Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weśsie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Krucafiks..

Miałem dzis nowe BMW 3 2.0D 184 KM do testów...dobite grubo bo cena katalogowa 238tys.

Ten Harman Kardon tam zabija Banga z A4 B8 i z A5 w przedbiegach.

To w ogóle inna liga.Pieprzone Audi mogło by coś z tym zrobić.

Opad kopary jak to gra.Czystość,dokładność,bas no masakra.

W ogóle prze w pyte auto.

Idac teraz do salonu leje na A4 ciepłym moczem.Sorry ja wiem ze to nowy model a A4 juz pare lat ale jak tak sp***dolą A4 wizualnie jak nowe A3 to nie bedzie wyboru.

Ta trojka w M pakiecie w kombi jest za***ista.

Jedyne co przy Audi teraz daje do myslenia to quattro.

Szczerze to się tym BMW 3 po dłuższej zabawie naprawdę zachwyciłem.Mocno bym się zastanawiał gdybym rodzinnego dupowozu potrzebował...

A paliwo to to wącha..

boś nie słyszał mojego ałdio w krajslerze

Opublikowano

Albo mojej tuby w A4ce.

Opublikowano

Siema ponowie jestem w warszawie jak ktoś coś to jestem tu do środy:hi:

Opublikowano

Albo mojego Beckera w sprinterze

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A ja właśnie wywaliłem kloca z bagażnika

j2pyqhg803vg.jpg

Opublikowano
Albo mojego Beckera w sprinterze

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
Siema ponowie jestem w warszawie jak ktoś coś to jestem tu do środy:hi:

zamawiam pączki :wink: bliklego tylko świeże :decayed:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Albo mojego Beckera w sprinterze

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

t\w tym bez silnika a to całkiem pięknie gra :decayed:
Opublikowano
Panowie wiecie gdzie jest w krakowie jakas dobra myjnia automatyczna(sprawadzona)???

W Toyocie na al.Pokoju

ona rzeczywiscie nie rysuje auta??

ANWA TOYOTA Auto Myjnia, Kraków - Mapa Polski w Zumi.pl

Twoje auto było tam myte przez 5lat a może i dłużej

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

tak samo uważam o VAG :naughty:

Nex słuchać tego nie mogę... Sam mam w domu 6 samochodów VAG przeróżnych i jakoś normalnie serwisuje auto w KRK

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Pablo poczytaj forum bmw to się dowiesz ze w Krakowie nie ma fachowca z prawdziwego zdarzenia a Ci co się za takich uważają liczą jak za woły, poza tym chce się czegoś nauczyć

j. w.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

dla mnie to wystarczajaca odpowiedz odnosnie myjni:wink:

Opublikowano

Pany dziś byłem u fachowca który robi programy w bmw, zczytal mój sterownik silnika i zadzwonił wieczorem ze mam Bardo mocno przesadzony program ze nie dziwi się że się skrzynia wysrała, nm około 500, to za dużo na tą skrzynie, dawki paliwa podniesione na maxa i z dołu pociągniete na maxa, i teraz tak jutro rano jadę do niego i mam dwie opcje:

wgra mi ori soft silnika czyli seria 204 km koszt 100 zł lub może mi zrobić program pod automat z hamowaniem delikatnie podniesie w górnych granicach obrotów silnika, sam mówił że inaczej tu nie można koszt 1200 zł. Zdecydowałem że chce pojeździć chwile na fabryce zobaczę jak się auto prowadzi i można się pokusić o lekki soft up co Wy na to?

Opublikowano
  • Autor

Ten Harman Kardon tam zabija Banga z A4 B8 i z A5 w przedbiegach.

To w ogóle inna liga.Pieprzone Audi mogło by coś z tym zrobić.

Opad kopary jak to gra.Czystość,dokładność,bas no masakra..

jezdziłem , tyle ze benzyną, słuchałem sprzętu .............. i nie zgadzam sie z Tobą :decayed:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Boseron wgrywaj serie :grin:

Opublikowano

Boss wgrasz serię i Michail Cię objedzie

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Karol x3 to nie wyscigowka a mając na uwadze skrzynie zobaczę jak te 3 litry w serii jedzie, pewnie lekki soft za tydzień wrzucę, ;-) zobaczę jak spalanie czy spadnie wzrośnie ciekawe hm, tryb miasto utrzymuje się od 2 tyd 11.2 przy normalnej jeździe, zobaczymy po down grade

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

Michaił niech objezdza, po zimie sprzedaje auto i kupuje e60 z tym samym motorem, tam były już tylko zf y same podatne na soft

Opublikowano
  • Autor

Bosseronek jestes jutro na spocie?

Opublikowano

Mam noc ale pojawię się bo cos mam dla Ciebie ;-)

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

Od środy do piątku jestem w Zakopcu jak ktoś coś oscypki ciupaska cy kierpce to pisać heeej

Opublikowano
  • Autor

oki to dozo jutro :hi:

Opublikowano

Dozo

Opublikowano
oki to dozo jutro :hi:

A przecież jaja sobie robie. Powiem Wam ze dzisiaj się zdziwiłem bo przystartowal gość mazda 3 i nie było to MPS i miałem ciepło... Jakie tam silniki wchodzą?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
oki to dozo jutro :hi:

A przecież jaja sobie robie. Powiem Wam ze dzisiaj się zdziwiłem bo przystartowal gość mazda 3 i nie było to MPS i miałem ciepło... Jakie tam silniki wchodzą?

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

od 1.2 do 1.6 ( 90 - 136 KM)

Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.