Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nex prześlij to pismo w większej rozdzielczości bo na telefonie jak powiększam to mam zamazane i nie da się odczytać

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boseron, masz na PW

Opublikowano

Boseron wystarczy kliknąć i się otwiera w nowym oknie w dobrej rozdzielczości, przynajmniej u mnie na telefonie tak mam.

Opublikowano
ale jak byś był świadom, to nie trzeba GITD płacić nic (dobrze że udało się że anulowali).

GITD przysyła Ci pismo gdzie masz do wyboru:

Oświadczenie nr1

Jeżeli ja popełniłem wykroczenie

Oświadczenie nr2

Wypełnia właściciel i wskazuje komu powierzył jazd

Oświadczenie nr3

Wypełnia właściciel i nie wskazuje komu powierzył auto - za to mandat 400/500zł (już nie pamiętam ile dokładnie) bez punktów

Straszą że do 7 dni od otrzymania tego pisma musisz je odesłać z którąś z opcji, inaczej sprawę skierują do sądu.

Olewasz ich pismo i przed upływem 7 dni wysyłasz poleconym takie coś:

http://s14.postimg.org/3xz87aszh/gitd.jpg

W tym momencie masz ich z głowy i twój mandat wyrzucają do kosza.

Cwaniaki nie wysyłają zdjęć bo jak byś nie wiedział to co do miejsca ustawienia fotoradaru są duże obłoszczenia w ich instrukcji. Np nie może być w ich polu widzenia żaden element metalowy typu ogrodzenie, znak, reklama itp. Pooglądaj filmy użytkownika TVBigos na yt to zobaczysz. Ma ich bodajże koło 70, obejrzałem wszystkie. Kilka dni temu był nawet w programie UWAGA

dobre :naughty: bo w tym tygodniu też mnie jeb.. ale jechałem autem na Łotewskich tablicach

Opublikowano

tyle ze to pismo jest dosc kiepsko napisane..

w przedostatnim Auto Swiecie wszystki drogi sa opisane.

Opublikowano

ważne że jest skuteczne bo chyba o to w tym chodzi

Opublikowano

ruks jak uczysz jeździć kierowców:question::grin:

Opublikowano

czesc,

i tak po powrocie z IAA małe podsumowanie :

1. za 3-4 lata bedziemy jeździć autami elektrycznymi ( BMW i3/i8)

2. AUDI - źle oceniło zainteresowanie swoimi produktami ( kolejka 20 minut do hali AUDI a wśrodku ścisk jak cholera)

3. MERCEDES - jego stoisko na IAA skasowało wszystkie inne ( walke nawiązało jedynie BMW)

3. bardzo ciekawe samochody wyjadą na ulicę za rok-dwa ( prototypy Monza, Caktus, Quattro, Tesla, Volvo, Alfa 4C, LF-NX)

kilka fotek :

P1030627.jpg

P1030634.jpg

P1030660.jpg

P1030686.jpg

P1030692.jpg

P1030705.jpg

P1030766.jpg

Opublikowano

ruks jak uczysz jeździć kierowców:question::grin:

Zawsze mówię że ma być głęboki i dynamiczny ale płynny skręt to mało kto słucha :doh:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

czesc,

i tak po powrocie z IAA małe podsumowanie :

1. za 3-4 lata bedziemy jeździć autami elektrycznymi ( BMW i3/i8)

W naszych realiach chyba za 13-14 :grin:

Opublikowano

Jako że ostatnio BMW w modzie to tutaj całkiem przyjemny szpej polecam...

BMW E91 320D PANORAMA BIXENON SKÓRA 177KM JAK NOWA (3571265659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Chyba że ktos woli pływającego Francuza:

PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI BEZWYPADEK OKAZJA KRAKÓW (3571400842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Za nami przed premierowa partia z Boseronem w :naughty:

fifax.jpg

Dzięki :wink:

Gra dużo bardziej realna i będzie trudniej strzelić bramkę, grafika na duży +.

Opublikowano

Pablo dzięki za fifke 2014 wymiata, poprawiona jeszcze bardziej kot....:naughty:

Panowie chyba mam problem bo dziś sie zorientowałem ze w moich felgach są śruby zabezpieczające a nie mam do nich końcówki na klucz :kwasny: dostane gdzieś taką , może jest jakiś sklep gdzie dobiore samą końcówke ? moze i miałem w komplecie ale gdzies posiałem nie pamiętam.....

Opublikowano

raczej nie dobierzesz zabezpieczenia... :/ - rozwiercenie srub Ci zostaje...

Opublikowano

przypomniałem sobie ze miałem końcówke bo przecież mechanik w krakowie ściągał koła raz..... skleroza nie boli moze u niego została coś takiego jak ta, albo schowałem i nie pamiętam gdzie :facepalm:

ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE BMW E36 E46 E39 KOMPLET (3499202946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

no tak, ale to ze do bmw to o niczym nie swiadczy...one sa wszystkie bardzo podobne ale roznia sie ciutke od siebie...gdyby to bylo takie proste to złodziej by mial do bmw do audi i jeszcze kilka innych i po problemie...zawszed pomimo wzorow koncowki sie troche roznia np. o pol milimetra a juz jej nie wsadzisz....trafic na identyczna jak Twoja = prawie niemozliwe...

Opublikowano

Witojcie :hi:

Jak by ktoś coś to, jest godne uwagi autko (VW Passat B5) do sprzedania mojego znajomego, bardzo zadbane i serwisowane więcej info pod linkiem

Okazja! VW Passat B5 Salon PL 145 000 km (3567820993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

Za nami przed premierowa partia z Boseronem w :naughty:

http://img.fastshell.pl/images/fifax.jpg

Dzięki :wink:

Gra dużo bardziej realna i będzie trudniej strzelić bramkę, grafika na duży +.

Ja zamówiłem przedpremierowo ori i czekam do końca tygodnia :whistling: piraty wstrętne!:decayed::wink:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

Jak by ktoś coś to, jest godne uwagi autko (VW Passat B5) do sprzedania mojego znajomego, bardzo zadbane i serwisowane więcej info pod linkiem

Okazja! VW Passat B5 Salon PL 145 000 km (3567820993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mój znajomy też ma Paska tyle że troszkę młodszy i większy wypasik. Auto ma od prawie 6 lat. Naprawdę zadbana sztuka. Możliwość negocjacji (jak bym się uparł to do może 20tyś zejdzie :wink:)

Volkswagen Passat 1.9 TDI Trendline

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

Aaaa... ten Pasek ma chyba wszystko z co mogły mieć tamte roczniki.

Opublikowano
:hi: Panowie szukam autka do 8 tyś tylko musi mieć cztery furtki :wink: może ktoś gdzieś
Opublikowano
przypomniałem sobie ze miałem końcówke bo przecież mechanik w krakowie ściągał koła raz..... skleroza nie boli moze u niego została coś takiego jak ta, albo schowałem i nie pamiętam gdzie :facepalm:

ŚRUBY ZABEZPIECZAJĄCE BMW E36 E46 E39 KOMPLET (3499202946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zaglądnij w otwór śruby. Jeśli to ori BMW to zobaczysz dwie cyfry. Jedziesz do Aso dla bauer-ów podajesz te cyfry i zamawiają ci odpowiednią końcówkę. Nie drogi temat kolega zamawiał do rorzutnika gnoju kiedyś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.