Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochód jak samochód myślałem że poleci fota z Bukowiny :cry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron wymiękł :thumbdown:

Opublikowano
Boseron wymiękł :thumbdown:

skąd wiesz dotykałeś mu :eusathink:

czyli jednak nie żartuje z tym że pod górkę....

Opublikowano
Boseron sam sie ocenzurował i usunął posta........ ale chyba dlatego by nie pisac w odwecie o histroii pewnego samochodu :)

Złośliwiec :decayed:

Opublikowano

Nie podpuszczac bo w pracy jestem i nie mam czasu na głupoty :wink:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Cuber wiesz ze dziś najważniejszy mecz w sezonie

Opublikowano

Ło kuźwa :polew:

Dajecie popalić :kox:

Opublikowano
Boseron wymiękł :thumbdown:

skąd wiesz dotykałeś mu :eusathink:

czyli jednak nie żartuje z tym że pod górkę....

A ile może stać pod górkę??

Opublikowano

Po prostu przed zielonym czuje respekt, Pablo zamjmiesz się marketingiem kubków ;-)

Opublikowano

Pablo już do wszystkich rozesłał oferty smsem :grin:

Opublikowano

Mam 50 szt już zamówionych :decayed:

Opublikowano

Poproszę 2 szt.

:kox:

Opublikowano

gsmarena_001.jpg

Komu zamówić złotą edycję S4:question: Tylko 7tys zł :whistling:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

Poproszę 2 szt.

:kox:

Poziek na co Ci aż 2 sztuki :grin:

Opublikowano
Poproszę 2 szt.

:kox:

Za pierwszy płacisz drugi jest gratis

Opublikowano

IMG_0870.jpg

Dzień dobry Panowie… pozdrowienia z Czarnogóry. Życzę nam wszystkim tutejszych dróg w Polsce. :wink:

Opublikowano

To byłem ja :) Piękna będzie jak przestanie być poobdzierana z każdej strony.

Opublikowano

Mariusz mnie zmotywował idę od października na studia :kox::decayed:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Lamborghini Aventador w dwóch częściach: jak doszło do tego wypadku? | www.topgear.com.pl

W życiu nie dałbym prawie 2mln zł za auto które rozpada się jak klocki lego :facepalm:

Opublikowano

W życiu nie dałbym prawie 2mln zł za auto które rozpada się jak klocki lego :facepalm:

Dla sprostowania. Konstrukcja Lambo Aventadora i większości superaut z silnikiem zamontowanym centralnie, jest tak zaprojektowana, aby w razie poważnego uderzenia jak najszybciej odizolować kierowcę (cały monokok właściwie) od baku z paliwem, silnika i innych łatwopalnych elementów. To nie jest przypadek lub niedopatrzenie inżynierów, że samochód rozpadł się na dwie części.

Opublikowano
http://s5.postimg.org/q4p2fje5v/IMG_0870.jpg

Dzień dobry Panowie… pozdrowienia z Czarnogóry. Życzę nam wszystkim tutejszych dróg w Polsce. :wink:

To ten Twój wypad do pobawienia się quattro ?

Opublikowano

Łuki na drogach tu są idealne do poginania ~120km/h… opon nie ślizgam, bo z przepaści wolałbym nie spaść. ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.