Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ramzes Sto lat pryku :decayed:

Podpinam sie pod życzenia:)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witajcie towarzysze :D musze kiedys podjechac na spot zobaczyc jak wygladacie bo juz zapomnialem

Wow ty żyjesz...

Już przestałem Ci pisać zaproszenia na spoty boś coś umilkł :)

Opublikowano

moja poszła w jeden dzien i teraz bujam sie od ponad 3 miesiecy bez auta :bag:

ja pitole

Sprzedam Ci moje Seicento :grin:

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

Ja mam pięknego Passata b5fl sedan srebrny ale chyba dzisiaj się sprzeda... 2003 ładnie wypasiony 190kkm 130KM 1.9 TDI ZA 15000ZL

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Karol, potrzebne jest jakieś w miarę nowe auto około 40-45kPLN co najmniej klasy średniej ale może być większe, masz coś?

Opublikowano

moja poszła w jeden dzien i teraz bujam sie od ponad 3 miesiecy bez auta :bag:

ja pitole

Sprzedam Ci moje Seicento :grin:

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

Ja mam pięknego Passata b5fl sedan srebrny ale chyba dzisiaj się sprzeda... 2003 ładnie wypasiony 190kkm 130KM 1.9 TDI ZA 15000ZL

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Karol, potrzebne jest jakieś w miarę nowe auto około 40-45kPLN co najmniej klasy średniej ale może być większe, masz coś?

Passat 2.0 TDI CR 2008 pierwsza rej 2009lipiec combi za 35?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

Co jest z Wami

Armin Van Buuren i kox z tematem, pijemy leszcze

---------- Post dopisany at 02:51 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ----------

Sprzedam x3

---------- Post dopisany at 02:52 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ----------

Za dobre pieniądze, wszystko zrobione

Opublikowano

boseron pije sie do 6 rano a nie ze dentka i juz o 3 posty walisz na forum z nodow :decayed::wink: pozdrawiam i zdrowko :naughty:

BTW: moze zrobimy jaki spocik na miescie przy piwie a nie samochoach?

Opublikowano

Sprzedam x3

:polew::polew:, już wytrzeźwiałeś :naughty:

Opublikowano

Bry z rańca :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema Paniska

Opublikowano

moja poszła w jeden dzien i teraz bujam sie od ponad 3 miesiecy bez auta :bag:

ja pitole

Sprzedam Ci moje Seicento :grin:

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

Ja mam pięknego Passata b5fl sedan srebrny ale chyba dzisiaj się sprzeda... 2003 ładnie wypasiony 190kkm 130KM 1.9 TDI ZA 15000ZL

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Karol, potrzebne jest jakieś w miarę nowe auto około 40-45kPLN co najmniej klasy średniej ale może być większe, masz coś?

Passat 2.0 TDI CR 2008 pierwsza rej 2009lipiec combi za 35?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Daj więcej info, wyposażenie, zdjęcia. Kolega szuka czegoś fajnego dla rodziców.

Opublikowano

Pozdry z Krynicy

Sent from my Voyager

Opublikowano

Kolega.

Opublikowano

Zapraszam

Sent from my Voyager

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :)

Boseron ile chcesz za tą X3 ?

Opublikowano

Panie i Panowie, zanim wrzuce na ogolny albo alledrogo

zimowe kółka...

MAM:

ŁADNY KOMPLET FIRMY RIAL 17" z praktycznie nową ZIMĄ do X3

a4/a5 - niemieckie felgi JIL wzor rs4 b7 17" z piękną zimą

a3/a4/a6 5x112 57,1 17" oryginał audi s-line - ze srednią zimą

touareg/q7/cayenne - czarny mat 18" z nową oponą zimową

ford - MSW by OZ 16" z praktycznie nową zimową pirellką

Zainteresowanych zdjeciami i cenami zapraszam - APACZOM i innym gadom dziękujemy :)

Opublikowano

siema :hi: dzięki za życzenia :wink:

Opublikowano

I jeszcze mam piękny komplet zima VREDESTEIN 18" praktycznie nówka

Opublikowano
Panie i Panowie, zanim wrzuce na ogolny albo alledrogo

zimowe kółka...

MAM:

ŁADNY KOMPLET FIRMY RIAL 17" z praktycznie nową ZIMĄ do X3

a4/a5 - niemieckie felgi JIL wzor rs4 b7 17" z piękną zimą

a3/a4/a6 5x112 57,1 17" oryginał audi s-line - ze srednią zimą

touareg/q7/cayenne - czarny mat 18" z nową oponą zimową

ford - MSW by OZ 16" z praktycznie nową zimową pirellką

Zainteresowanych zdjeciami i cenami zapraszam - APACZOM i innym gadom dziękujemy :)

Widzę noc była pracowita

Sent from my Porsche

Opublikowano
Panie i Panowie, zanim wrzuce na ogolny albo alledrogo

zimowe kółka...

MAM:

ŁADNY KOMPLET FIRMY RIAL 17" z praktycznie nową ZIMĄ do X3

a4/a5 - niemieckie felgi JIL wzor rs4 b7 17" z piękną zimą

a3/a4/a6 5x112 57,1 17" oryginał audi s-line - ze srednią zimą

touareg/q7/cayenne - czarny mat 18" z nową oponą zimową

ford - MSW by OZ 16" z praktycznie nową zimową pirellką

Zainteresowanych zdjeciami i cenami zapraszam - APACZOM i innym gadom dziękujemy :)

Widzę noc była pracowita

Sent from my Porsche

no cięzko było

Sent with ma ŁOM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.