotu do a4 dla siebie co myslicie o b6 3.0 v6 quattro w sedanie w tip.??

Opublikowano

:siema: ekipa.

Szukaj w manualu bo w tipie to w ogóle nie jedzie.

Opublikowano

szukaj w dieslu, bo w benzynie to w ogole nie jedzie :):wink:

Opublikowano
szukaj w dieslu, bo w benzynie to w ogole nie jedzie :):wink:

7.3-4s w manualu już daje radę w benzynie tak samo jak 2.8 V6 30V w B5 a to objeżdża diesle, dopiero mocno zmodzony 1.9TDI może mu towarzyszyć na kresce :naughty:

Opublikowano

S4 i tyle 4.2

Sent from my Porsche

Opublikowano

Nie kupuj audi, kup sobie porsche 944 punia auto i robi

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano
Nie kupuj audi, kup sobie porsche 944 punia auto i robi

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Jak Cie spotkam To Cię obrażę

Sent from my Porsche

Opublikowano
Nie kupuj audi, kup sobie porsche 944 punia auto i robi

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Jak Cie spotkam To Cię obrażę

Sent from my Porsche

Ty ale o co chodzi? Doradzam szczerze koledze... Super wóz

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

I nikt takiego nie ma

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Nawet w motoryzacyjnych sklepach o tym nie słyszeli, takie fajne wozidlo :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano
Nie kupuj audi, kup sobie porsche 944 punia auto i robi

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Jak Cie spotkam To Cię obrażę

Sent from my Porsche

Ty ale o co chodzi? Doradzam szczerze koledze... Super wóz

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

I nikt takiego nie ma

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Bedziesz mnie prosil zebym Cie przewiozl

Sent from my Porsche

Opublikowano

a tak powaznie? :D wiekszosc ktore sprzedaje to awx a ta 3.0 akurat sie trafia w dobrych pieniadzach skora 2 din itp 17 felga s-line

Opublikowano

Kiepski temat tak poważnie ciężkie auto, łyka olej, nie jedzie, pali hekyolitry...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

myslalem ze na zime bylo by jak znalazl potem zawsze mozna pogonic

Opublikowano

Jedyny plus tego auta to napęd

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

a ile warta jest waszym zdaniem 2002r ok 170 albo 200tys km nie pamietam juz dokladnie, cala nie trzeba nic robic swiezy rozrzad oleje i filtry cos tam bylo wczesniej malowane ale nie zeby po dzwonie

Opublikowano

Z 20?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.