Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez będę dzisiaj na spocie tylko kolo 22

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a bo kupujecie KUREWA jakies pieprzone wynalazki spod znaku smigła...

:grin: +1 :polew:

odezwał sie Ten co ma bezawaryjne :naughty:

Panowie więc od dzis jestem na serii i..... powiem Wam że nie ma tragedii , 3 litry tak czy tak musi jechać może troche wiećej trzeba wciskać pedał w podłoge i juz nie przyspiesza jak samolot powyzej setki , no ale sa tez plusy - mianowicie przy spokojnej jeździe spalanie spadło do 9.6 L co przy wczorajszym jeszcze 11.1 jest diametralną różnicą , pojeżdze troche zobacze czy warto wogóle podnosić cos w tym pudle :wink:

w końcu to ma ponad 200 koni więc jeździ jak dla mnie ok, a jest moze nie pewność ale większa szansa ze sie skrzynka nie rozleci , bo moment spadł i to duzo , pozyjemy....i tak dalej, po zimie zapadną decyzje co dalej

Opublikowano

Czy ktoś się orientuje/słyszał/wie gdzie w kraku wykonuje się operacje laparoskopem? Dokładniej chodzi o przepuklinę...

Opublikowano
a bo kupujecie KUREWA jakies pieprzone wynalazki spod znaku smigła...

:grin: +1 :polew:

odezwał sie Ten co ma bezawaryjne :naughty:

Panowie więc od dzis jestem na serii i..... powiem Wam że nie ma tragedii , 3 litry tak czy tak musi jechać może troche wiećej trzeba wciskać pedał w podłoge i juz nie przyspiesza jak samolot powyzej setki , no ale sa tez plusy - mianowicie przy spokojnej jeździe spalanie spadło do 9.6 L co przy wczorajszym jeszcze 11.1 jest diametralną różnicą , pojeżdze troche zobacze czy warto wogóle podnosić cos w tym pudle :wink:

w końcu to ma ponad 200 koni więc jeździ jak dla mnie ok, a jest moze nie pewność ale większa szansa ze sie skrzynka nie rozleci , bo moment spadł i to duzo , pozyjemy....i tak dalej, po zimie zapadną decyzje co dalej

Jeśli mówisz o czujniku ciśnienia spalin za 150zl to faktycznie moje tez jest w uj awaryjne :-)

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

kazde auto cos ma i od szczescia zalezy czy kupi sie je w dobrym stanie czy tez nie no chyba ze z salonu wtedy rzecz wyglada calkiem inaczej

Opublikowano
kazde auto cos ma i od szczescia zalezy czy kupi sie je w dobrym stanie czy tez nie no chyba ze z salonu wtedy rzecz wyglada calkiem inaczej

W dzisiejszych czasach salon nic nie gwarantuje poza tym ze na początku naprawi usterkę za free i to nie zawsze :-)

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kerczi Twoje 10 minut ... :facepalm: kurewa mac chyba Ci trzeba pokazać ile to jest 10min...

poza tym oddzwoniłbyś :whistling:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

wszystkim obecnym dzięki za spota tak w ogóle :wink:

Opublikowano

dzieńks za spota. Smutek był :)

Opublikowano

Przyjechali jeszcze KERCZI i davin_n na chwilę.

Karol zapodał nute że znów FANTOMAS zaczął tańczyć:decayed:

Dzieki za spota :hi:

Opublikowano
Przyjechali jeszcze KERCZI i davin_n na chwilę.

Karol zapodał nute że znów FANTOMAS zaczął tańczyć:decayed:

Dzieki za spota :hi:

kto podjechał?

Opublikowano
dzieńks za spota. Smutek był :)

Bo ty byłeś.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

kto podjechał?

Nie znasz ich.

Opublikowano

Dzieki Panowie za miłe przyjęcie :):hi: Chyba trzeba będzie częściej przyjeżdżać :thumbup1:

Opublikowano

dzięki za spota, dobrze było Was znów zobaczyć po dłuższej przerwie :thumbup1:

Opublikowano
dzięki za spota, dobrze było Was znów zobaczyć po dłuższej przerwie :thumbup1:

Ciebie równiez :wink:

Opublikowano

Miodek i inne gady... Instaluje się właśnie siódemka :-) to ta opcja

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Powitać szanowne grono :hi:

Opublikowano
Miodek i inne gady... Instaluje się właśnie siódemka :-) to ta opcja

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

A widzisss:thumbup1:

:hi:

Opublikowano

:hi: Pablo impreza

powerkart - Tor kartingowy powerkart - co nowego w świecie gokartowym Lublina.

https://www.facebook.com/events/448272935285875/?ref_newsfeed_story_type=regular

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

Wąski widziałem takie silniki na allegro od reki, kompletne. W czym problem ? :decayed:

taaa wiem szukam sponsora :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.