Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jedno jest pewne czekają wydatki:facepalm:

a na co ty liczyłeś :doh:

jak mówią słowa proroka Będziesz Miał Wydatki

liczyłeś że jak gość "płakał jak sprzedawał" to będzie tylko cacy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś w tym jest ale tak samo inne audice też się pier^^lą zwłaszcza B7 2.0tdi ile już u nas osób miało z nim problemy i koszty szły w kilku tysiącach, nie ma reguły coś się zj**ie to trzeba naprawić.

Opublikowano

Kto np?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

co ty gadasz

gdzie komu się psuło

Opublikowano

No jak kto? Np. david_n miał przecież jazdy i lawetę wzywał.

Ktoś jeszcze miał przygody.

Opublikowano

PABLO, już wiesz czemu gość płakał jak sprzedawał Ci auto, zrobiło mu się żal, ale Ciebie :naughty:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Panowie, w slinach macie takie nakładki?? Nakładki na pedały Audi S-Line A4 A6 A8 B6 B7 Q5 (3591655039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:polew:

Opublikowano

tak calkiem z innej beczki dzis mialem spalanie 5,7 po tym drugim ic :whistling:

Opublikowano

michail, hamowałeś to auto boserona?? bo mieliśmy się brać i minęło :naughty:

Opublikowano
PABLO, już wiesz czemu gość płakał jak sprzedawał Ci auto, zrobiło mu się żal, ale Ciebie :naughty:

Taa a swistak siedział i...

Takie rzeczy nagle wychodzą nie było objawów żadnych wcześniej, jedziesz dzisiaj sprawnym autem a jutro coś Ci się nagle wysra :whistling:

Opublikowano

Skrót mojej niedawnej rozmowy ze znajomym przez telefon:

- Dawno się nie widzieliśmy, idziemy na jakieś piwo (Ja)

- OK, nie ma sprawy (Kolega)

- Mamy dużo do obgadania, np. zmieniłem auto.

- Nawet mnie nie wkurwiaj, ja też i udupiłem się nieprzeciętnie. Nie chcę o tym gadać!

Nazajutrz po kilku browcach:

- No to co w końcu z tym autem? Dlaczego tak klniesz?

- Naprawiałem już TO, potem TAMTO a jak myślałem ze to koniec to jebło OWO (niestety nie pamiętam co naprawiał) a koszty masakryczne!

- No ale oświecisz mnie w końcu co kupiłeś ?

- BMW... (seria 5)

Opublikowano
michail, hamowałeś to auto boserona?? bo mieliśmy się brać i minęło :naughty:

Hamowal, 136KM bo za mocno wciskal hamulec jak hamowal i mało wyplulo

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:bry:

Będzie ktoś dziś na spocie??

Opublikowano
michail, hamowałeś to auto boserona?? bo mieliśmy się brać i minęło :naughty:

Hamowal, 136KM bo za mocno wciskal hamulec jak hamowal i mało wyplulo

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

136KM to słyszałem że Cię mazda zrobiła :grin:

Opublikowano

nie hamowalem go ale bede robil program i wtedy juz zhamuje go. poki co po zamontowaniu ic lepiej przyspiesza z nizszych obrotow i spadlo spalanie zobaczymy co bedzie po programie :whistling: jeszcze tylko zostaje egr zaslepic. co w tej kwesti proponujesz calkowite wywalenie czy tylko zaslepienie i wylaczenie programem

Opublikowano
a bo kupujecie KUREWA jakies pieprzone wynalazki spod znaku smigła...

:grin: +1 :polew:

Opublikowano

a coś się z nim dzieje? jak nie leje i jest wszystko ok to po co ruszać. CO do poprawienia dynamiki dzięki IC to tylko w twojej głowie :wink:

Opublikowano

Do zobaczenia na spocie, podjadę z nowym kolegą co się właśnie zarejestrował :decayed:

Opublikowano

fantowski, kiedy podjechać do Zabierzowa?? Wąski-(a raczej jego ludzie :decayed:) by mi płuknął auto i wziął bym miernik

Opublikowano

Cześć wszystkim :) Może was dzisiaj odwiedze na spocie :) Nie mogłem sie przełamac ale Pablo mnie namówił :)

Opublikowano
fantowski, kiedy podjechać do Zabierzowa?? Wąski-(a raczej jego ludzie :decayed:) by mi płuknął auto i wziął bym miernik

jutro miernik zostawie na myjni no chyba że jedziesz dzis na spota :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.