Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siema panowie :hi: 2miechy temu pisałem że radar jeb.. mi fote przyszlo do firmy a w biurze wysłali moje dane 300zł i 6 pkt teraz przyszło kolejne pismo że radar był felerny i mandat anulują :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema panowie :hi: 2miechy temu pisałem że radar jeb.. mi fote przyszlo do firmy a w biurze wysłali moje dane 300zł i 6 pkt teraz przyszło kolejne pismo że radar był felerny i mandat anulują :banan:

teraz są jaja z tymi radarami... jest np. zapis już od dawna, że fotoradar musi rozpoznawać pojazd(zdjęcie) żeby było wiadomo, że pomiar dokonano danemu uczestnikowi ruchu. Obecnie jeśli ktoś zostanie zatrzymany za prędkość przysłowiową suszarką ma prawo wymagać potwierdzenia, że urządzenie zrobiło pomiar nam, a nie komuś innemu...oczywiście panowie Policjanci nie są wstanie tego udokumentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać szkoda dnia

Ramzes skąd miałeś zdjęcie i kto Cię karał

narazie przyszło wezwanie fotki jeszcze nie było a radar był z ITD i to były okolice lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam szkoda dnia przynajmniej do 11:00 trzeba pospac dłużej w jeden dzień w tygodniu :)

:bry:

Za chwilę Formuła 1 i nocny wyścig :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać szkoda dnia

Ramzes skąd miałeś zdjęcie i kto Cię karał

narazie przyszło wezwanie fotki jeszcze nie było a radar był z ITD i to były okolice lublina

ITD może Cię w dzyndzla pocałować jeżeli sie nie przyznasz i nie podasz kto kierował autem. Co innego jak firma podała że to Ty wtedy jechałeś no to już po ptokach.

ITD nie wysyła fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawać szkoda dnia

Ramzes skąd miałeś zdjęcie i kto Cię karał

narazie przyszło wezwanie fotki jeszcze nie było a radar był z ITD i to były okolice lublina

ITD może Cię w dzyndzla pocałować jeżeli sie nie przyznasz i nie podasz kto kierował autem. Co innego jak firma podała że to Ty wtedy jechałeś no to już po ptokach.

ITD nie wysyła fotek

tak jak mówisz ale miałem do wyboru albo 300zł i 6pkt albo 500zł więc wolałem 300zł i pkt fakt jest taki że anulowali i 300zł zostało w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak byś był świadom, to nie trzeba GITD płacić nic (dobrze że udało się że anulowali).

GITD przysyła Ci pismo gdzie masz do wyboru:

Oświadczenie nr1

Jeżeli ja popełniłem wykroczenie

Oświadczenie nr2

Wypełnia właściciel i wskazuje komu powierzył jazd

Oświadczenie nr3

Wypełnia właściciel i nie wskazuje komu powierzył auto - za to mandat 400/500zł (już nie pamiętam ile dokładnie) bez punktów

Straszą że do 7 dni od otrzymania tego pisma musisz je odesłać z którąś z opcji, inaczej sprawę skierują do sądu.

Olewasz ich pismo i przed upływem 7 dni wysyłasz poleconym takie coś:

gitd.jpg

W tym momencie masz ich z głowy i twój mandat wyrzucają do kosza.

Cwaniaki nie wysyłają zdjęć bo jak byś nie wiedział to co do miejsca ustawienia fotoradaru są duże obłoszczenia w ich instrukcji. Np nie może być w ich polu widzenia żaden element metalowy typu ogrodzenie, znak, reklama itp. Pooglądaj filmy użytkownika TVBigos na yt to zobaczysz. Ma ich bodajże koło 70, obejrzałem wszystkie. Kilka dni temu był nawet w programie UWAGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex prześlij to pismo w większej rozdzielczości bo na telefonie jak powiększam to mam zamazane i nie da się odczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron wystarczy kliknąć i się otwiera w nowym oknie w dobrej rozdzielczości, przynajmniej u mnie na telefonie tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak byś był świadom, to nie trzeba GITD płacić nic (dobrze że udało się że anulowali).

GITD przysyła Ci pismo gdzie masz do wyboru:

Oświadczenie nr1

Jeżeli ja popełniłem wykroczenie

Oświadczenie nr2

Wypełnia właściciel i wskazuje komu powierzył jazd

Oświadczenie nr3

Wypełnia właściciel i nie wskazuje komu powierzył auto - za to mandat 400/500zł (już nie pamiętam ile dokładnie) bez punktów

Straszą że do 7 dni od otrzymania tego pisma musisz je odesłać z którąś z opcji, inaczej sprawę skierują do sądu.

Olewasz ich pismo i przed upływem 7 dni wysyłasz poleconym takie coś:

http://s14.postimg.org/3xz87aszh/gitd.jpg

W tym momencie masz ich z głowy i twój mandat wyrzucają do kosza.

Cwaniaki nie wysyłają zdjęć bo jak byś nie wiedział to co do miejsca ustawienia fotoradaru są duże obłoszczenia w ich instrukcji. Np nie może być w ich polu widzenia żaden element metalowy typu ogrodzenie, znak, reklama itp. Pooglądaj filmy użytkownika TVBigos na yt to zobaczysz. Ma ich bodajże koło 70, obejrzałem wszystkie. Kilka dni temu był nawet w programie UWAGA

dobre :naughty: bo w tym tygodniu też mnie jeb.. ale jechałem autem na Łotewskich tablicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

i tak po powrocie z IAA małe podsumowanie :

1. za 3-4 lata bedziemy jeździć autami elektrycznymi ( BMW i3/i8)

2. AUDI - źle oceniło zainteresowanie swoimi produktami ( kolejka 20 minut do hali AUDI a wśrodku ścisk jak cholera)

3. MERCEDES - jego stoisko na IAA skasowało wszystkie inne ( walke nawiązało jedynie BMW)

3. bardzo ciekawe samochody wyjadą na ulicę za rok-dwa ( prototypy Monza, Caktus, Quattro, Tesla, Volvo, Alfa 4C, LF-NX)

kilka fotek :

P1030627.jpg

P1030634.jpg

P1030660.jpg

P1030686.jpg

P1030692.jpg

P1030705.jpg

P1030766.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruks jak uczysz jeździć kierowców:question::grin:

Zawsze mówię że ma być głęboki i dynamiczny ale płynny skręt to mało kto słucha :doh:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

czesc,

i tak po powrocie z IAA małe podsumowanie :

1. za 3-4 lata bedziemy jeździć autami elektrycznymi ( BMW i3/i8)

W naszych realiach chyba za 13-14 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio BMW w modzie to tutaj całkiem przyjemny szpej polecam...

BMW E91 320D PANORAMA BIXENON SKÓRA 177KM JAK NOWA (3571265659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Chyba że ktos woli pływającego Francuza:

PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI BEZWYPADEK OKAZJA KRAKÓW (3571400842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami przed premierowa partia z Boseronem w :naughty:

fifax.jpg

Dzięki :wink:

Gra dużo bardziej realna i będzie trudniej strzelić bramkę, grafika na duży +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...