Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

michail, hamowałeś to auto boserona?? bo mieliśmy się brać i minęło :naughty:

Hamowal, 136KM bo za mocno wciskal hamulec jak hamowal i mało wyplulo

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

136KM to słyszałem że Cię mazda zrobiła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie hamowalem go ale bede robil program i wtedy juz zhamuje go. poki co po zamontowaniu ic lepiej przyspiesza z nizszych obrotow i spadlo spalanie zobaczymy co bedzie po programie :whistling: jeszcze tylko zostaje egr zaslepic. co w tej kwesti proponujesz calkowite wywalenie czy tylko zaslepienie i wylaczenie programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś się z nim dzieje? jak nie leje i jest wszystko ok to po co ruszać. CO do poprawienia dynamiki dzięki IC to tylko w twojej głowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, kiedy podjechać do Zabierzowa?? Wąski-(a raczej jego ludzie :decayed:) by mi płuknął auto i wziął bym miernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski, kiedy podjechać do Zabierzowa?? Wąski-(a raczej jego ludzie :decayed:) by mi płuknął auto i wziął bym miernik

jutro miernik zostawie na myjni no chyba że jedziesz dzis na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo kupujecie KUREWA jakies pieprzone wynalazki spod znaku smigła...

:grin: +1 :polew:

odezwał sie Ten co ma bezawaryjne :naughty:

Panowie więc od dzis jestem na serii i..... powiem Wam że nie ma tragedii , 3 litry tak czy tak musi jechać może troche wiećej trzeba wciskać pedał w podłoge i juz nie przyspiesza jak samolot powyzej setki , no ale sa tez plusy - mianowicie przy spokojnej jeździe spalanie spadło do 9.6 L co przy wczorajszym jeszcze 11.1 jest diametralną różnicą , pojeżdze troche zobacze czy warto wogóle podnosić cos w tym pudle :wink:

w końcu to ma ponad 200 koni więc jeździ jak dla mnie ok, a jest moze nie pewność ale większa szansa ze sie skrzynka nie rozleci , bo moment spadł i to duzo , pozyjemy....i tak dalej, po zimie zapadną decyzje co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje/słyszał/wie gdzie w kraku wykonuje się operacje laparoskopem? Dokładniej chodzi o przepuklinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo kupujecie KUREWA jakies pieprzone wynalazki spod znaku smigła...

:grin: +1 :polew:

odezwał sie Ten co ma bezawaryjne :naughty:

Panowie więc od dzis jestem na serii i..... powiem Wam że nie ma tragedii , 3 litry tak czy tak musi jechać może troche wiećej trzeba wciskać pedał w podłoge i juz nie przyspiesza jak samolot powyzej setki , no ale sa tez plusy - mianowicie przy spokojnej jeździe spalanie spadło do 9.6 L co przy wczorajszym jeszcze 11.1 jest diametralną różnicą , pojeżdze troche zobacze czy warto wogóle podnosić cos w tym pudle :wink:

w końcu to ma ponad 200 koni więc jeździ jak dla mnie ok, a jest moze nie pewność ale większa szansa ze sie skrzynka nie rozleci , bo moment spadł i to duzo , pozyjemy....i tak dalej, po zimie zapadną decyzje co dalej

Jeśli mówisz o czujniku ciśnienia spalin za 150zl to faktycznie moje tez jest w uj awaryjne :-)

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde auto cos ma i od szczescia zalezy czy kupi sie je w dobrym stanie czy tez nie no chyba ze z salonu wtedy rzecz wyglada calkiem inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde auto cos ma i od szczescia zalezy czy kupi sie je w dobrym stanie czy tez nie no chyba ze z salonu wtedy rzecz wyglada calkiem inaczej

W dzisiejszych czasach salon nic nie gwarantuje poza tym ze na początku naprawi usterkę za free i to nie zawsze :-)

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi Twoje 10 minut ... :facepalm: kurewa mac chyba Ci trzeba pokazać ile to jest 10min...

poza tym oddzwoniłbyś :whistling:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

wszystkim obecnym dzięki za spota tak w ogóle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechali jeszcze KERCZI i davin_n na chwilę.

Karol zapodał nute że znów FANTOMAS zaczął tańczyć:decayed:

Dzieki za spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechali jeszcze KERCZI i davin_n na chwilę.

Karol zapodał nute że znów FANTOMAS zaczął tańczyć:decayed:

Dzieki za spota :hi:

kto podjechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńks za spota. Smutek był :)

Bo ty byłeś.

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

kto podjechał?

Nie znasz ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...