Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Stranger a czytałeś o moim przypadku jak opisywałem co z betą?

Co myślisz o tym?

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

:arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3602.html#post3802597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Stranger a czytałeś o moim przypadku jak opisywałem co z betą?

Co myślisz o tym?

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

:arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3602.html#post3802597

ciezko cos stwierdzic nie widzac auta, nie widzac logow nie widzac korekcji . Sprawdzales ODME? ubywa plynu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tam ubyło jak wtedy patrzyłem, na kompie nic nie wyszło, balans wtrysków ok.

Czekam na telefon od nich albo w sobotę tam podjadę...

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

a co ty na wsi mieszkasz

Miasto to centrum Krakowa a Czyżyny to Czyżyny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty na wsi mieszkasz

Miasto to centrum Krakowa a Czyżyny to Czyżyny :decayed:

aha....:slina:

a kłonie napoił i swiniom dał he ? bo chude jak descki stajają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo,

cos tam tzn ile? dolewales ? patrzyles na bagnet oleju ? nie ma zadnego osadu bialo -zoltego na nim? bo jesli jest to masz sprawe rozwiazana. Uszczelka w najlepszym przypadku do wymiany. Wtryski tu maja malo do tego raczej (chyba ze cos pominolem) . Pamietasz korekcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stranger, pozwol ze odpowiem za Pabla :wink:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3604.html#post3807144

tu masz napisane co z tym jego parchem sie dzieje, na nastepnej stronie ciag dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dolewałem nic bo nie było takiej potrzeby, bagnet oleju jak wcześniej pokazywał prawie minimum bo byłem przed wymianą oleju i wlania Motula to jak przyjechałem na miejsce to pokazało dużo dużo ponad maks i to chyba nie był olej tylko czarna woda i smród jak z wydechu było czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem czy plynu dolewales nie oliwy... bo oliwa to wiem ze na max stoi . Na kompie takie rzeczy nie wychodza , nigdy. A powiedz mi jeszcze masz tam chlodnice spalin EGR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dolewałem nic czyli miałem na myśli: płyn od chłodnicy i olej.

Na kompie tak jak wcześniej pisałem wyszło że balans wtrysków jest w normie.

A co do tej chłodnicy spalin EGR to nie wiem już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tam cos dzis?

Sent from my Voyager

podobno dzisiaj cwiartka od 21a. i tak bede tamtedy przejezdzal wiec bede jeszcz ja:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron ty kupiłeś bmke rozbitą taniej i ją robisz?? Bo troche mnie nie było i nie znam tematu, a z tego co widzę to wymieniasz pół auta

Lubi to wymienia. Ja ostatnio w Audi wymieniłem hamulce przód, tył, rozrząd z paskami i napinaczami, świece a ponad rok temu kpl. wahaczy i dwa już powoli nadają się do wymiany. Mam ułamaną sprężynę z tyłu więc pasuje wymienić obydwie z amorkami i odbojami. Witki opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień :hi:

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

oby to były ostatnie takie wydatki :wink: bezawaryjności i szerokości tylko pozostaje życzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...