Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to czytam to jakby ci to miodek redagował :facepalm:czego 12 litrów ochłoń i napisz to jeszcze raz bardziej sensownie

Tzn co oleju przybyło ?

jeśli tak to znaczy że jednak uszczelka pod głowicą poszła ale dziwne jest to że masz tak śmierdzące spaliny jak ze starego jelcza co by świadczyło o lejącym wtrysku ale skoro na bagnecie jest więcej niż było to na bank uszczelka pod głowicą.

czyli remoncik góry , szlif głowicy , uszczelniacze zaworów , docieranie grzybków , uszczelniacze wtrysków , uszczelka pod głowicę etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Karol x3 to nie wyscigowka a mając na uwadze skrzynie zobaczę jak te 3 litry w serii jedzie, pewnie lekki soft za tydzień wrzucę, ;-) zobaczę jak spalanie czy spadnie wzrośnie ciekawe hm, tryb miasto utrzymuje się od 2 tyd 11.2 przy normalnej jeździe, zobaczymy po down grade

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Michaił niech objezdza, po zimie sprzedaje auto i kupuje e60 z tym samym motorem, tam były już tylko zf y same podatne na soft

ja takze sie przymiezam do softu wkoncu IC prawy juz siedzi :naughty: wywalenie egr pozostaje i sofcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to jakby ci to miodek redagował :facepalm:czego 12 litrów ochłoń i napisz to jeszcze raz bardziej sensownie

Tzn co oleju przybyło ?

jeśli tak to znaczy że jednak uszczelka pod głowicą poszła ale dziwne jest to że masz tak śmierdzące spaliny jak ze starego jelcza co by świadczyło o lejącym wtrysku ale skoro na bagnecie jest więcej niż było to na bank uszczelka pod głowicą.

czyli remoncik góry , szlif głowicy , uszczelniacze zaworów , docieranie grzybków , uszczelniacze wtrysków , uszczelka pod głowicę etc.

Tak to wyglądało jak by w ciul czarnego jak smoła oleju przybyło dużo dużo ponad maks poziomu i czuć go było jak te spaliny właśnie.

To że zły olej był wlany 10W40 to raczej nic do tego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj oleju tu raczej nie jest winny. Na bagnecie albo na korku od wlewu oleju nie masz takiego spienionego jasno brązowego nalotu ? Cały czas dziwi mnie ten smród bo dosłownie nie dało się wystać z tyłu auta. Jak wsiadłem do siebie to cały czas czułem na sobie smród tych spalin. Jak wywala uszczelkę to zazwyczaj wali biały dym i ma taki specyficzny słodkawy zapach ale nie wali tak jak u ciebie. Po tym co widziałem byłem przekonany że walnął ci wtrysk. Jest jeszcze taka opcja że wtrysk tak leje że ropa nie jest spalana tylko przedostaje się przez pierścienie do michy i stąd to przybycie oleju i dlatego też jest czarny i wodnisty bo jak jest płyn to on się nie miesza z olejem tylko są takie jasne smugi w oleju (to jest płyn) a na bagnecie i na korku jest taka jasno brązowa piana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej jasno brązowej piany nie było, okaże się na dniach co tam się spier..

Jedno jest pewne czekają wydatki:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka opcja że wtrysk tak leje że ropa nie jest spalana tylko przedostaje się przez pierścienie do michy i stąd to przybycie oleju.

Bingo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej jasno brązowej piany nie było, okaże się na dniach co tam się spier..

Jedno jest pewne czekają wydatki:facepalm:

a majty sprawdzałeś :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne czekają wydatki:facepalm:

a na co ty liczyłeś :doh:

jak mówią słowa proroka Będziesz Miał Wydatki

liczyłeś że jak gość "płakał jak sprzedawał" to będzie tylko cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest ale tak samo inne audice też się pier^^lą zwłaszcza B7 2.0tdi ile już u nas osób miało z nim problemy i koszty szły w kilku tysiącach, nie ma reguły coś się zj**ie to trzeba naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, już wiesz czemu gość płakał jak sprzedawał Ci auto, zrobiło mu się żal, ale Ciebie :naughty:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Panowie, w slinach macie takie nakładki?? Nakładki na pedały Audi S-Line A4 A6 A8 B6 B7 Q5 (3591655039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, już wiesz czemu gość płakał jak sprzedawał Ci auto, zrobiło mu się żal, ale Ciebie :naughty:

Taa a swistak siedział i...

Takie rzeczy nagle wychodzą nie było objawów żadnych wcześniej, jedziesz dzisiaj sprawnym autem a jutro coś Ci się nagle wysra :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót mojej niedawnej rozmowy ze znajomym przez telefon:

- Dawno się nie widzieliśmy, idziemy na jakieś piwo (Ja)

- OK, nie ma sprawy (Kolega)

- Mamy dużo do obgadania, np. zmieniłem auto.

- Nawet mnie nie wkurwiaj, ja też i udupiłem się nieprzeciętnie. Nie chcę o tym gadać!

Nazajutrz po kilku browcach:

- No to co w końcu z tym autem? Dlaczego tak klniesz?

- Naprawiałem już TO, potem TAMTO a jak myślałem ze to koniec to jebło OWO (niestety nie pamiętam co naprawiał) a koszty masakryczne!

- No ale oświecisz mnie w końcu co kupiłeś ?

- BMW... (seria 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michail, hamowałeś to auto boserona?? bo mieliśmy się brać i minęło :naughty:

Hamowal, 136KM bo za mocno wciskal hamulec jak hamowal i mało wyplulo

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...