Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak na 300tys to jest b.dobrze . Turbo ma sie prawo wysrac przy tym przebiegu. Pilnuj oleju w skrzyni , konwerter pewnie juz wymieniany takze o automat nie ma sie co przejmowac , ponaprawiasz i bedziesz jezdzic sprawnie i szybko .

Jak ktos polubi 6garow to do 4ch ciezko wrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie ujrzałem i usłyszałem to

http://img.tapatalk.com/d/13/10/09/barezury.jpg

Zabija ryk silnika

Co do bmw spokojnie zrobi się nie biorę tych uwag do siebie, to tylko samochód kupa zelastwa, może sprzedam zobaczę, stan techniczny ogólnie nie jest zły a to ze turbo padało i oska krzywa, po 300 tys km ma prawo, ważne że silnik cyka ok i jest nie do zajebania, resztę się ogarnie

gosc taka ma kolo mnie mieszka moze to ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos polubi 6garow to do 4ch ciezko wrocic

+10 absolutnie się zgadzam :wink:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

Za moją betę zabierają się od jutra, byłem rano u Misiaków (Pim auto) na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaki to PIM auto ? :eusathink: wydawalo mi sie ze Dobrzanski przejol serwis Misiaka, ale moze sie kilku wylamalo i poszli na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś coś gdzieś chciał się schłodzic:

VW CRAFTER CHŁODNIA IZOTERMA USZKODZONY SILNIK FV (3615117647) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

buahahahha...nowy rekord - sprzedałem auto w 10minut od wystawienia aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaki to PIM auto ? :eusathink: wydawalo mi sie ze Dobrzanski przejol serwis Misiaka, ale moze sie kilku wylamalo i poszli na swoje.

Adam i Marcin którzy pracowali u Misiaka założyli swój interes po tym jak zmarł Misiak :arrow2:https://www.facebook.com/pages/PiM-Auto-Serwis-sc-Marcin-Mikos-Adam-P%C5%82atek/113556718770975?fref=ts

Konkretne fury do nich przyjeżdżają, nie tylko bety bo ostatnio widziałem u nich 2 B6tki.

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

KERCZI przyznaj się ze byłeś w Kenii i zgwałciłeś zwierzątko...

Zgwałcili osła na śmierć - Sadistic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:z wieczora .Co do magłownic Boseron to Kerczi dobrze mówi przedzwoń sobie tu Kuzicars - przekładnie kierownicze znam właścicieli i śmiało moge ich polecić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki jutro zadzwonie , dzwonilem tam gdzie Stranger podawał , koszt 750 zł 2 lata gwarancji,

Stranger bo nie jestes w temacie skrzynie juz naprawiałem miesiąc temu bo sie wysrała, tak że mam nadzieje ze juz jej bolączka jakas nie dotknie wymienili tarczki, pompe oleju i konwerter zregenerowany, narazie jeździ bez uwag według mnie, kazdy mówi sprzedaj sprzedaj ale tak naprawde chyba jak sie kupuje auto to trzeba liczyc sie z jakimiś wydatkami bo zawsze trzeba być przygotowanym ze coś wyjdzie w trakcie użytkowania , no i tu niestety powychodziło, jak na 300 koła tez uwazam ze miało prawo, ważne ze nawet mechanik dziś do mnie dzownił i mówi jak na ten przebieg to pali od kopa nawet na zimnym silniku bez problemu i ładnie pracuje silnik,wiec chociaz tu mnie pocieszył, pozatym według mnie to bardzo wygodny samochód,lepiej sie wnim czuje niz w B7 :wink: i narazie chce go zrobić jak dla siebie, a jak wtedy sie coś wysra..... to go lune za pól ceny !

Lolo dzięki za informacje o IC :wink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

do tej Ferrarki wsiadał młody łepek i tak dał po gazie w garazu podziemnym bonarki ze az ludzie podskakiwali ze strachu hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem z miasta i ile niebieskich się kręci fiu fiu :whistling:

Pablo w końcu jestem w pracy....trza było na kawe przyjechać i na bajerke

---------- Post dopisany at 02:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:46 ----------

fnp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ja wiem ze oni nie sa tani , ale naprawde dobrze robia. Jak chlopaki tu chwala Kuzi to zadzwon tam i sie zorientuj. Moze maja cos na miejscu zregenerowanego ale troche watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...