Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Transit bedziesz dzisiaj na spocie juz zapomnialem jak twoja mordeczka wyglada:whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Transit bedziesz dzisiaj na spocie juz zapomnialem jak twoja mordeczka wyglada:whistling:

ja bede :banan:

Opublikowano

problem polega na tym ze posprzatalem i nie moge go znalezc dalej :/

nie wiem czy gdzies nie posialem

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Fantomas wiesz ze mozesz podpiac vaga na stale?

Opublikowano
Transit bedziesz dzisiaj na spocie juz zapomnialem jak twoja mordeczka wyglada:whistling:

ja bede :banan:

a będziesz miał kompa może w końcu dowiem sie jaki jest prawdziwy przebieg mojego autka

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Karol a w mojej sprawia wiesz coś :naughty:

Opublikowano
Transit bedziesz dzisiaj na spocie juz zapomnialem jak twoja mordeczka wyglada:whistling:

Niestety... Nocka w pracy :kwasny:

Opublikowano
czyli jak zawsze...co tanie to drogie...

nie takie tanie......:wink:

Pany zastanawiam sie bo skoro u mnie jest intercooler centralnie zamontowany i jest dość wąski moze by sie pokusić o kupno wiekszego wydajniejszego, pytanie czy ma to sens ? i jak sprawdzić wymiary mojego zeby pasował wiekszy ? jakas stronka w necie ?

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Pablo jak tam bejca już wiesz czemu z niej tak waliło jak koniowi z pupy

podobno robi sie....

Opublikowano
problem polega na tym ze posprzatalem i nie moge go znalezc dalej :/

nie wiem czy gdzies nie posialem

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Fantomas wiesz ze mozesz podpiac vaga na stale?

To może nabałagań do wieczora to się znajdzie ;-)

Potrzebuje fejsa na androida a na vaga niema chyba apki :-(

Opublikowano
Transit bedziesz dzisiaj na spocie juz zapomnialem jak twoja mordeczka wyglada:whistling:

ja bede :banan:

a będziesz miał kompa może w końcu dowiem sie jaki jest prawdziwy przebieg mojego autka

Może lepiej żebyś nie wiedział :wink:

Opublikowano
  • Autor

siemka all :naughty:

to co dziś o 20-stej mega frekwencja bedzie :wink:

Opublikowano
siemka all :naughty:

to co dziś o 20-stej mega frekwencja bedzie :wink:

no bo Ty bedziesz Wodzu, Przewodniku Stada, Bosie, Szeryfie, Władco, Kierowniku.....ups.....wazelinka mi cieknie.....

Opublikowano
  • Autor

Boseronek masz coś na nosie brązowego :grin:

Opublikowano

Siema :decayed:

Taki mam zapie^^l i ruch że dopiero odpaliłem forum :shock3:

FANTOMASKU na razie tyle wiem że po podłączeniu kompa sprawdzali balans wtrysków i dobrze pokazało, gość powiedział mechaniczna usterka i tego na kompie już nie pokaże, będą rozbierać jak już nie rozebrali pół silnika i do jakiegoś magika na dobrego pasterza koło aqua parku zawiozą części by sprawdzić co dokładnie się stało.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

ramzes dzięki za smsa z zaproszeniem na spota:banan: :grin:

Opublikowano

Pablo nie wiem czy zauważyłeś ale tylko my opisujemy usterki bmw :doh: a co to kurva audi sie nie psuje :eusathink:

Opublikowano

Bo nikt więcej tutaj nie ma bety na Krakowskich, miałby jeszcze ktoś to by się podzielił ze swoimi usterkami :polew::decayed:

Uj w dupe dresowozowi jezdze cały czas A4czką i jest smile on face :decayed:

Opublikowano

Boseron może tylko Wam dwóm psują się BMW?? Może to jakaś klątwa po zdradzie jedynej słusznej marki?? Nie kupiliście sobie z Pablem dresów Adidasa z czterema paskami i się samochody buntują :tongue4:

Opublikowano
Boseronek masz coś na nosie brązowego :grin:

no coś Ty za krótkie masz nóżki :grin:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Boseron może tylko Wam dwóm psują się BMW?? Może to jakaś klątwa po zdradzie jedynej słusznej marki?? Nie kupiliście sobie z Pablem dresów Adidasa z czterema paskami i się samochody buntują :tongue4:

o kurva Pablo jedziemy na tandete !!!!

Opublikowano

Kumpel mi mówił, że starsze BMW nie tolerują oryginalnych dresów :grin:

Opublikowano

Ja tam nie zdradziłem umyślnie audi więc :takiego::decayed:

boseron bliżej na Tomex mam :decayed:

Opublikowano

Pablo dlaczego nie chwaliles sie ze jutro jestes u Kuby??

Opublikowano
Bo nikt więcej tutaj nie ma bety na Krakowskich, miałby jeszcze ktoś to by się podzielił ze swoimi usterkami :polew::decayed:

Uj w dupe dresowozowi jezdze cały czas A4czką i jest smile on face :decayed:

ja tam bym lykna e60 mpakiet kombi 3.0d manual :wink:

BMW 535d M-Pakiet HeadUP KOMFORT-F.Went-PANOR FULL (3579164097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.