Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

nex ta Twoja nie ma hdmi z tego co patrzę... Ale ta jest ciekawa

REJESTRATOR VIDEO Prestigio Road Runner 300 +16GB (3609690349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:wink:

DROGA :kwasny: a ma mocowanie :whistling: szkoda że GoPro nie nagrywa non stop

Tak na tej aukcji jest droga ale są tańsze za 200 z mocowaniem ale bez karty pamięci.. Coś na pewno kupię

zgodze się z Tobą i gopro bo gdyby tak było to kupiłbym z uwagi na szersze wykorzystanie

taka pyta na targach ze siedzę na ipadzie i szperam po sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

bo wpychaja sie a nie powinni wyprzedzac jeden drugiego:wink:

sa zakazy na obwodnicy ale te burki nic nie przestrzegaja... i co patrzysz to goscie do 30ki za kolkiem mysla ze jak sie z calibry na ciagnik przesiada to sa panami drogi ...:facepalm:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

nie takie tanie......:wink:

Pany zastanawiam sie bo skoro u mnie jest intercooler centralnie zamontowany i jest dość wąski moze by sie pokusić o kupno wiekszego wydajniejszego, pytanie czy ma to sens ? i jak sprawdzić wymiary mojego zeby pasował wiekszy ? jakas stronka w necie ?

ale po co Ci wiekszy Intercooler jak nie poszalejesz z moca , a ORI spokojnie da rade , najwyzej jak bedzie 30stopni(a Ty jednak chipniesz auto )to troche stracisz w gornych partiach...

Nie rob sobie na sile kosztow. Co do reszty to ...

1. ile ma turbina ze sie juz wysrala bo wyrabiaja w 3.0d do 250-300tys spokojnie - gdzie chcesz regenerowac ?

2. Maglownica to standard - niestety , regeneracja to 450-600zl

3. półoś do wymiany ? to auto chyba dobrze dostawalo w d*p... na niekonwencjonalnym programie... ktos przykatowal sprzedal a Ty teraz zbierasz plony. Jezdzij lepiej na serii ...

Podsumowujac... Turbina , półoś i intercooler najprawdopodobniej zasluga jest zjeban_y program , i katowanie samochodu na nim .

3.0 to nie 2.0 inne koszty inny samochod inne ceny czesci . BMW nie sa tanie w naprawach i nigdy nie byly ale nie jest znow tak ze jest jakas specjalna roznica miedzy smiglem a kolkami . Audi ratuje to ze jest duzo ze Skody (mowie o wszelkich masciach do 2.0) .

no niestety tak jest z uzywanymi autami jeszcze z programem niewiadomego pochodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w Smart fonie rejestrator video przez programik auto guard i nagrywa super w HD, bogate ustawienia dla mnie wystarczający,

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Możesz nagrywać w tle, rozmawiając jednocześnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt więcej tutaj nie ma bety na Krakowskich, miałby jeszcze ktoś to by się podzielił ze swoimi usterkami :polew::decayed:

Uj w dupe dresowozowi jezdze cały czas A4czką i jest smile on face :decayed:

ja tam bym lykna e60 mpakiet kombi 3.0d manual :wink:

BMW 535d M-Pakiet HeadUP KOMFORT-F.Went-PANOR FULL (3579164097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w tej cenie z komfortami to zapomnij o tym przebiegu w tym samochodzie ... zrob x2 i przemysl sprawe kosztow utrzymania... :grin: .

p.s ten silnik nie ma manuala bo by Ci reke urwalo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger dobrze napisane, zbieram plony zbyt mocnego programu, cooler już kupiony seryjny, nie będę kombinowal skoro nie można za dużo podnieść mocy, turbina się robi, pólośka zamówiona, pozostanie regeneracja układu kierowniczego, Stranger masz kogoś kto to ogarnie w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ile chcesz za czujnik? Z pinami? Sprawny?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Fanta jestem juz wolniejszy w co?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron ty kupiłeś bmke rozbitą taniej i ją robisz?? Bo troche mnie nie było i nie znam tematu, a z tego co widzę to wymieniasz pół auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie chlopu zyc... juz kupil i nie ma co gdybac, czasem tak jest . Znam przypadki gdzie ktos byl pewien auta jezdzil nim 3lata , sprzedal i na drugi dzien sie rozkraczyl . Widocznie ma pecha i tyle. Tu widze wszechobecna szydera bo zmienil marke , jakby mu sie audi wysralo ( aprzeciez chyba dlatego zmienil ) to ciekawe co byscie pisali ... Wszytko sie psuje niestety , trzeab to brac pod uwage albo zejsc z premium na Opla /Forda / Francuza /Alfe - to akurat najlepsza opcja emocjonalnie :decayed: , i naprawiac taniej - chociaz tez nie zawsze...

Regeneruja swietnie malgownice na ulicy Lindego (wjazd od ulicy na blonia )

Regeneracja maglownic i pomp wspomagania ? Profesjonalizm, jakość, dobra cena , ale tam za tanio nie maja za to robia to dobrze i niestety dlugo... 3d (jak nie bedzie na stanie) na bank im zejdzie. Wiem ze przy rybitwy tez jest jakis zaklad i tez z 3d trzeba liczyc. Co do Turbiny ja jakos nie ufam w Gladyska , ale moj mechanik tam wozi suszarki , i twierdzi ze jest ok . Ja wiem ze nie potrafia zregenerowac wtryskiwaczy i generalnie srednio sie znaja i naciagaja ale mozna zaryzykowac z turbo. Ja bym oddal to turbo tec'a

Twoj magiel nie jest za skomplikowany wiec nie powinno byc z nim problemu . Bmw od lat cierpi na slaby magiel i trzeba wziasc pod uwage ze jesli nikt tego nie zrobil przed nami to my bedziemy regenerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiel możesz oddać do Kuzi Cars, powinni mieć już inny zregenerowany od reki

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Z turbina do Gdańska wal albo do Jaworzna

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta jestem juz wolniejszy w co?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Wyrezać trzeba bnsa więc jak możesz to zadzwoń do tego kolegi kiedy co i jak i ile za to...

a Ciebie potrzebuje z Vagiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty raczej powiedz kiedy dasz radę :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Od poniedziałku jestem już w Krk i będzie trochę luzniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucicie dokumenty z odwołaniami w kwestii fotoradarów itd od _Gabriel_ czy sami będziecie zarabiać ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty raczej powiedz kiedy dasz radę :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Od poniedziałku jestem już w Krk i będzie trochę luzniej:wink:

Ja Ci sprzedam mojego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucicie dokumenty z odwołaniami w kwestii fotoradarów itd od _Gabriel_ czy sami będziecie zarabiać ? :decayed:

5 zeta za podst.

dycha za odwołanie od lasera z ręki

15 ze statywu

20 z półprzysiadu gratis wniosek o badanie wzroku i psychotechniczne i pracy pod presją MF

nr konta na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ujrzałem i usłyszałem to

barezury.jpg

Zabija ryk silnika

Co do bmw spokojnie zrobi się nie biorę tych uwag do siebie, to tylko samochód kupa zelastwa, może sprzedam zobaczę, stan techniczny ogólnie nie jest zły a to ze turbo padało i oska krzywa, po 300 tys km ma prawo, ważne że silnik cyka ok i jest nie do zajebania, resztę się ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...