Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
..w trasie spadła mi temperatura na silniku do 60-70 stopni i tak już zostało pytanie czy to termostat czujnik czy jeszcze jakieś inne cholerstwo?!....

jeśli na wolnych obrotach (na postoju) po chwili temp. się dźwiga to na 100% termostat jeśli temp. ani drgnie znaczy że czujnik

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak jak wyżej napisał profesor FANTOMAS na 100% termostat.

Kiedyś tak samo miałem w A4 że jak jechałem na trasie albo dłuższą chwilę to spadała temperatura do 80-75 stopni i wskazówka paliwa w oczach spadała i trzeba było tekturą zasłonić by trzymał temperaturę albo po prostu chwile postać w miejscu:decayed:

Pamiętaj tylko ori termostat w ASO a nie jakieś zamienniki bo są groszowe różnice w cenie w tym przypadku.

Opublikowano

Kultura wyższa

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Kultura wyższa

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

za7etape.jpg

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Kultura wyższa

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ----------

Kultura wyższa Gruszki

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

http://img.tapatalk.com/d/13/10/15/za7etape.jpg

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

Kolega!

Opublikowano

KOLEDZY

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

155244_screenshot_2013-10-15-15-47-12.png

Kolega!

Opublikowano

Kenia

wysłano z aquaauto

Opublikowano
Kenia

wysłano z aquaauto

:)

Sent from my Porsche

Opublikowano

My nie jesteśmy pojebani, my pracujemy na za***iste wspomnienia

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

Dzięki za naprawę schowka, nie opuszcza się w ogóle :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

Proszę kolega

wysłano z aquaauto

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

Napisz do Gruszki

wysłano z aquaauto

Opublikowano

Napisz do Gruszki

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Wąs mam przyjeżdżać czy nie ?

Wysłane z mojego urQuattro now Free

Opublikowano

Napisałem.

Opublikowano

I co? Kupuje?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

170641_screenshot_2013-10-15-17-03-28.png

Kolega.

Opublikowano

Jakbys jedynke usunal, to byloby tanio :-)

To moze dzis zrobicie spota troche wczesniej zeby na mecz zdazyc??

Sztajbniete z komorki

Opublikowano

jaki Q..a mecz :polew:

co mało wam jeszcze żenady

Opublikowano
jaki Q..a mecz :polew:

co mało wam jeszcze żenady

Tym razem się uda, to tak jak z Lotto :)

Sent from my Porsche

Opublikowano

Teraz to mi to lotto

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.