Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wspilniczka kupiła trójkę z tym silnikiem

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

991 turbo s, to jakis kosmos :)))

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

yde7ydeq.jpg

Sent from my Voyager

Opublikowano
991 turbo s, to jakis kosmos :)))

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/03/yde7ydeq.jpg

Sent from my Voyager

Mialem okazje jezdzic tym potworem, ale z roku 2005 do dzis pamietam jaki to przeciag robi :)

Opublikowano

ynagyrem.jpg

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

y9a7ydy3.jpg

Sent from my Voyager

Opublikowano

Jaki skupiony :naughty:

Ile to ma do 100 i 200km/h?

Opublikowano

Panowie tanio sprzedam rower MTB Kross. Może ktoś się skusi na następny sezon??

Opublikowano
Jaki skupiony :naughty:

Ile to ma do 100 i 200km/h?

Podobno 5,8s 100-200

Pablo teraz do setki to mało kto podaje raczej do 200 :grin:

Opublikowano

Szymek ty mi lepiej powiedz czy dzisiaj robimy spota i upalamy to nic nie jadące V8 Bi-Turbo :naughty::decayed:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/10/03/ynagyrem.jpg

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Sent from my Voyager

JEDNA RĘKA NA kierownicy a druga robi fotę na fejsa :decayed:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Pozdrawiam panów z ITD w czarnej Insigni z czarnymi szybami WE561EK :wink: MIŁO ich było poznać choć za 300 zł to moglibyśmy zjeść dobry obiad :kwasny:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/10/03/ynagyrem.jpg

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Sent from my Voyager

JEDNA RĘKA NA kierownicy a druga robi fotę na fejsa :decayed:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Pozdrawiam panów z ITD w czarnej Insigni z czarnymi szybami WE561EK :wink: MIŁO ich było poznać choć za 300 zł to moglibyśmy zjeść dobry obiad :kwasny:

Gruszka tylko mógłbyś silnik chociaż odpalić....

Wąski jaja, mój kolega Ci wlepil mandaciok w takim razie :-) obwodnica?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Wąski jaja, mój kolega Ci wlepil mandaciok w takim razie :-) obwodnica?

Kolega..

Opublikowano
Boseron od dwóch dni jeżdżę taka X3 E87 2,0 177km i powiem że kultura pracy i moc tego silnika jest :kox:

Słyszałem że ten silnik daje rade

Opublikowano
Boseron od dwóch dni jeżdżę taka X3 E87 2,0 177km i powiem że kultura pracy i moc tego silnika jest :kox:

Słyszałem że ten silnik daje rade

Problem tylko w tym ze sie d*p.ą łańcuchy w nich i trza targać motor poza tym w pyte

Sent from my Voyager

Opublikowano

Wasze zdrowie gorolska herbata wchodzi dobrze, nasze góry mają klimat

ega3ese7.jpg

Opublikowano

siema :hi: jak dobrze w końcu w domu :banan:

fajna temp no to skrobiemy szybki :grin:

Opublikowano
siema :hi: jak dobrze w końcu w domu :banan:

fajna temp no to skrobiemy szybki :grin:

Jeszcze sie dobrze wrzesien nie skonczyl. Ale spoko w Maju bedzie juz cieplej

Sent from my Voyager

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.