Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Wysiadam wczoraj koło 21:00 z samolotu w sandałach i krótkich spodenkach a tu kur.. 1`C :shock3:

Nie było jak sprawdzić prognozy pogody? :wink:

na szczęście miał skarpety :grin::wink:

Pablo coś tam słyszałem na plaży że musieliście skrobać szybki :whistling: ogólnie byłem bez fona i neta więc kiepsko :kwasny:

nex nie... miałem "stópki" :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

musiała wolno jechać i najechał na nią

tirowiec zmienial pas a osobowka nie dala rady wyhamowac

Opublikowano

Pobudka panowie :hi:

Opublikowano

siema :hi: weekend i jak zwykle pustki na forum

Opublikowano

Ja jestem

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

musiała wolno jechać i najechał na nią

tirowiec zmienial pas a osobowka nie dala rady wyhamowac

Mógł w domu siedzieć a nie jeździć po obwodnicy :wink:

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

musiała wolno jechać i najechał na nią

tirowiec zmienial pas a osobowka nie dala rady wyhamowac

Mógł w domu siedzieć a nie jeździć po obwodnicy :wink:

Ten z tira rzecz jasna

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

taki gadżet wpadł mi do karety

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:

:siema:

Opublikowano

I znów vetek wygrał :kwasny:

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z myjni anwa toyota. Polecam ja kazdemu kto chce miec czyste i nie zniszczone auto:wink:

Wracając autostrada byl korek od samego zjadu przy borku faleckim do zjazdu na skawine powodem byla stara honda ktorej to jadac prawym pasem wyjechal jeb... tirowiec i uderzyla w tylni bok naczepy i wyglada jak po spotkaniu ze slupem auto calkowicie do kasacji

jechalem godzine ta autostrada:kwasny:

musiała wolno jechać i najechał na nią

tirowiec zmienial pas a osobowka nie dala rady wyhamowac

Mógł w domu siedzieć a nie jeździć po obwodnicy :wink:

Ten z tira rzecz jasna

Co Wy tacy cięci na tych biednych kierowców ciężarówek?

Opublikowano

Bo są beznadziejni

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

bo wpychaja sie a nie powinni wyprzedzac jeden drugiego:wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Siema żona pojechała do wiednia chata wolna :banan:

Opublikowano
taki gadżet wpadł mi do karety

Graty! Koniecznie muszę go obadać :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Bo są beznadziejni

Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać.

Opublikowano
taki gadżet wpadł mi do karety

Graty! Koniecznie muszę go obadać :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Bo są beznadziejni

Trzeba było zrobić sobie rundkę tym efhaczem zobaczyłbyś jak się tym jeździ a każdy się spieszy i też chce wyprzedzić. Fakt że czasami przesadzają ale nie można uogólniać.

Ale jak jest tak trudno to nikt im nie kaze jezdzic "duzym", a to ze uwazaja sie za krolow szosy i sami ustalaja swoje wlasne przepisy i w d*pie maja czy ktos ich wyprzedza lub zaraz bedzie, bo on jest wiekszy i wymuszaja non stop pierwszenstwo to inna sprawa.

Opublikowano

bry :hi:

taki gadżet wpadł mi do karety

dorzuć dwa pady i na spotach robimy turnieje fifki :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.