Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz bezpośrednie porównanie do HO.. jak oceniasz oba?;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z pewnego źródła kupiony w polskim salonie książka serwisowa bez wypadkowy dwóch właścicieli :whistling:

Opublikowano

Bardzo podobnie, HO dużo lepiej wykonany, a parametry zbliżone telefonów... Zmieniłem bo się trafił HO w dobrej cenie

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

KOLEGA :decayed:

Opublikowano

Dlatego KERCZI do mnie wczoraj tak dzwoniłes :naughty:

Badz na spocie :wink:

:hi:

Opublikowano

Witam,

Jestem świeży na forum, mam zamiar podjechać do was na spot dzisiaj wieczorem.

Mam pytanko jest szansa żeby ktoś podłączył moją do kompa i sprawdził wtryski ?

Jak autko się rozgrzeje to telepie budą (nie wiem czy wtryski czy dwumas) chciałem zacząć od opinii fachowców na temat logów moich pompo wtrysków.

Opublikowano

Jak będziecie mieli kompa to też chętnie skorzystam :decayed:

A teraz z innej beczki: rezał ktoś z was przednią dokładkę do B6 ? :whistling:

Opublikowano

rezał :wink: a co

Opublikowano
Siema :hi: ja dzisiaj będę testował boserona bmw na spocie :jerk:

No problemos piątka na stół i jeździmy do zarzniecia ;-)

Opublikowano

Witajcie,

Sprzedam rower - szczegóły w dziale Giełda. Możliwość niewielkiej negocjacji ceny.

Opublikowano
rezał :wink: a co

Dokładkę od s-line :decayed:

Opublikowano

Nie zapomnijcie o dzisiejszym spociku :wink:

Opublikowano
Nie zapomnijcie o dzisiejszym spociku :wink:

A gdzie akcja SMS?:wink:

Opublikowano

Jaką rozdzielczość ma RNS-E w B7

Opublikowano
Jaką rozdzielczość ma RNS-E w B7

wystarczy wybic boczna szybe, nie musisz czolowej ruszac :wink:

Opublikowano
Jaką rozdzielczość ma RNS-E w B7

wystarczy wybic boczna szybe, nie musisz czolowej ruszac :wink:

ufff... bo miałem już ciąć dach

Opublikowano

Teraz już mam luz w pracy to zaraz poleci kilkadziesiąt smsów :wink:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

FANTOMAS do Ciebie jak zawsze pierwszy sms poleciał :kox::decayed:

Opublikowano

Witam bare gratów mam do sprzedania Krzysiek Olkusz ? Ogłoszenia Tablica.pl

Opublikowano

dzieki Pablo za sms :hi:

ale fury nadal brak :smutas:

Opublikowano

Ja dzisiaj będę nową furą :naughty:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

Witam bare gratów mam do sprzedania Krzysiek Olkusz ? Ogłoszenia Tablica.pl

Kolego tutaj wrzucamy w małopolskich jeśli nie możesz na ogólnym jeszcze :arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index24.html#post3794357

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

KERCZI mówiłem pozostań przy S4, S4ka ma jeszcze lepszy czas reakcji od HTC ONE :arrow2:Ekran w iPhone 5 jest 2,5 razy szybszy niż w urządzeniach z Androidem

:decayed:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Wąski kiedy coś z kimś i gdzieś działamy na myjce bo ludzie pytają? (grill)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.