Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miło było poznać

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry

Opublikowano

Joł

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Siema z Kołobrzegu

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Siema z autostrady

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Panowie biznes życia jest :decayed:

Potrzebowałbym ściągacz do sprężyn, ma ktoś może na wyposażeniu garażu i użyczyłby na 5-10 min. Muszę rozbebeszyć amortyzator z Bandita 600, bo coś było kombinowane, a ręcznie tego nie zrobię, sprawa dość pilna. Liczę na zrozumienie (to taka dość mała sprężyna, cały amor ma ok. 30 cm długości, sprężyna z 20 cm). Warsztaty na Prądniku Białym mi tego nie ogarnęły, a sam ze ściągaczem raczej to zrobię :naughty:

Gruszka ma pisz do niego :wink:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

po ile dla kolegi np za dwa :whistling: ? w jakiej cenie sa tusze ??

Opublikowano

:hi:szanowne grono

Opublikowano

Wąski nie opłaca się taka drukarka

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Wąski nie opłaca się taka drukarka

Wysłane z mojego urQuattro

:wink:

Opublikowano

po ile dla kolegi np za dwa :whistling: ? w jakiej cenie sa tusze ??

Ta drukarka jest w takiej cenie bo tusze potem kosztują coś koło 100 za kompl.

Nie opłaca się jak kierczikierownik napisał

Opublikowano

W ogóle w dzisiejszych czasach nie opłaca się drukarka atramentowa

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Ja mam taką malutka drukareczeczunie jakby ktoś chciał, FANTOMAS widział

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

powitać :hi:

W ogóle w dzisiejszych czasach nie opłaca się drukarka atramentowa

Wysłane z mojego urQuattro

zależy kto ile drukuje :wink:

Panowie mam nowe tusze do drukarki hp tusze są o nr 901 xl czarny i kolor TUSZE ZAMIENNE HP 901 XL CZARNY + KOLOR 4500 J4580 (3565205020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.,

kupiłem do swojej ale mi się pojeb..y symbole i nie banglają :kwasny: jakby co to pisać PW

Opublikowano
Ja mam taką malutka drukareczeczunie jakby ktoś chciał, FANTOMAS widział

Wysłane z mojego urQuattro

Dokładnie zajebiszcza jest ma kółeczka więc bez problemu można ją sobie zabrać gdzie się chce w sam raz na zimowe wieczory bo jest się do czego ciepłego przytulić bez zobowiązań ;-)

Opublikowano

Mam lodowke samochodową 34 l, ma funkcje grzania tez i mozliwosc podlaczenia na 12 v i 220 v, nowa, cena pół z allegro.

Opublikowano

Jest troche fartów - oszalałem....

Rusko ti dáva druhú šancu

Opublikowano

suabe :thumbdown:

Opublikowano

A to przepraszam

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
po ile dla kolegi np za dwa :whistling: ? w jakiej cenie sa tusze ??

Z tej ceny już ciężko będzie można co urwać może po 10zł na sztuce, 2szt które dzisiaj sprzedałem to poszły po cenie z allegro.

Tusze 40-60zł, ja kupiłem do niej XL czarny za 60zł i na długi czas starcza.

Opublikowano
Tak jak wyżej napisał profesor FANTOMAS na 100% termostat.

Kiedyś tak samo miałem w A4 że jak jechałem na trasie albo dłuższą chwilę to spadała temperatura do 80-75 stopni i wskazówka paliwa w oczach spadała i trzeba było tekturą zasłonić by trzymał temperaturę albo po prostu chwile postać w miejscu:decayed:

Pamiętaj tylko ori termostat w ASO a nie jakieś zamienniki bo są groszowe różnice w cenie w tym przypadku.

Kurcze nie mogłem podjechać na soptkanie byłem w pracy, z tego co piszecie wynika że to czujnik, temperatura nie podnosi sie na wolnych obrotach dobija do 60-70 spada do 50 i do 60-70 znów dobija no nic sprobuje sie podpiac pod kompa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.