Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

musiała wolno jechać i najechał na nią

tirowiec zmienial pas a osobowka nie dala rady wyhamowac

Mógł w domu siedzieć a nie jeździć po obwodnicy :wink:

Ten z tira rzecz jasna

Co Wy tacy cięci na tych biednych kierowców ciężarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

taki gadżet wpadł mi do karety

Graty! Koniecznie muszę go obadać :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Bo są beznadziejni

Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki gadżet wpadł mi do karety

Graty! Koniecznie muszę go obadać :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Bo są beznadziejni

Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać.

Ale jak jest tak trudno to nikt im nie kaze jezdzic "duzym", a to ze uwazaja sie za krolow szosy i sami ustalaja swoje wlasne przepisy i w d*pie maja czy ktos ich wyprzedza lub zaraz bedzie, bo on jest wiekszy i wymuszaja non stop pierwszenstwo to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki gadżet wpadł mi do karety

Graty! Koniecznie muszę go obadać :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Bo są beznadziejni

Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać.

Ale jak jest tak trudno to nikt im nie kaze jezdzic "duzym", a to ze uwazaja sie za krolow szosy i sami ustalaja swoje wlasne przepisy i w d*pie maja czy ktos ich wyprzedza lub zaraz bedzie, bo on jest wiekszy i wymuszaja non stop pierwszenstwo to inna sprawa.

dokladnie niejednokrotnie musialem hamowac awaryjnie poniewaz debil wyjechal mi nagle tirem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dziwne ze Ci sami królowie szos wyjeżdżają na DE i tam nagle im się nie spieszy i nikt nie wyprzedza

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......bo on jest wiekszy ...,....to inna sprawa.

oj tam oj tam

czasem ktoś jest mniejszy i wsiada do dużego żeby się poczuć większym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma ochote to pisac poki jestem jeszcze w krakowie:wink:

Ramzes to co robimy we dwojke spota? :wink:

mówisz i masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są beznadziejni

Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać.

Ale jak jest tak trudno to nikt im nie kaze jezdzic "duzym", a to ze uwazaja sie za krolow szosy i sami ustalaja swoje wlasne przepisy i w d*pie maja czy ktos ich wyprzedza lub zaraz bedzie, bo on jest wiekszy i wymuszaja non stop pierwszenstwo to inna sprawa.

Ale tak samo jest z kierowcami osóbówek, którzy notorycznie przekraczają dozwolone prędkości ale dla tego akurat jest w PL powszechna akceptacja. Może gdybyście jeździli z przepisowymi prędkościami to nie byłoby zajeżdżania Wam drogi przez "tirowców", nie każdy od razu bierze pod uwagę że osobówka leci 160 km/h po obwodnicy. Tak najeżdżacie na tych kierowców ciężarówek jakby nie zdarzyło Wam się nigdy zajechanie drogi przez jakiegoś melepetę w osobówce ledwo toczącego się 100 km/h i na pewno nie wymuszają pierwszeństwa bo są więksi tylko jeśli już to dlatego że próbując zmienić pas ruchu nie ma innej opcji bo jest za duża różnica dozwolonych prędkości (ciężarówka vs osobówka)

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Dokładnie, dziwne ze Ci sami królowie szos wyjeżdżają na DE i tam nagle im się nie spieszy i nikt nie wyprzedza

To chyba do innego D jeździmy :wink: W niemcowni zauważ że jest więcej 3-pasmówek a na 2-pasmówkach więcej zakazów wyprzedzania przez ciężarówki, i te zakazy generalnie powodują korki, w EN tego w ogóle nie ma i ruch ciężarówek jest płynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ms cos wspólnego olej hydrauliczny ze wspomagania ze skrzynią automatyczną? Jeżeli tak to ubylo mi chyba trochę płynu, jaki zalać, dolać do bmw, słychać wspomaganie na zimnym silniku przy skrecie, słyszałem że jak się skrzynie naprawia to potem trzeba wymienić olej hydrauliczny, Fantomas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...