Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spota

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki obecnym za spota, jak przyjechał KERCZI to była Kenia :decayed::polew:

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 23:49 ----------

Kolego Vipst dzięki za przyjęcie zaproszenia na spoty, teraz ramki tylko założysz na B8 i będzie :kox:

Opublikowano
Dzięki za spota i za wspólną kolacje :wink:

Dzięki za spota i za wspólną kolacje ze śniadaniem :wink:

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To ja też podziękuje :wink:

Opublikowano

-Powitać :hi:

Opublikowano

Witam,

nie udało mi się wczoraj dojechać na spota, bo z kumplem wyciągaliśmy gwint z passata i tak nas przepiździło i dolało, że już miałem dość :facepalm:

Jednak jak byście kogoś znali co by był chętny na gwint weitec'a pasujący do passata kombi B5FL 1.9 AWX to dajcie znać :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Nex zapewne ma kolegów na forum passka :wink:

Opublikowano

oprócz tego zawieszenia do sprzedania też jest sam passat na zwykłym zawiasie :) Kumpel postanowił zmienić ten zawias na zwykły bo ma małe zainteresowanie autem na gwincie i felgach 18'

Opublikowano

:hi:

nex miernik u fantowskiego jeszcze raz dzięki :wink:

Ja się na spocie pokaże po urlopie :naughty: za 2 tyg :whistling:

Opublikowano

Ruks myślałem że skoro b6 i b6 po lifcie są takie same a ten pasek co pokazales jest dwie generację do przodu to myślałem że to b8 a nie b7

Opublikowano

Jakie B6 i B6 po lifcie?:decayed:

Było B5 odpowiednik A4 B5, było B5FL odpowiednik A4 B6, było B6 odpowiednik A4 B7 i jest B7 odpowiednik A4 B8 :hi:

Opublikowano

bry :hi:

1380046973_7err1h_600.jpg

Opublikowano
Witam,

nie udało mi się wczoraj dojechać na spota, bo z kumplem wyciągaliśmy gwint z passata i tak nas przepiździło i dolało, że już miałem dość :facepalm:

Jednak jak byście kogoś znali co by był chętny na gwint weitec'a pasujący do passata kombi B5FL 1.9 AWX to dajcie znać :)

Pozdrawiam

mam kumpla co szukał i być może dalej szuka gwintu do takiego paska..

wyślij mi coś więcej na PW to mu przekaże :wink:

Opublikowano

Dobry, miłego wszystkim

Opublikowano
Dobry, miłego wszystkim

Wzajemnie :hi:

:siema:

---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

:kox:

Opublikowano

Panowie mam już fife 14 i GTA 5 zatem kiedy jakiś spocik z padem w jednej a drinem w drugiej ręce

Opublikowano
Panowie mam już fife 14 i GTA 5 zatem kiedy jakiś spocik z padem w jednej a drinem w drugiej ręce

jak masz jeszcze taką żonę jak ta z demotywatora od lennoxa to powiem ci h... ze skrzynią i że ci nie stoi pod górkę jak masz taki wypas w domu :naughty:

Opublikowano
Panowie mam już fife 14 i GTA 5 zatem kiedy jakiś spocik z padem w jednej a drinem w drugiej ręce

jak masz jeszcze taką żonę jak ta z demotywatora od lennoxa to powiem ci h... ze skrzynią i że ci nie stoi pod górkę jak masz taki wypas w domu :naughty:

:polew::polew:

Opublikowano
Panowie mam już fife 14 i GTA 5 zatem kiedy jakiś spocik z padem w jednej a drinem w drugiej ręce

jak masz jeszcze taką żonę jak ta z demotywatora od lennoxa to powiem ci h... ze skrzynią i że ci nie stoi pod górkę jak masz taki wypas w domu :naughty:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.